Fridge magnet wooden gears

Залюблена в життя

  • Подобається1Не подобається
  • 12 Листопада 2010 р

Телефонний дзвінок перетнув вечорову тишу і зразу ж: – Не відірвала від справи?
Миттєво впізнаю легкий, спокійний голос Тетяни Наркисівни.
Тільки їй притаманна така толерантність, виваженість, бо навчили батьки ще з дитинства шанувати свій час і людей, а головне – шанувати їх.

Я познайомилася з нею ще в свої студентські роки, коли виходила заміж. Тоді вона, керівник загсу рівним голосом оголосила: – Тепер ви – сім’я, – а далі побажання-заклик: – І в горі, і в радості бережіть один одного. Міцна сім’я – міцна держава.
Ці слова були мовлені так переконливо, впевнено, що не вірити їй було не можна.
Вона вже на заслуженому відпочинку. Але не почувається відірваною від життя району, області, України. Така в неї вдача: не залишатися осторонь подій, а радіти за когось, при потребі й дати мудру пораду.
Вона не часто виходить з дому через стан здоров’я, та все ж побачити її можна в редакції райгазети, адже вона – активний громадський кореспондент, член Національної спілки журналістів України, лауреат премії імені Василя Думанського.
Свій життєвий досвід, враження вона вихлюпує на шпальти районної газети, на сторінки книг (їх вийшло в неї вже дві). Сюжети нібито прості, звичайні, але, розгортаючи ці збірки, відчуваю потребу знову потрапити у світ поезії, світ прагнень і сподівань.
Дуже любить вона мелодію осені, коли листя творить свій прощальний танок, а небо сіється дощами, і ці краплі дублюють мелодію серця.
Тоді на душі стає і сумно, і водночас тепло. Жінка з поетичною душею вміє розуміти природу і людей. Вона жадана, кохана дружина свого вірного Петра Михайловича, мати трьох синів, бабуся.
Вона – живий нерв своєї України… Укотре гортаю книгу Тетяни Наркисівни «Крила любові».
Намагаюсь намалювати словесний портрет: «…неординарна особистість…» (Ю. Цінчик), «…душа людяна й проста» (С. Земнянська), «…талановита…» (В. Базалюк), «…поетична…» Шукаю нові грані і знаходжу потрібні слова – залюблена в життя. Така вона, Тетяна Нар - кисівна Кучанська, жінка з великою силою волі, з вразливою душею, що витає на крилах любові.
Світлана КОВАЛЬСЬКА, громадський кореспондент.
м. Бершадь.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Народна артистка з Бершаді</b><br />У березні нинішнього року в Одесі було відзначено 90-у річницю з дня народження народної артистки, камерної співачки,...
25 фото   
<b>ДЖУЛИНКА</b><br />Вважається, що назва села походить із татарської мови. Це слово &quot;джуя&quot; означає сміливий, хоробрий. Так...
3 фото   
<b>Герб Бершаді</b><br />Герб має форму іспанського щита червоного і срібного кольору. У верхній частині &ndash; перший історичний...
6 фото   
<b>Усе найкраще - дітям!</b><br />У п’ятницю, 26 липня, відбулася нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Мацета Трохим Матвійович (1906) 1906 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.42.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Залюблена в життя - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники