Fridge magnet wooden gears

Є в кого переймати досвід

  • Подобається0Не подобається
  • 24 Жовтня 2011 р

Трохи більше двох місяців залишилося до завершення сільськогосподарського року. Якими будуть його результати – покаже час. А поки що за дев’ять місяців сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 10931 тонну м’яса, що на 256 тонн більше минулого року, 5035 тонн молока. У стогектарному обчисленні виробництво м’яса становить по 184 центнери, молока – по 85 центнерів.

Вагомий внесок у виробництві м’яса – 83% від районного показника – птахокомбінату «Бершадський». Проте позитивних змін з його виробництвом досягнуто і сільськогосподарськими підприємствами, якими його вироблено 859 тонн. Це, насамперед, ПрАТ «Явір-Агросервіс», ТОВ «Устя», ПП «Промінь», ТОВ «Удич», Бершадська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП».

Основним із заходів, направлених на збільшення виробництва м’яса, є впровадження прогресивних технологій при вирощуванні та відгодівлі великої рогатої худоби та свиней. Так, середньодобові прирости свиней у ПрАТ «Явір-Агросервіс» – 618, у ТОВ «Удич» – 565 грамів, великої рогатої худоби у Бершадській філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» – 740, у ТОВ «Устя» – 660 грамів. При таких показниках тваринництво буде завжди прибутковим.

Регулярним резервом надходження коштів у господарства є молочне скотарство. Ефективно ведеться дана галузь у ТОВ «Устя», Бершадській філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», де в середньому від корови надій молока за дев’ять місяців становить відповідно 5231 і 4108 кілограмів.

Позитивних зрушень у молочному скотарстві досягнуто у поточному році і у ПП «Промінь», де надої від корови збільшено на 745 кілограмів.

Відповідно керівникам та спеціалістам сільськогосподарських підприємств є в кого переймати досвід у веденні галузі.

Одним з резервів нарощування виробництва тваринницької продукції є чисельність поголів’я худоби і птиці.

На даний період, у розрахунку на сто гектарів сільськогосподарських угідь, утримується по 40 голів умовного поголів’я, що на чотири голови більше проти минулого року.

Проте його чисельність залежить від таких факторів, як відтворення та збереження.

Нині галузь тваринництва вступає в один з найвідповідальніших періодів – зимовостійловий. Як підготувалися до нього, такими будуть і результати. Але коли проаналізувати ситуацію, то всі готувалися до зимівлі з повною віддачею. В розрахунку на кожну умовну голову заготовлено по 30 центнерів кормових одиниць кормів, що повністю забезпечує у них потребу.

Добре підготували галузь до зимівлі у Бершадській філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Світанок-Агросвіт», «Надбужжя Плюс», «Устя», «Лан».

Тож для того, щоб одержати заплановану кількість продукції, спеціалістам залишається єдине – раціонально використовувати кормові запаси.

Володимир ГОДОВАНЕЦЬ, головний зоотехнік управління АПР РДА.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
1 фото   
<b>Війтівка сьогодні</b><br />
15 фото   
<b>КРАСНОСІЛКА</b><br />Село виникло в Х/ІІ столітті на мальовничому місці. Відтак його назвали &quot;Красне село&quot;,...
3 фото   
<b>Свята вода очищує і виганяє нечисть</b><br />Його ще називають Йордан та Богоявлення. З ним пов'язують хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані. Традиційно в цей день...
3 фото   
<b>Професіонали</b><br />Одним з господарств, де в цьому році найкраще велися як літні, так і осінні польові роботи, знову є ВАТ...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Гаврилюк Кирило Трохимович (1905) 1905 р., українець, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1943 р.

З історії Бершаді
Широкий розмах руху підпільників та партизанів у Бершадському районі змушений був визнати префект Балтського повіту. Він зазначав у листопаді 1943 року, що тут збільшилась кількість загонів, учасники яких захоплюють зброю у жандармів та військових; зникають з фашистських обозів разом з підводами місцеві провідники. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Є в кого переймати досвід - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники