Fridge magnet wooden gears

Де було пиво - тепер інше диво

 • Подобається0Не подобається
 • 8 Серпня 2015, 09:00

Вісімнадцять років колектив ПрАТ «Бершадський комбінат», створене на базі пивокомбінату, очолює Олександр Герасименко. Забігаючи вперед, варто відзначити: там, де колись виготовляли пиво «Жигулівське», і тепер, без будь-якого перебільшення, творять справжнє диво.

Днями Олександр В'ячеславович відзначив своє шістдесятиріччя, тому розповідь буде як про нього, так і про здобутки колективу взагалі.

Коли очолив виробництво, випускали тільки сік. Тепер колекція, в якій більше тридцяти найменувань слабоалкогольної продукції, яку освоїли, вже ледве вміщається в одній із шаф його робочого кабінету.

Передували цьому, звичайно, реконструкція за реконструкцією. А попутно випускали ще і солод, який одразу ж забирали на «Оболонь».

Щоб солодовня діяла цілий рік, довелося реконструювати і її. В цілому ж хіба це не диво, що у стінах, де колись виготовлялося пиво, обсяги виробництва, відколи він очолив колектив цього підприємства, зросли в сорок разів. За всі роки тільки перший рік під його керівництвом виявився збитковим.

Керівниками підприємств стають по-різному. От і Олександр В'ячеславович, коли навчався у БСШ №2, спочатку мріяв стати військовим і навіть вступив у відповідний навчальний заклад. Але, передумавши, став на сьогодні досить відомим організатором, виробничником.

Передували цьому, звичайно, роки навчання у Вінницькому філіалі КПІ, який пізніше став Вінницьким політехнічним інститутом, де здобув фах інженера-електрика.

Оскільки на навчання направили його із тодішнього Бершадського цукрового заводу, де також встиг попрацювати, на роботу повернувся на цей же завод. Був майстром цеху КВПіА. Це і стало його першою школою спілкування з колективом, яка дуже швидко почала давати результати. Разом із однодумцями впровадили чимало рацпропозицій. Уже проглядалася перспектива кар'єрного росту, але життя розпорядилося, що довелося попрацювати ще й у комсомолі, на партійній і радянській роботах. А по 1997 рік ще й головним інженером, за сумісництвом – головою райкому профспілки працівників споживчої кооперації.

Зважаючи на його здібності, хист організатора, кращої кандидатури на посаду комерційного директора тодішнього ЗАТ «Бершадський пивокомбінат» годі було і шукати. Ось коли вже посправжньому став у нагоді набутий досвід. Через вісім місяців корпорація «Оболонь» призначила його генеральним директором. Обрали головою правління ПрАТ «Бершадський комбінат». За роки його керівництва, що теж можна вважати, враховуючи нинішню ситуацію в країні, дивом, усе змінилося настільки, що у районі немає більше жодного підприємства, крім їхнього, яке до цього часу усі сімнадцять років виплачує дивіденти акціонерам. Та і в області таких одиниці. Акціонери-пенсіонери отримали торік по декілька тисяч гривень. Підтримує підприємство їх і з нагоди свят чи визначних дат.

ПрАТ «Бершадський комбінат» чотири рази, відколи Олександр В’ячеславович очолив колектив, визнавали на обласному рівні кращим роботодавцем, шість разів, у тому числі і він, як керівник, побували на Дошці пошани.

Хіба це не показники роботи Герасименка? Відзначалося підприємство і як кращий платник податків. Сьогодні воно є найкращим у цьому плані і входить у трійку найбільших в області. ПрАТ «Бершадський комбінат» сплачує їх щороку 25-28 мільйонів гривень, що можна вважати ще одним дивом.

Особисто Олександр В'ячеславович запевняє: все це заслуга колективу. Хоч зрозуміло, що багато в чому і його, адже, коли прийшов на роботу, головних спеціалістів підбирав сам. Особисто він вважає: то нібито сам Бог так розпорядився, що є з ким працювати.

Траплялося, звичайно, повсякому. Але головним у кожній із складних ситуацій було те, що колектив завжди розумів і розуміє його.

Найважче ж, зізнався, постійно боротися за виживання, отримувати різні дозволи, ліцензії. Зате який результат! Першу партію слабоалкогольних напоїв відправили вже у Китай.

Не можна скидати з рахунків і того, що для того, щоб вийти з прибутками, змушені навіть суміщати посади.

Середня заробітна плата на цьому підприємстві за перше півріччя – 5135 гривень, що майже у 2,5 раза більше, ніж середня по району.

Складається враження, що для О.В. Герасименка робота і сім'я майже одне і те ж, бо ще невідомо, де він більше проводить час. Але він щасливий з того, що дружина, з якою виростили і видали заміж двох дочок, в усьому розуміє і підтримує його. Напевно, розуміють і діти, якщо одного із трьох онуків назвали на його честь Олександром.

З роси і води Вам, Олександре В'ячеславовичу. Нехай уміння і витримки вистачить Вам ще на багато років.

Павло КУШПЕЛА.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Бершадці обирали Президента</b><br />Три тижні тому на виборах Президента України ніхто з 18 кандидатів на найвищу посаду в державі не отримав більше 50%...
2 фото   
<b>До Дня працівників торгівлі: «Покупці нам довіряють...»</b><br />Дефіциту в торговельних закладах у Бершаді, звичайно, немає. За останні роки побудувалося і відкрилося чимало...
2 фото   
<b>Я люблю молоко</b><br />Зовсім недавно у районній газеті розповідалося про семінар на базі устянського господарства, учасниками якого стали...
3 фото   
<b>Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина — бізнес в центрі України»</b><br />17 червня 2011 року в обласному центрі відбувся інвестиційний форум «Вінниччина &mdash; бізнес в центрі України»...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Стасько Микола Михайлович (1915) 1915 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.08.44.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Де було пиво - тепер інше диво - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення