Fridge magnet wooden gears

Творець подільських дібров

  • Подобається0Не подобається
  • 13 Жовтня 2011, 09:00

Здавна відома всім істина: лісівник любить ліс і свою роботу. А у Миколи Володимировича Краснєєва вона виявляється по-особливому яскраво. Вона запала йому в душу ще з дитинства, коли разом з братами долав вершини подільських пагорбів, бачив, як росте, плодоносить, дає користь людині дерево, кущ, травинка і звірина. Тому, напевне, і вступив до Львівського лісотехнічного інституту, який, як і школу, закінчив з відзнакою.
А потім тернисті шляхи становлення справжнього лісівника: майстер лісу, інженер лісового господарства, головний інженер, директор.

Нещодавно М.В. Краснєєв відзначив гарний ювілей – 30 років трудової діяльності в лісовому господарстві.
Більше 10 з них він очолює ДП «Бершадське лісове господарство» і вже з перших днів своєї роботи на Бершадщині опікується школярами сумівського шкільного лісництва «Юні друзі лісу».

В ньому приваблює все: впевненість, вихованість, манера розважливо і впевнено зі знанням справи говорити, добрий погляд очей, приємна посмішка і готовність завжди прийти на допомогу.

Він не вміє скаржитись на труднощі, бо скаргами справи не вирішаться, при обговоренні будь-якої проблеми немає ні розгубленості, ні невизначеності.

Микола Володимирович дуже вимогливий до себе, поважає тих, хто добре трудиться, вболіває за доручену справу, а ще він дуже добра і справедлива людина. За високий професіоналізм, добру організацію ввіреного йому підприємства по примноженню лісових насаджень нагороджений Почесним знаком «Відмінник лісового господарства України», іменним годинником Голови Державного комітету лісового господарства України, почесними грамотами. Такі спеціалісти, як Микола Володимирович Краснєєв – золотий фонд лісівників України.

Директор лісгоспу – частий гість нашої школи. Він глибоко переймається проблемами нашого шкільного лісівничого об’єднання. Разом ми садимо ліс, прислухаємося до слушних порад про те, як це зробити правильно, проводимо зустрічі з науковцями, конференції, свята, цікаві екскурсії. М.В. Краснєєв вмілий організатор лісового виробництва, Бершадський лісгосп під його керівництвом завжди досягає високих результатів, його шанують колеги у районі та в області за гострий розум, порядність, високий професіоналізм.

Учителі та учні – юні лісівники Сумівської школи щиро вітають Миколу Володимировича з гарною датою його трудового шляху. Зичимо йому міцного здоров’я, успіхів завжди і у всьому, удачі, довгих плідних літ на лісівничих теренах. Хочеться, щоб таких людей, як М. В. Краснєєв, серед лісівничої когорти було побільше. Саме таких людей, як він, любить ліс, який, дякуючи людським рукам, завжди оновлюється і оновлює тих, хто тут працює.

Галина ГУЗ, директор Сумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Народна артистка з Бершаді</b><br />У березні нинішнього року в Одесі було відзначено 90-у річницю з дня народження народної артистки, камерної співачки,...
25 фото   
<b>ДЖУЛИНКА</b><br />Вважається, що назва села походить із татарської мови. Це слово &quot;джуя&quot; означає сміливий, хоробрий. Так...
3 фото   
<b>Герб Бершаді</b><br />Герб має форму іспанського щита червоного і срібного кольору. У верхній частині &ndash; перший історичний...
6 фото   
<b>Усе найкраще - дітям!</b><br />У п’ятницю, 26 липня, відбулася нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Поряд з досягненнями в економіці відчутні зміни відбувалися в культурному житті. З перших днів після визволення почала виходити районна газета «Соціалістичний шлях» (з 1963 року — «Вогні комунізму»). Відкрилося педагогічне училище, в якому з числа молоді, що мала семирічну освіту, готували учителів початкових класів. У цьому закладі більш як 20 кваліфікованих викладачів навчали понад 300... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Творець подільських дібров - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники