Fridge magnet wooden gears

Де корми - там і продуктивність

  • Подобається0Не подобається
  • 28 Серпня 2013, 08:43

Минуло сім місяців 2013 року. Галузь тваринництва як була, так і залишається резервом надходження коштів у господарства.

Якщо аналізувати, як вона ведеться, то вона розвивається. Виробництво м’яса, наприклад, зросло, у порівнянні з минулим роком, до 117 відсотків, на стільки ж відсотків – молока.

Зокрема, нарощують обсяги виробництва м’яса у птахокомбінаті «Бершадський», де його вироблено 8227 тонн. У структурі виробництва м’яса в районі це становить 91 відсоток.

З впровадженням прогресивних технологій вирощування худоби збільшилося його виробництво на 16-12 тонн у таких господарствах, як Бершадська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», СФГ «Новосулківське», ПСП «Тетяна», «Промінь», ТОВ «Удич», «Явір-Агросервіс».

Де серйозно займаються виробництвом молока, теж мають кошти. А у ТОВ «Устя» його виробництво збільшилося на 330, «Осіївське» – на 293, ПСП «Тетяна» – на 119, Бершадській філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» – на 115, ПП «Промінь» – на 92, «Обрій» – 44 тонни.

Резервом виробництва тваринницької продукції була і залишається кормова база. Де є корми, там і продуктивність.

Згідно з оперативними даними, на період наступної зимівлі вже заготовлено по 1-1,2 тонни сіна на корову, по 4,2-4,5 тонни сінажу, що повністю забезпечує потребу.

Домагаються запланованої продуктивності худоби у зимовий період у ТОВ «Осіївське», «Устя», Бершадській філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Світанок-Агросвіт», ПП «Промінь», де сіна і сінажа заготовлено 110-112 відсотків від потреби.

Нині триває заготівля силосу кукурудзи. На день, коли готувався цей матеріал, його було вже заготовлено по 10,6 тонни на корову, а у ТОВ «Світанок-Агросвіт» і ПП «Обрій» – по 18 тонн, у ТОВ «Устя» – по 16. Від спеціалістів у такому випадку вимагається одне: організовано використати кормові запаси.

Володимир ГОДОВАНЕЦЬ, головний зоотехнік управління АПР райдержадміністрації.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Театралізоване дійство «Щедра кутя. Новий рік»</b><br />Три головні зимові свята приходять разом у кожен дім &ndash; чи не найбажаніші для кожного українця, адже саме вони...
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора</b><br />Учасників туру &ndash; редакторів комунальних засобів масової інформації - щиро привітали керівники району &ndash;...
3 фото   
<b>Водохреще в Бершаді…</b><br />У вівторок 19 січня право - славний світ святкував Водохреще (Хрещення Господнє, Богоявлення). Це третє велике зимове...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Візнюк Іван Гаврилович (1921) 1921 р., українець. Мобілізований в 1940 р. Рядовий. Загинув 23.06.41. Похов. м. Мінськ, Бєларусь.

З історії Бершаді
Соціалістична перебудова сільського господарства тривала. Крім раніше створених кооперативних об'єднань селян, у березні 1928 року виникає ТСОЗ «Геть злидні». З метою зміцнення невеликих господарств, кращого використання знарядь виробництва в районі створили чотири кущові об'єднання колективів, з машинно-хінними станціями у кожному. В самій Бершаді колективи об'єдналися в кущ у складі трьох... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Де корми - там і продуктивність - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники