Fridge magnet wooden gears

Від кількості до якості

  • Подобається0Не подобається
  • 19 Листопада 2014, 09:00

Про те, чим живуть зв’язківці району, над якими проблемами їм доводиться працювати, розповідає начальник цеху телекомунікаційних послуг №2 Вінницької обласної дирекції Укртелекому Василь Миколайович ЯВОРСЬКИЙ.

– На обслуговуванні у нас 5796 абонентів. На жаль, кількість працівників, які цим займаються, тільки після двох останніх вимушених скорочень зменшилася із 41 до 30.

Пояснюється це появою нового власника Укртелекому, яким впроваджується нова структура. Цех телекомунікаційних послуг №2 буде надалі лише лінійно-кабельною дільницею, підпорядкованою Томашполю. Йому ж будуть підпорядковані і зв’язківці Чечельницького, Тростянецького, Піщанського і Крижопільського районів.

Однією із найвідчутніших проблем є те, що чимало наших абонентів при підвищенні абонентської плати за зв’язок відмовляються від домашніх стаціонарних телефонів. Незважаючи на те, що абонентна плата не сягає навіть сорока гривень у місяць, з початку року їх відмовилося вже півтисячі. Навіть така пільга, як п’ять годин міжміських переговорів, які враховуватимуться у щомісячну абонентну плату, не рятує ситуацію.

Однак колектив продовжує працювати над підвищенням якості обслуговування населення, як того вимагає сьогодення. Наприклад, уже в цьому році будемо монтувати Інтернет у Війтівці і Красносілці, поблизу яких прокладено скловолоконно-оптичну лінію. Підведено її вже і до АТС у цих селах. Із встановленням відповідного у них обладнання у кожному по 96 абонентів матимуть можливість під’єднатися до Інтернету.

Крім того, три виносних шкафи з портами встановлюються і по місту. Робиться це для того, щоб абонентам, які на великій віддалі від центру, теж забезпечити відповідну швидкість Інтернету. Заради цього було прийнято рішення протягнути скловолоконну лінію у райони Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, автобусного парку і у Флорине. У кожному з цих шкафів теж буде встановлено по 96 портів.

Всього ж у райцентрі вже 1792 абоненти, які користуються Інтернетом. 164 з них під’єдналися з початку нинішнього року. На сьогодні важко уявити молодь, яка обходилась би без Інтернету.

Щоправда, і в нас є конкуренти – такі оператори, як ТРК «Кентавр-TV» і ТОВ «Бершнет». Якісніший, звичайно, він у нас, але ми поки що не в змозі під’єднувати абонентів у сільській місцевості.

Тож у переддень нашого професійного свята найперше хотів би, щоб хоч кількість працівників не довелося скорочувати далі, адже попереду дуже багато роботи. Також бажаю, щоб матеріально-технічне постачання було на рівні. А наші фахівці, зокрема такі, як інженер-електронік Анатолій Шевчук (на знімку), електромонтери Анатолій Кельман, Михайло Уманський, Анатолій Трач, інженер Тарас Мартич, електромеханік Володимир Загорулько, виконають роботу на максимальному рівні, адже будь-які завдання їм під силу.

Тож зі святом усіх. Міцного всім здоров’я, високих заробітних плат, благополуччя. А щодо нашої професії, то вона завжди була і надалі буде потрібною. Без зв’язківців не обійтись.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Графік</b><br />проведення особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації
2 фото   
<b>«Карлсони» над містом</b><br />Неабияк дивувалися всі, коли у небі над містом декілька років тому з’явився дельтаплан. В одному з...
6 фото   
<b>Урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці незалежності</b><br />Урочистості з нагоди 20-ї річниці незалежності України відбулися у районному будинку культури 21 серпня 2011 року. О...
2 фото   
<b>«Проліски надії» – мистецьке свято освітян</b><br />На Вінниччині щороку з успіхом проходить фестиваль вчительської та учнівської народної творчості. Минулої середи в...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Берізки-Бершадські
Сасюк Максим Андрійович (1926) 1926 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.03.45.

З історії Бершаді
Визволені від фашистської неволі, натхнені перемогами Червоної Армії трудящі енергійно взялись за відбудову народного господарства, за ліквідацію наслідків окупації. На цукровому заводі окупанти зруйнували майстерні, склади, вивезли цінне устаткування, знищили інвентар радгоспу. Величезну шкоду було заподіяно спиртовому заводу, спалено будинки в центрі міста, виведено з ладу водогін. Завдяки... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Від кількості до якості - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники