Fridge magnet wooden gears

ЙОГО ГАРТУВАЛА ПРАЦЯ

  • Подобається9Не подобається
  • 18 Лютого 2009 р

Іван Сидорович Шеремета, якому 17 лютого виповнилося 80 років, народився в одному з мальовничих куточків Бершадщини, неподалік від поселення Тартак, що в районі колишнього Бершадського цукрозаводу. Я, як колишній голова робочого комітету профспілкової організації тоді ще "Сільгосптехніки", тепер це "Агромаш", просто не зміг не згадати про цю людину.
Коли підбивалися підсумки соціалістичного змагання, його бригада по механізації трудомістких процесів на тваринницьких фермах завжди займала перші місця. Почесні грамоти, як і грошові премії, були звичним для нього явищем. Причому, Іван Сидорович не закінчував ні технікумів, ні інститутів. Але його золоті руки і світлий розум завжди дивували нас всіх.
А працювати було нелегко, бо з нуля, як кажуть, треба було налагоджувати водопостачання, прибирання тваринницьких приміщень, встановлювати доїльне обладнання і навіть стригти вівці. На багатьох фермах ще і по-сьогодні з вдячністю згадують про тодішню участь очолюваної ним бригади. Тож хоч і не модно стало згадувати колишню радянську пору, але красиве і важке полотнище Червоного прапора, яке було одним з перших вручено у нашому районі, як переможцю Всесоюзного змагання, не минало його рук кожної святкової демонстрації.
Звідкіля така робітнича хватка і сила? А в них вся сім'я така. Таким же завзятим до роботи був і батько. Михайла Сидоровича Шеремету – брата, взагалі добре знають у районі. І не тільки, як учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні та голову сільпо, а й як керівника джулинського колгоспу. Ще один брат – Леонід, не з меншими успіхами працював головним зоотехніком у радгоспі цукрокомбінату.
Іван Сидорович спочатку теж трудився в колгоспі, потім на найвідповідальніших ділянках виробництва цукрозаводу, аж поки не перейшов у "Сільгосптехніку".
Не можна не згадати і те, що він, разом з бригадою, був учасником ліквідації наслідків руйнівного землетрусу у Спітаку. Не кожний міг витримати тоді таке навантаження.
Навіть вийшовши на заслужений відпочинок, І.С. Шеремета продовжував трудитися на цукрозаводі.
Тож побажаймо ювілярові ще багато років життя.
Савелій ВОРОНЮК.

Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Полуничка</b><br />
2 фото   
<b>Останній політ полковника Олексія Овчарука</b><br />Минулого тижня, 25 січня, близько 19-ої години на Полтавщині біля Кременчука сталася трагедія з гелікоптером Мі-8, в...
2 фото   
<b>"...Хочеться, щоб добро таки переважало..."</b><br />Літературною конференцією на таку тему в медичному коледжі закінчилася декада української літератури, присвячена...
5 фото   
<b>Дитячий крок - найближче до зірок!</b><br />Відбувся фінал Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу "Крок до зірок". Випробування на артистизм,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лісниче
Багола Гаврило Васильович (1901) 1901 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ЙОГО ГАРТУВАЛА ПРАЦЯ - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники