Fridge magnet wooden gears

Чарівний голос української пісні

  • Подобається0Не подобається
  • 19 Січня 2013, 14:10

Кидрасівка – край чудової природи, де чарівні долини переходять у розкішні левади, мальовничі пагорби, чисті плеса ставків… Та найбільше її багатство – люди, прості трудівники, які непомітно із року в рік працювали, щоб багатшою і красивішою ставала рідна земля.

Слова щирої поваги і любові хочемо мовити сьогодні про невтомну трудівницю, доярку в минулому із 35-річним стажем Галину Григорівну Рекечинську. Днями вона відзначатиме свій 75-річний ювілей.

Народилася Галина Григорівна 19 січня 1938 року в с. Михайлівці. Та рідною стала для неї сусідня Кидрасівка.

Тут промайнули щасливі роки, тут зазнала гіркої вдовиної долі, тут пестила своїх чотирьох дітей… Було нелегко, адже на фермі в той час переважала ручна праця, іноді втома породжувала смуток і безнадію, але не надовго, бо в серці жила пристрасть до пісні, трепетні крила якої допомагали в житті. Співала скрізь: вдома, на фермі, в сільському будинку культури… Невисока, моторна, в яскравій українській хустці, вона зачаровувала своїм голосом з першої хвилини. І ніби розступалися стіни зали, лишалась одна пісня, що високим ніжним голосом передавала почуття любові до рідного краю, до родини, до білого світу, що здавався милим і гарним, як сонячні мальви на причілку її хати, як пахучий любисток, який кущився під вікнами.

Ось уже майже дев’ять років Галина Григорівна – солістка тріо Кидрасівського будинку культури, що зайняло почесне перше місце на огляді самодіяльності в районі.

Про таких, як ця жінка, кажуть: багаті душею, бо їхні серця ввібрали з народної пісні все найкраще. І ніби очі Галини Григорівни народною піснею стали… Пісня у серці народжує найцінніші почуття, найтонші поривання душі до прекрасного, як естафету, передає від покоління до покоління невмирущу душу народу, таку щедру, велику та сонячну.

Таке ніжне серце, творчу уяву, любов до пісні і до людей має наша шановна ювілярка. Зичимо їй ще багато сонячних світанків, міцного здоров’я, незрівнянних пісень, що чарівними дотиками хвилюватимуть душу і серце.

З роси і води Вам, чудова людино!

Лідія БАСАЛИГА, директор Кидрасівського сільського будинку культури


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
19 фото   
<b>11 жовтня - Бершаді 550: відкриття дитячого майданчика</b><br />
2 фото   
<b>Останній політ полковника Олексія Овчарука</b><br />Минулого тижня, 25 січня, близько 19-ої години на Полтавщині біля Кременчука сталася трагедія з гелікоптером Мі-8, в...
8 фото   
<b>День Незалежності 2007</b><br />
7 фото   
<b>У країні дитячих мрій</b><br />1 червня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. Саме з нагоди цього дня, відділами та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Красносілка
Полянчук Микита Стратонович (1901) 1901 р., українець, робітник. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 20.09.44. Похов. с. Пилота, Румунія.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Чарівний голос української пісні - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники