Fridge magnet wooden gears

"Свою роботу потрібно любити" - вважає ветеран поштової галузі Ольга Івахненко

 • Подобається0Не подобається
 • 12 Листопада 2014, 10:00

Так склалося життя, що Ольга Тимофіївна стала працювати на пошті оператором у рідній Красносілці майже одразу після закінчення середньої школи. Було це в далекому вже 1977 році. Дівчині робота подобалася, вона відчувала, що потрібно мати певні знання, тож успішно закінчила Київський політехнікум зв’язку. Якраз у той час створювалося нове відділення поштового зв’язку у Маньківці. Молодому спеціалісту запропонували очолити його, і вона погодилася.

– Я прийшла у колектив, можна сказати, ще дитиною, адже всі були старші, в батьки мені годилися, – розповідає Ольга Івахненко.

– Роботи було дуже багато. Працювати, особливо спочатку, було нелегко, але я не жалкую про це.

Відтоді промайнуло тридцять три роки. Сумлінна, надзвичайно відповідальна Ольга Тимофіївна була і є не формальним лідером у колективі, а мудрим наставником, досвідченою колегою. Вона користується заслуженим авторитетом у людей.

Маньківське сільське відділення поштового зв’язку – одне з найкращих у районі за виконанням планових показників.

– Колектив у нас гарний, згуртований, без нього сама я нічого б не зробила, – відверто каже Ольга Івахненко, – тож я всім своїм працівникам щиро вдячна за їхню нелегку роботу.

Нині у відділенні працюють сім листонош, оператор поштового зв’язку і начальник.

Поштарі надають послуги населенню трьох сіл. Найбільше навантаження, за словами Ольги Тимофіївни, у крушинівських листонош Леоніда Косюка і Ольги Дзюбенко, адже у них дуже великі дільниці. Однак вони успішно справляються із завданнями, завжди відмінно проводять передплату на періодичні видання. Хвалить Ольга Івахненко і молодих Людмилу Шевчук та Галину Шевчук, які трудяться у Шумилові. Долаючи великі відстані з ношею в руках, уміють вони передати тепло людського спілкування, зацікавити людей.

До речі, серед шумилян чимало передплатників журналів, інших видань. Добросовісно і результативно працюють і маньківські листоноші Оксана Гондарук, Тетяна Поліщук і Наталія Лукашенко.

Що не маловажно – усі листоноші (за винятком однієї) забезпечені велосипедами, спецодягом, взуттям.

Дбають поштарі на чолі з Ольгою Тимофіївною і про належні умови праці, а також про комфорт і зручність для людей. Пошта знаходиться в адміністративному приміщенні СТОВ «Лан». Працівники самі роблять ремонт, підтримують порядок. Взимку в приміщенні тепло, вже років вісім користуються буржуйкою.

– Пошта в селі працює чотири дні – у вівторок, середу, четвер і п’ятницю, – продовжує розповідь Ольга Івахненко. – Кореспонденції нині значно менше, ніж раніше.

Однак листоноші доставляють людям і пенсії, кошти соціальних виплат, посилки, приймають плату за комунальні послуги, реалізують товари повсякденного попиту. Селяни задоволені роботою поштарів і завжди чекають їх, щоб поспілкуватися.

До речі, ми також оформляємо страхування, погашення кредитів, поповнюємо рахунки мобільних телефонів, надаємо послугу «Ліки на замовлення» та інші. Прагнемо враховувати потреби людей і постійно підвищуємо рівень своїх послуг.

Беззаперечно традиційна послуга поштовиків – оформлення передплати на періодичні видання. Цьогоріч, за словами Ольги Тимофіївни, передплатна кампанія важко йде – у людей на все не вистачає коштів. Разом з тим, абсолютна більшість не має наміру розлучатися з улюбленими виданнями.

Зважаючи на те, що Ольга Івахненко працює у поштовій галузі вже 37 років, було б цікаво почути її думку про те, що головне в роботі листоноші, поштовика? У відповідь почув – необхідно мати велике терпіння. А щоб поліпшити роботу галузі загалом, потрібно більше самостійності на місцях. А ще, на її глибоке переконання, треба любити свою роботу. Ольга Тимофіївна усі ці роки була і є віддана своїй справі. Її високо цінує керівництво центру поштового зв’язку, вона є прикладом для молодших колег.

Робота багато часу і сил забирає в Ольги Івахненко, однак в неї надійний тил – сім’я. Чоловік Олександр, донька Оксана завжди підтримували її у всьому. «Без цього мені було б дуже складно, – зізнається жінка. – Тож я надзвичайно вдячна сім’ї за розуміння». Радості і енергії додає Ользі Тимофіївні і спілкування з восьмирічним онуком Сашком.

Кажуть, пошта, долаючи відстані, єднає людей у будьяких куточках світу. Тож хочеться побажати усім поштовикам наполегливості та наснаги у їхній нелегкій праці, миру і злагоди, благополуччя, а також поваги і вдячності від людей.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Тиждень права у Баланівській школі</b><br />Відкриття тижня права у школі розпочалося загальношкільною лінійкою, на якій учні ознайомилися із поставленими...
8 фото   
<b>Всеукраїнський фольк-рок фестиваль «Млиноманія-2011»</b><br />В долині річки Південний Буг біля сіл Печера та Сокілець щоліта проходить фольк-рок фестиваль «Млиноманія». З кожним...
19 фото   
<b>11 жовтня - Бершаді 550: відкриття дитячого майданчика</b><br />
4 фото   
<b>Реферат «Історія міста Бершадь»</b><br />Бершадь &ndash; район, повіт. Населення - 24400 Надра містять каолін, високоякісну глину, кварц, пісок. Загальна...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Рудик Тимофій Якович (1905) 1905 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер від ран 27.12.44. Похов. м. Шимонторнья, Угорщина.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

"Свою роботу потрібно любити" - вважає ветеран поштової галузі Ольга Івахненко - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення