Fridge magnet wooden gears

Він вибрав неспокій

  • Подобається0Не подобається
  • 25 Червня 2016, 09:00

Анатолій Гончар народився шістдесят п’ять років тому у селянській сім’ї у Маньківці, був середнім сином. Зростав розумним і допитливим хлопцем, сильним і витривалим.

Після закінчення школи вступив на російську філологію Вінницького педінституту. Рік працював учителем у школі, два – служив в армії. А потім прийшов у міліцію. І цей вибір став у нього остаточним.

Починав із досить відповідальної і клопітної посади інспектора відділення карного розшуку. Зарекомендував себе сумлінним працівником, згодом став старшим інспектором, начальником, а далі – начальником відділу позавідомчої охорони. У процесі зростання по службовій лінії зрозумів, що лише однієї педагогічної освіти йому мало, тож заочно закінчив ще й юридичний факультет Одеського університету.

Ніколи Анатолій Данилович не рвався до вищих посад, але скрізь працював на повну силу. Тож переводили на більш відповідальну роботу.

Був першим заступником і заступником начальника райвідділу з оперативної роботи, деякий час – заступником із політико-виховної роботи.

Звичайно, найскладнішим і найвідповідальнішим був період, коли він очолив районний відділ внутрішніх справ.

Керівник дбав про те, щоб працівники міліції мали належні умови для роботи і побуту. На його долю випало завершувати будівництво нового приміщення відділу, 40квартирного будинку для працівників колективу, гаражів і т.д.

З року в рік поліпшувалися показники діяльності колективу. Сам начальник брав активну участь у розкритті злочинів і правопорушень, добре знав оперативну роботу. Тож відділ постійно займав провідні місця в області за всіма показниками, найперше – розкритті злочинів.

Коли пішов у відставку з орга нів, зайнявся підприємництвом, згодом працював у ра - йонному відділі держземінспекції. Нині переймається наданням безплатних юридичних послуг для населення.

Обирався депутатом районної ради. Він такий же, як і раніше, не зраджує своїх принципів. Має хорошу сім’ю. Разом із дружиною, відомим у районі педагогом Галиною Миколаївною, виховали дочку і сина, радіють чотирьом онукам.

Анатолія Даниловича важко уявити без роботи, без активної діяльності. Він завжди знаходить собі справу до душі. І залишається людиною активною, небайдужою до громадських справ і проблем людей. Післязавтра йому виповниться 65 років. Колишні і нинішні працівники органів внутрішніх справа сердечно вітають його і зичать усяких гараздів і щедрот ще на багато-багато літ. З роси і води!

Дмитро САКОВСЬКИЙ, голова ради ветеранів, пенсіонерів органів внутрішніх справ району


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Змагання держслужбовців</b><br />Минулого четверга на Бершадщині відбулось гарне спортивне свято &ndash; на центральному стадіоні міста проходили...
2 фото   
<b>Шляхова віджнивувала першою. Інші – на завершенні. Результати – контрастні</b><br />Хоч під ранніми зерновими культурами у ТОВ «Світанок-Агросвіт» зайнято було в цьому році більше тисячі гектарів поля,...
3 фото   
<b>Відкрито оновлений дошкільний навчальний заклад у Війтівці</b><br />23 травня 2012 року ввійде в історію села Війтівка яскравою сторіночкою для її наймолодших жителів. В цей день в...
8 фото   
<b>У списках зниклих безвісти вже не значиться</b><br />Війна не вважається закінченою, допоки не буде захоронений останній солдат. І серед полеглих на фронтах бершадців –...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Він вибрав неспокій - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники