Fridge magnet wooden gears

Виробництво зростає

  • Подобається6Не подобається
  • 21 Серпня 2009 р

На знімку: головний енергетик ЗАТ «Бершадьмолоко» Михайло Іванович Перевертнюк (праворуч) веде мову з електромонтером Миколою Івановичем Добровольським про надійну експлуатацію електрообладнання. Фото Сергія КІСИКА.

Серед підприємств району, які міцно тримаються наплаву, навіть під час кризи, дедалі більше утверджується ЗАТ «Бершадьмолоко».
Напередодні річниці незалежності нашої держави його директор О.Й. Пальчук поділився своїми думками з цього приводу. – Колектив підприємства не тільки працює стабільно, а ще й з року в рік нарощує темпи заготівель і переробки молочної продукції. На сьогодні тут більше чотирьохсот працюючих, їх середньомісячна заробітна плата – 2961,14 грн.
Якщо порівнювати з минулим роком, то темпи росту виробництва складають 119,4 відсотка, випущено товарної продукції у порівняльних цінах – 114,8 відсотка. Причому, колектив постійно живе завтрашнім днем. У планах – розширення підприємства, подальше збільшення обсягів заготівель і переробки молока приблизно у два рази.

На ЗАТ «Бершадьмолоко» останнім часом здійснено грандіозну, без всякого перебільшення, реконструкцію

Завдяки цьому кількість робочих місць зросте ще на 100-120. Ми все робимо для того, щоб воно було найпотужнішим у своїй системі в області і увійшло у першу трійку в цілому по Україні. В даний час, наприклад, закупляємо молоко у шести областях нашої держави.
Одним з основних показників, завдяки чому вдається утриматися на ринку, є високоякісна, натуральна, без генетично-модифікованих добавок наша продукція. Ми намагаємося, щоб вона у нас була тільки з натурального молока, високоякісною. Різні добавки, до яких вдаються на деяких підприємствах, хоч і зменшують собівартість вироблюваної продукції, проте на її якості позначаються негативно.
Якщо вести мову про ринки збуту, то в молочній промисловості цей рік був непростим. Ускладнювався він через те, що було дозволено ввозити продукцію з Білорусі. Через це ринок став переповнений молочною продукцією не тільки в Україні, а й у всій Європі. А тут ще й криза далася взнаки. Але якби на те звертали увагу, то вже давно могли б занедбати виробництво. Натомість шукаємо найоптимальніші шляхи виходу із ситуації і знаходимо їх.
Щоб мати уяву, наскільки не просте наше підприємство, наведу один приклад – тільки автомобільний парк в нас налічує 114 одиниць автотранспорту. Справа в тому, що давно вирішили відійти від структур, які раніше нам допомагали, а натомість почали розширювати власний автогараж. В результаті на сьогодні маємо чи не найбільше автопідприємство в районі.
Із здавачами молока працюємо в основному напряму, без посередників, які, буває, мають основні заробітки у ланці між виробником молока і переробником. Ми вважаємо, що справедливо більше давати заробити тим, хто безпосередньо виробляє молоко.
Асортимент вироблюваної підприємством продукції поки що залишається без змін, нарощуються лише обсяги виробництва. Що правда, у планах все-таки розширити ще й асортимент. Працюємо, наприклад, над тим, щоб витіснити завезення на кондитерські фабрики нашої держави молочної продукції із Швеції.
Як відомо, на ЗАТ «Бершадьмолоко» останнім часом здійснено грандіозну, без всякого перебільшення, реконструкцію. І вона продовжується постійно. Перед новорічними святами відзначатиме сорокаріччя підприємства, тому здійснюватимемо переоснащення. Завдання нині постало – нарощувати не тільки виробничі потужності, а й працювати над створенням нормальних умов праці. І це вдається. Така їдальня, як у нас, є хіба що на птахокомбінаті. Причому, практикуємо доплату за обіди з фонду підприємства. А це неабияк позначається на мікрокліматі у колективі.
За головне вважаємо, щоб людина мала гідну заробітну плату і отримувала її своєчасно.
Щодо ветеранів виробництва, то їм теж надається допомога. Приємно відзначити, що колектив працюючих постійно омолоджується, чимало його поповнюють люди з вищою освітою. А це означає, що кадри в нас перспективні, і у майбутньому вони теж працюватимуть над покращенням виробництва продукції, розширенням її асортименту.
Без проблем на такому непростому виробництві, звичайно, не обходиться. Але кивати на них у нас не прийнято.
Усі вони, як правило, вирішуються по можливості. Тому й результати не заставляють себе очікувати.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
6 фото   
<b>Із єврейської історії Бершаді</b><br />Бершадь від самого початку свого існування тривалий час була однією із стратегічних фортець на наших південних...
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Макогін Іван Семенович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 23.07.44.

З історії Бершаді
Робітники і службовці Бершадського лісгоспу в парку культури та відпочинку своїми силами збудували спортивні майданчики, водну станцію. На колгоспні кошти спорудили стадіон, де відбувалися змагання сільських спортсменів а також перші районні спартакіади. З 1950 року в Бершаді почала працювати спортивна школа на 60 учнів. Спортсмени Бершаді стали ініціаторами створення єдиного сільського... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Виробництво зростає - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники