Fridge magnet wooden gears

В. І. Таранюк: учитель - не просто професія, а стан душі

  • Подобається0Не подобається
  • 19 Січня 2011, 00:01

На знімку: Василь Іванович Таранюк з учнями.

Завтра своє 75-річчя відзначає учитель від Бога, добра і мудра людина – Василь Іванович Таранюк.

Чи є в Шляховій родина, якій не було б відоме його ім’я? Мабуть ні, адже близько 40 років пропрацював Василь Іванович у Шляхівській школі, зростивши і випустивши в світ не одне покоління шляхівчан.

Прийшовши у Шляхову в 1965 році, він зайняв посаду вчителя хімії, згодом став заступником директора з навчальної роботи, а ще пізніше – директором (у 1975 р.). Цю нелегку ношу він проніс майже 30 років.

Йому, як керівнику, вдалося створити надзвичайно дружний і працездатний колектив учителів, в якому ще й досі панує дружня атмосфера, взаєморозуміння й повага, ініціатива й творчість. Адже він справедливо вважав, що учитель – не просто професія, а стан душі.

Життєвим кредом Василя Івановича, як педагога, було зробити все для того, щоб дітям у школі було тепло, затишно і комфортно.

Своєю діяльністю він, на основі власного прикладу, власного інтелекту, формував характер своїх учнів, як майбутніх членів суспільства. Умів розпізнати, а значить і намагався розвивати в дітях їх здібності, допомагав вибрати правильну стежину в житті.

Багатющий життєвий досвід, разом зі своєю дружиною, теж педагогом, Євдокією Петрівною, він дарує своїм синам Олександру та Володимиру, онукам і правнукам.

Василь Іванович був, є і буде прикладом не лише для своєї родини, а й для багатьох своїх колишніх учнів. Бо ж як би не вирували політичні пристрасті в країні, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це Батьківщина, Рідна Земля, Мамина Любов і тепло Рук Учителя.

Тому кожен з нас до самої глибини душі вдячний Вам, шановний ювіляре, за Вашу невтомну працю, Ваші настанови, ми в неоплатному боргу перед Вами. Бо ж неможливо повернути борг учителю, як неможливо повернути борг матері за її недоспані ночі та материнську ласку.

Тож вітаємо Вас з ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, довголіття і дякуємо Вам за Вашу мужність, терпіння, за працю, за те, що Ви у нас є.

За дорученням випускників різних поколінь Катерина КРАВЕЦЬ, бібліотекар с. Шляхової.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Знайомтеся: дільничні офіцери поліції</b><br />&#160;
5 фото   
<b>Хмарівка – в турботах</b><br />Розкинулося це село на лівому березі Південного Бугу. Існують різні легенди походження його назви. За однією з них у...
2 фото   
<b>Свято всіх, хто любить спорт</b><br />За багаторічною традицією, у другу суботу вересня в Україні відзначається свято усіх прихильників здорового способу...
4 фото   
<b>«Любов душі моєї - Баланівка»</b><br />У твоїх руках дорога нашому серцю книга &quot;Любов душі моєї&nbsp;- Баланівка&quot;. В ній викладені матеріали з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / М'якохід
Чабан Опанас Мефодійович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 26.02.45. Похов. Східна Пруссія.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

В. І. Таранюк: учитель - не просто професія, а стан душі - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники