Fridge magnet wooden gears

З КОГОРТИ ПЕРШОПРОХІДЦІВ

  • Подобається9Не подобається
  • 26 Травня 2008, 20:36

Трудовий колектив, правління, спостережна рада, профспілковий комітет ВАТ "Бершадський електротехнічний завод" щиро та сердечно вітають з 60-річчям заступника голови правління
Бориса Миколайовича МИКИТЮКА (25.05)
Для людини творчої – це пора мудрості, багатого життєвого досвіду, високої професійної майстерності, а роки – то скарб, якому немає ціни. Тож зичимо Вам, шановний Борисе Миколайовичу, міцного здоров'я, натхнення, незгасного бажання жити і працювати, невичерпної енергії та прихильності долі, яка простелить довгу дорогу активних літ у щасті, любові, достатку в родинному затишку з вірними друзями, улюбленими справами.
Свої прожиті роки Борис Миколайович Микитюк ділить умовно на дві частини. До першої увійшли нелегке дитинство, передчасна смерть батька Миколи Степановича, колишнього фронтовика, який працював механізатором і пішов із життя ще зовсім молодим через хворобу. А ще – постійна турбота про матір, Віру Савівну, та сестер Галю і Любу і брата Володю. Сім'я ніколи не жила в достатку, тож ще хлопчиком Борис пішов трудитися в колгосп рідної Джулинки – вже з 10-річного віку пас корови, вивозив підводою влітку механізаторам воду та їжу. Труднощі згуртували родину, тож і надалі, коли всі стали дорослими, вони постійно підтримують одне одного, а найперше – свою маму, яка зуміла всім дати освіту, і найголовніше – виховати дітей в любові до праці.
Після закінчення школи Борис не шукав легких доріг у житті. Пішов працювати в Гайворонський міжколгоспбуд, де став муляром другого розряду. Маючи схильність до техніки, вступив до машинобудівного технікуму. Згодом, уже в процесі трудової діяльності, одержав вищу освіту, без відриву від виробництва закінчивши Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування.
З 1974 року у Бориса Миколайовича почався новий етап у житті. Саме тоді в Бершаді було організовано філію Київського заводу реле та автоматики. Філія згодом стала самостійним підприємством – електротехнічним заводом. Досить швидко на околиці міста виростали цехи нового підприємства, сюди потягнулася молодь. Серед них був і Б.М. Микитюк, за активної участі якого споруджувалися виробничі приміщення, модулі, житлові будинки, об'єкти соціального призначення. Борис Миколайович належить до когорти тих, кого називають першопрохідцями, – він прийшов на завод через два місяці після підписання наказу про створення філіалу, і вже працює тут майже три з половиною десятиліття. Починав майстром механічного цеху, потім старшим майстром, згодом – начальником механопресоштампувального цеху, начальником планово-виробничого відділу. З 1985 року він – заступник директора, а нині заступник голови правління ВАТ "Бершадський електротехнічний завод". Коло його обов'язків дуже широке: забезпечення виконання програм з випуску продукції матеріалами і комплектуючими деталями; вивчення ринку збуту її для підтримання конкурентоспроможності та пошуку і обгрунтування пропозицій для розробки і впровадження нових виробів.
В сучасних умовах ринок збуту – досить непроста справа, але завдяки його зусиллям та колег ця проблема вирішується. Триває модернізація виробів, перехід на випуск нових видів. А ще ж треба приділити увагу транспортній дільниці. Хоч і нелегко доводиться в нинішніх умовах, усе ж підприємство працює, шукає шляхи вдосконалення виробництва. І серед тих, завдяки кому завод успішно працює, – Борис Миколайович, авторитетний, принциповий, творчий і мудрий працівник, людина високої моралі та обов'язку.
Керівник підприємства Дмитро Семенович Янчук відзначив його високу працьовитість, обізнаність, ініціативність, наполегливість, вірність обов'язку.
До речі, на підприємстві працює начальником відділу матеріального-постачання брат Бориса Миколайовича Володимир. Брати Микитюки є прикладом у ставленні до своїх обов'язків.
25 травня Борисові Миколайовичу виповниться шістдесят. Щиро вітаємо його і зичимо всіляких гараздів на довгі-довгі літа. Хай щастить йому завжди і в усьому!
Богдан БІЛОУС.

Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Ювілейне свято молодої держави відзначила Бершадщина</b><br />Наша держава відзначила важливу, знаменну дату в багатовіковій історії народу &ndash; двадцяту річницю проголошення...
7 фото   
<b>"Золотий Олімп-2011"</b><br />25 травня в залі засідань агропромислового розвитку проведено районне свято вшанування розуму, інтелекту та знань....
3 фото   
<b>140 років з Дня Народження української поетеси Лесі Українки</b><br />25 лютого 2011 року виповнюється 140 років з дня народження української поетеси Лесі Українки. Леся Українка...
2 фото   
<b>Фронтові дороги Олексія Шемішана</b><br />Недавно відзначив свій 89-ий день народження гвардії полковник, голова Всеукраїнської організації інвалідів війни та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / М'якохід
Бойко Іван Григорович (1905) 1905 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.11.44.

З історії Бершаді
Широкого розмаху стахановський рух набув на спиртовому та пивному заводах, меблевій фабриці, маслозаводі, серед робітників артілей. Учасники змагання, маючи значні трудові досягнення на своїх підприємствах, подавали шефську допомогу сільським трудівникам. Ще з довоєнних часів збереглись міцні зв'язки робітничого колективу цукровиків з селянами с. Поташні. Робітники після закінчення... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

З КОГОРТИ ПЕРШОПРОХІДЦІВ - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники