Кошаринці в новинах

 Хай довго кують зозулі

Хай довго кують зозулі

4 Червня 2011, 14:31 / Персоналії / Кошаринці

На початку літньої пори відзначає свій гарний ювілей Кошаринецький сільський голова Л.В. Юхименко. Народилася Лідія Василівна в сім’ї колгоспників. Батько Василь Іванович працював будівельником, мама Марія Іванівна – у рільничій ланці. Після навчання у Кошаринецькій восьмирічці Лідія Василівна закінчила Балтське педучилище і два роки працювала в школі на Одещині. Потім повернулася у... читати далі ...»

На знімку: розмову з головою районної ради М.Г. Бурлакою (в центрі) окремі учасники сесії продовжили й після її закінчення. Спільні проблеми і розв'язувати спільно

Спільні проблеми і розв'язувати спільно


Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради М.Г. Бурлака коротко проінформував про роботу ради та її голови у міжсесійний період з 4 лютого по 29 квітня 2011 року. Він, зокрема, зазначив, що було проведено 12 засідань постійних комісій, на яких розглянуто і детально проаналізовано 38 питань, у тому числі й ті, які винесені на розгляд нинішньої сесії райради. На особистому... читати далі ...»


 Бершадщина: відчуйте смак сільського туризму

Бершадщина: відчуйте смак сільського туризму


Бершадщина здавна вабить своєю багатою, розкішною природою, різноманітними ландшафтами, агрокліматичними, геологічними, зоогеографічними зонами. У річках і ставках водяться короп, карась, сом, окунь, щука та інша риба. Але найбільше наш край славиться річкою Південний Буг, який протікає блакитною стрічкою через села Шумилово, Сумівку, Кошаринці, Берізки-Бершадські, Джулинку, Красносілку,... читати далі ...»

 Відданість професії

Відданість професії

20 Квітня 2011, 09:00 / Персоналії / Кошаринці / Осіївка

Шістдесятиріччя для чоловіка – це та пора, коли підбиваєш певні підсумки прожитого і плануєш, виходячи з досвіду, дії на майбутнє. Володимира Олександровича Глушка ювілей застає в роботі, якій присвятив усе своє життя. Хоч профорієнтаційною роботою серед учнів колись ще не займалися на такому рівні, як тепер, професію, ще навчаючись в осіївській школі, вирішив обрати він для себе таку,... читати далі ...»

 Конкурс на кращий посібник для дітей

Конкурс на кращий посібник для дітей


Згідно з планом роботи районного відділу освіти райдержадміністрації на нинішній навчальний рік та з метою створення розвивального середовища для покращення організації навчально-виховного процесу у відповідності до базової програми «Я у світі», популяризації і пропаганди навчально-ігрових посібників, впровадження їх у практику роботи, протягом лютого-березня було проведено конкурс на кращий... читати далі ...»

На знімку: М.О. Павліченко. Севастополь 1961 рік. Карибські події - незабутні

Карибські події - незабутні

11 Лютого 2011, 09:00 / Війна в Афганістані / Кошаринці

15 лютого віддається шана солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії та в інших вибухонебезпечних точках світу. Станом на 1.01.2011 року у районі проживає 287 учасників бойових дій, які брали участь у локальних війнах на території інших держав. В цей день 22 роки тому останній... читати далі ...»

 Галина Глущенко - герой праці, народний учитель

Галина Глущенко - герой праці, народний учитель

14 Січня 2011 р / Персоналії / Кошаринці

Багато років про неї знали в Києві, в усій Україні, а от у рідному районі про Героя Соціалістичної Праці, заслуженого вчителя України (з 2009 року – народного) Галину Євдокимівну Глущенко важко було дізнатися. Про те, що в столиці живе і працює наша неординарна землячка, мені розповів Іван Григорович Павліченко, який ще за радянських часів зустрічався з нею на одному із партійних з’їздів.... читати далі ...»

 Як поліпшити демографію?

Як поліпшити демографію?


За невтішною статистикою, населення Бершадщини продовжує зменшуватися. Ця стійка тенденція простежується вже протягом багатьох останніх років. Так, в 2010 році в районі народилося 615 дітей, а померло 1164 громадяни (у попередньому році – відповідно 659 і 1197). Єдиний населений пункт на Бершадщині, де кількість новонароджених (13) перевищує число померлих (7) – це село Дяківка. У... читати далі ...»

 Бліц-інтерв'ю

Бліц-інтерв'ю


Чим запам’ятався рік 2010-й, який відійшов у минуле? Чого чекають від 2011-го? Своїми думками діляться Михайло Митрофанович ПЛАХОТНЮК, уродженець Осіївки, голова правління Східноказахстанського громадського об’єднання «Світанок»: – Звичайно ж, 2010 рік запам’ятався участю у третьому світовому конгресі українців, що проходив нинішнього літа у Львові. Наших співвітчизників представляв зі... читати далі ...»

 Якщо є співпраця, результати не забаряться

Якщо є співпраця, результати не забаряться

3 Грудня 2010 р / В громадах / Кошаринці / Сумівка

Якою б не була ситуація у нашій державі, а землю обробляти, як і здійснювати керівництво територіальними громадами, треба завжди. В Кошаринцях у цьому плані склався особливий тандем. Л.В. Юхименко, яку вже вшосте обрали головою села, можна вважати однією з найдосвідченіших на цій посаді у районі. А С.С. Царюк, якому виборці на останніх виборах віддали переважну більшість голосів, обравши... читати далі ...»

На знімку: голова обласної ради Г.М. Заболотний (у центрі), голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур та начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації І.О. Салецький вручають голові релігійної громади Святого Апостола і Євангеліста Луки села Шумилова протоієрею Анатолію Манзенку документи на комплекс будівель та споруд храму. Культові споруди - релігійним громадам

Культові споруди - релігійним громадам


У неділю відбулася, без перебільшення, важлива історична подія – Кошаринецькій, Сумівській та Шумилівській релігійним громадам передано у власність комплекси будівель та споруд храмів Тульчинської єпархії Української Православної Церкви. Приємну місію виконали голова обласної ради Г.М. Заболотний, начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації І.О. Салецький, голова... читати далі ...»

 А який протипожежний стан?

А який протипожежний стан?


Чи в належному протипожежному стані знаходяться приміщення, в яких 31 жовтня будуть проводитись чергові вибори? Проведеними обстеженнями протипожежного захисту будинків та приміщень, виділених під виборчі дільниці району, встановлено, що більшість не відповідає вимогам. Під час проведення виборів до місцевих органів влади приміщення виборчих дільниць будуть заповнені значною кількістю людей.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щирі вітання юлілярам!!! Працівники цеху №6 ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» (с. Кошаринці) щиро вітають з днем народження начальника цеху Володимира Миколайовича ГРИЦИКА (1.10) Бажаємо, щоб кожен рік був радісним і світлим, Щасливим, без турбот і без проблем. Щоб успіхами Ваші будні квітли, Добром, удачею і сонячним дощем. Хай доля Вам дарує щастя, Достаток, радість і добро. Все, що... читати далі ...»

 Вибори депутатів верховної ради!

Вибори депутатів верховної ради!


Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року Бершадська районна територіальна виборча комісія (Бершадський район, Вінницька область). РІШЕННЯ №1 19 вересня 2010 року м. Бершадь, вул. Радянська,23 Про формування міської та сільських територіальних виборчих комісій У відповідності до чч. 6, 15 ст. 22 Закону... читати далі ...»

 Куди піти, куди податися?

Куди піти, куди податися?


Більшість нині не дуже над цим замислюється, проводячи вільний час перед екранами телевізорів, значно менше бере до рук книгу, журнал чи газету. І зовсім мало поспішає до закладів культури – клубів, бібліотек. А куди йде літніми вечорами наша молодь, яка особливо потребує спілкування? «Як куди? – здивується читач. – Та в різні забігайлівки, бари, кафе». Справді, саме там вони й проводять... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Кошаринці всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кошаринці. Новини села Кошаринці, фото. Все про Кошаринці
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення