Кошаринці в новинах

 КРАЩИЙ ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР ОБЛАСТІ

КРАЩИЙ ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР ОБЛАСТІ

2 Червня 2007, 08:21 / Персоналії / Війтівка / Кошаринці / Сумівка

Руслан Олексійович Дубницький в органах внутрішніх справ працює не так вже і давно, з 2005 року. По закінченні Теплицької загальноосвітньої школи поступив на навчання до Львівського торговельно-економічного інституту, який з відзнакою закінчив у 1999 році. Працював на різних посадах, зокрема, і заступником начальника відділу реалізації ВАТ "Птахокомбінат "Бершадський". Але,... читати далі ...»

 ОХОРОНА ПРАЦІ ПОТРЕБУЄ УВАГИ

ОХОРОНА ПРАЦІ ПОТРЕБУЄ УВАГИ

7 Квітня 2007, 16:54 / Оголошення / Бершадь / Кошаринці

У четвер відбулася 6 сесія районної ради за участю начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, міського і сільських голів, керівників сільськогосподарських, промислових підприємств і організацій, представників політичних партій та громадських організацій. Голова районної ради М.Г. Бурлака і голова райдержадміністрації С.Л. Шульц насамперед привітали з ювілеєм керівника депутатської... читати далі ...»


 ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ» – ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ

ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ» – ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ

4 Квітня 2007, 16:49 / В громадах / Війтівка / Кошаринці

Продукція цього підприємства добре відома в Україні, бо вирізняється високою якістю і чудовими смаковими властивостями, які досягнуто багаторічним досвідом професіоналів своєї справи і шляхом технологічних євростандартів та сучасної організації праці. А директор Іван Іванович Андрушко є володарем багатьох державних відзнак, справжнім взірцем умілого організатора й менеджера не лише в... читати далі ...»

 Чи готовий район до можливих катаклізмів?

Чи готовий район до можливих катаклізмів?

14 Березня 2007, 20:55 / Актуально / Кошаринці / Баланівка / Джулинка

Сьогодні на фоні політичної круговерті не дається належного висвітлення іншим не менш важливим питанням щоденного життя. Це, зокрема, підготовці колективів, установ, підприємств та організацій, населення до дій в екстремальних умовах. Жителям, мабуть, цікаво буде дізнатися, наскільки ми готові до дій по ліквідації надзвичайних ситуацій на рівні району. Розпорядженням голови райдержадміністрації... читати далі ...»

 ВОДИ ХОЧ УМИЙСЯ, А СПРОБУЙ НАПИЙСЯ

ВОДИ ХОЧ УМИЙСЯ, А СПРОБУЙ НАПИЙСЯ


До редакції надійшов лист від одного із жителів Красносілки, у якому він запитує: чому зараз криниці не хлорують, як це було раніше? Що для цього потрібно? Ось яку відповідь на ці запитання дає санітарний лікар по загальній гігієні райсанепідстанцїі Л.Є. БІднЯк: "Згідно із ст.18 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", органи виконавчої влади... читати далі ...»

 ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ

ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ


З інформації на сесії П.В. ПОПУКА – депутата районної ради, державного інспектора з охорони навколишнього середовища. Комплексною екологічною програмою Бершадщини на період 2004-2015 років передбачено завдання спрямувати дії управлінь, відділів РДА, підприємств, установ та організацій, міської та сільських рад на виконання комплексних заходів на створення правових, фінансових,... читати далі ...»

 ВАТ «ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ»

ВАТ «ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ»

11 Вересня 2006, 14:12 / Політика / Кошаринці

Мабуть, у кожному районі є господарства, які з року в рік вражають своїми здобутками. Одне з таких на Бершадщині – ВАТ "Птахокомбінат "Бершадський", очолюване депутатом районної ради І.І. Андрушком. Підприємство щойно занесено на обласну і районну Дошки пошани, а директора – на районну. Ніби в іншому вимірі, особливих умовах працює цей семисотенний колектив. І так усі роки, які б події не... читати далі ...»

 ПЕРЕДФІНІШНИЙ РИВОК

ПЕРЕДФІНІШНИЙ РИВОК


Жнива в районі наблизилися до завершення. Практично обмолочено 80 відсотків ранніх зернових і доставлено в комори. Першими справилися з їх обмолотом у Флорино, Кошаринцях, Березівці, Сумівці, Чернятці. Врожайність обнадійлива – вийшли на 35 центнерів з гектара. Підтверджуються прогнози перед початком збиральної кампанії, що в цьому році буде намолочено 160 тис. т хліба. Рання група зернових...

 ВІН РАНО ВСТАЄ

ВІН РАНО ВСТАЄ

5 Серпня 2006, 16:44 / Персоналії / Флорино / Кошаринці

Дирекція ТОВ «Флора» та трудовий колектив щиро вітають з 60-річчям головного енергетика товариства Володимира Семеновича ОСАДЧОГО (6.08) У колективі нашім Ви завжди в пошані. За щире серце, руки золоті, Вітаєм Вас сьогодні і бажаєм, Щоб все гаразд було у Вас в житті. Хай щастя поселиться у Вашій оселі, І ліку не буде прекрасним рокам. Міцного здоров’я, удачі в усьому Ми щиро бажаємо Вам. У... читати далі ...»

 СВІТИТЬ СОНЕЧКО ДЛЯ ВСІХ

СВІТИТЬ СОНЕЧКО ДЛЯ ВСІХ

2 Серпня 2006, 16:27 / В громадах / Кошаринці

– під таким девізом пройшло свято в дитячому садку "Ромашка" с. Кошаринці. І сонечко дійсно світило в той день привітно, лагідно. А яке свято без казкових героїв та щедрих спонсорів. У цей день завітали до діток і Буратіно, і хитра Лисичка, і веселий Кіт у Чоботях, та наші спонсори, які вже відвідують дитячий садок не раз на подібні свята. Це Алла Василівна Маршук, Валерій... читати далі ...»

 ЛІТА, ЯК БУГОВА ВОДИЦЯ

ЛІТА, ЯК БУГОВА ВОДИЦЯ

26 Липня 2006, 13:58 / Персоналії / Кошаринці

На Чернігівщині влітку 1922 р. в сім'ї колгоспників народилася дівчинка, яку батьки нарекли таким гарним ім'ям – Галина. Та не зазнала маленька Галинка щасливого дитинства: батько помер у голодному 33-му, а матір у 1934 р. Залишилася дівчинка вдвох з 10-літньою сестрою. А життя йшло своїм звичаєм, бігли роки, і Галинка виросла гарною, працелюбною дівчиною та ще й з веселою, невгамовною вдачею.... читати далі ...»

 ПОВІР У СЕБЕ – ПОЇДЕШ ДО «АРТЕКУ»

ПОВІР У СЕБЕ – ПОЇДЕШ ДО «АРТЕКУ»

7 Червня 2006, 16:43 / Оголошення / Кошаринці / Бершадь / Устя / Маньківка

У м. Вінниці проведено обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе", в якому взяли участь переможці районних та міських конкурсів. Його мета – допомогти дітям та молоді з функціональними обмеженнями у соціальній адаптації та самовираженні через творчість та спілкування, привернення уваги до їх проблем. Цікаво пройшов такий конкурс,... читати далі ...»

 02 ПОВІДОМЛЯЄ

02 ПОВІДОМЛЯЄ

24 Травня 2006, 06:55 / Гаряча лінія / Війтівка / Кошаринці / Устя

ДАЮТЬ ВОЛЮ КУЛАКАМ В с. Кошаринцях прямо на полі під час проведення робіт між двома чоловіками виникла суперечка, яка закінчилася тим, що один з них отримав тілесні ушкодження. Наступного дня на швидку допомогу ЦРЛ теж з побоями звернувся громадянин М., які він отримав біля кафе "Джерело", що у райцентрі. Матеріали перевірок по даних фактах направлено в районний суд для розгляду. НЕ КЛАВ – НЕ...

 НА ЧЕРЗІ – ДОГЛЯД

НА ЧЕРЗІ – ДОГЛЯД


Ярий клин у господарствах району у цьому році напрочуд непоганий і становитиме більше 60 тис. га. Основна проблема нині – догляд за посівами. На окремих площах озимих, наприклад, весняна прохолода сприяла появі шкідників та хвороб, тому вони потребують втручання спеціалістів. У більшості господарств практикували мінімальну норму висіву буряків, а погода дала можливість отримати непогані їх... читати далі ...»

 Постанова окружноЇ ТВК

Постанова окружноЇ ТВК


Про утвореннЯ ЗВИЧАЙНИХ виборЧих дІльниць ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ МЕЖ 2 лютого 2006 р., смт. Тростянець №2 Відповідно до частин 1-6 статті 19, частин 1-3 статті 20, частин 1, 4 статті 23 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись пунктами 1,4 частини 2 статті 31, окружна виборча комісія постановляє: 3. Утворити 145 звичайних виборчих дільниць з виборів... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4Новини села Кошаринці всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кошаринці. Новини села Кошаринці, фото. Все про Кошаринці
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення