Кошаринці в новинах

На знімку (зліва направо): директор ТОВ «Жорняки»Микола Никифорович Рибак ділиться досвідом з начальником Бершадського РВ ГУМНС України у Вінницькій області Олександром Олексійовичем Гончаруком, як йому вдається підтримувати на ходу пожежний автомобіль на базі ГАЗ-63, який на сьогодні є найдавнішим за віком не тільки в районі, а, мабуть, і в області. Фото Павла КУШПЕЛИ. Як зберігаємо урожай

Як зберігаємо урожай

13 Серпня 2010 р / Актуально / Кошаринці / Красносілка

Надто непросто було виростити і зібрати у цьому році урожай ранніх зернових. Але, щоб мати від нього максимальну користь, віддачу, потрібно його ще й зберегти. Тож метою рейдової перевірки і було переконатися, як про це дбають на місцях. Так, як зернове поле найбільше у Бершадській філії ЗАТ «Зернопродукт МХП», яку очолює Ю.М. Шульц, та ще й, за попередніми даними, виявилося найурожайнішим,... читати далі ...»

І комбайнер Володимир Анатолійович Товмаченко з ТОВ «Лан» (на знімку зліва направо), і головний агроном з цьоцього ж господарства Анатолій Петрович Кифорук, і головний агроном управління АПР РДА Юрій Андрійович Благодир обома руками за таку культуру на наших полях, як горох. На жаль, він поки що чомусь не в ціні. Фото Григорія ЧЕРЕУШЕНКА. На заваді обмолоту – погода

На заваді обмолоту – погода

2 Серпня 2010, 06:41 / В громадах / Кошаринці / Маньківка

Спочатку метою даного рейду-перевірки було визначитися, як на місцях дотримуються вимог охорони праці, наскільки учасники жнивного комплексу робіт забезпечені найнеобхіднішим, та і взагалі, як ведуться жнива, який настрій в їх учасників. Адже саме о цій порі у сільськогосподарському виробництві зростає кількість працюючих, тож зростає і ймовірність виробничого травматизму, через підвищені темни... читати далі ...»


На знімку: Олександр Миколайович Грицик демонструє кошаринецький агрегат. Як бур’янам дати раду

Як бур’янам дати раду

12 Липня 2010, 19:32 / Вдома / Кошаринці

До яких тільки методів не вдається населення, коли настає пора боротися з бур’янами. На озброєнні тоді все: серпи і сапи, коси, а останнім часом ще й мотокоси. Із затратами при цьому не рахуються. А от у механізованому загоні кошаринецького господарства підійшли до вирішення цієї проблеми досить оригінально, не так, як всі. Для цього знадобилися четверо коліс від списаної сівалки,... читати далі ...»

На знімку: Сергій Станіславович Царюк під час огляду пшеничного поля. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Хто науку й досвід поважає - той завжди з урожаєм

Хто науку й досвід поважає - той завжди з урожаєм

25 Червня 2010 р / В громадах / Кошаринці / Сумівка

Хоч до збирання у кошаринецькому господарстві підлягає у цьому році півтисячі гектарів озимої пшениці, поле озимого ячменю і більше сотні гектарів ярого, півтори сотні – озимого ріпаку, а до жнив не так вже і далеко, місцевим хліборобам, здається, нічого не загрожує. Не підвела б тільки погода. Напоготові вже три зернозбиральні комбайни «Єнісей» і два «Дон-1500». На випадок ймовірної... читати далі ...»

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. На жіночих плечах

На жіночих плечах

5 Березня 2010, 00:25 / Знай наших / Кошаринці / Мала Киріївка

Коли в’їжджаєш в Осіївку, захоплюєшся, передусім, чистотою асфальтованої дороги, обабіч якої – суцільний килим різноквіття. Одразу відчувається почерк господаря, а якщо конкретніше – господині. Очолює тутешнє ТОВ «Осіївське» з 1997 року жінка – заслужений працівник сільського господарства України, кандидат сільськогосподарських наук Людмила Тарасівна Глушко. Тут вона... читати далі ...»

На знімку: сільський голова Кошаринець Лідія Василівна Юхименко провідала Ганну Павлівну Грицик в її будинку, де розміщено справжній вернісаж самобутньої художниці. Фото Сергія КІСИКА. Сільська художниця

Сільська художниця

5 Березня 2010, 00:22 / Світ захоплень / Кошаринці

Ганна Павлівна – представниця славнозвісної династії Царюків. Її відомі брати – знані на Поділлі новатори сільськогосподарського виробництва. А про неї знає, звичайно, набагато менше людей. Та це не означає, що вона людина маловідома, принаймні в селі Кошаринцях, де три десятиліття пропрацювала вчителькою, і де мешкає й зараз. А нещодавно про неї дізналася і вся Україна, завдяки її... читати далі ...»

 Сільська рада – пасинок держави?

Сільська рада – пасинок держави?

3 Березня 2010, 08:32 / В громадах / Кошаринці / Сумівка

Сумівка мало чим відрізняється від інших сіл області. Є тут школа, дитячий садок, клуб, бібліотека, ФАП, пошта і сільська рада. Ну, і, звичайно, магазини, базар, автобусне сполучення з районним та обласним центрами. Одним словом, такий собі набір кондомінімуму для нормального життя і зв’язку із «зовнішнім світом». Населення села – 1700 чоловік. З них 375 пенсіонерів, 500 працездатного віку,... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

 Охороняють лебедів

Охороняють лебедів


Морозна зима скувала міцною кригою водні ресурси річок, ставків, озер. В цей важкий час природолюби неодноразово допомагають вижити диким тваринам та птахам. На незамерзаючій частині річки Південний Буг в районі сіл Глубочок, Кошаринців, Сумівки, відчуваючи біду, накопичилась велика кількість лебедів та диких качок. Учні Сумівського шкільного лісництва, лісова охорона та єгерська служба,... читати далі ...»

 Андрушкова філософія життя

Андрушкова філософія життя


Саме цей вислів пригадався після чергового спілкування з відомим керівником Іваном Івановичем Анд - рушком – головою правління ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський», володарем чималих нагород, депутатом обласної і районної рад багатьох скликань. Здається, що за багато років знайомства, з прочитаного і написаного самим про нього, маю досить чітке уявлення про його справи, життєвий шлях і... читати далі ...»

 На порядку денному – актуальні питання

На порядку денному – актуальні питання

4 Грудня 2009 р / Нове в роботі / Кошаринці / Тернівка

Нещодавно відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації, яку очолює М.В. Краснєєв. В її роботі взяли участь голова районної ради М.Г. Бурлака, начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації В.Г. Цимбалістий, окремі сільські голови, керівники відповідних районних структур і служб, працівники... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): механізатор Андрій Митрофанович Жучишин, керівники Мирослав Іванович та Іван Станіславович Зублевичі узгоджують, як із найнижчими затратами побудувати у господарстві 80-тонну вагу. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Де не вичікують, там і виживають

Де не вичікують, там і виживають


Яким би складним не видався рік, у ФГ «Новосулківське», яке очолює М.І. Зублевич, завжди завершували його з прибутками. З усіма роботами теж справляються одними з перших. У цьому році озима пшениця видала тут майже по 60, озимий ріпак на основній площі – біля 33, соняшник – по 33, по 98 – кукурудза, причому, при вологості 18 відсотків. Такі показники, вважає Мирослав... читати далі ...»

 Царюки-керівники

Царюки-керівники

28 Жовтня 2009 р / В громадах / Кошаринці / Сумівка

Цього разу в редакції виник незвичайний задум – запросити до розмови одночасно двох керівників сусідніх господарств – С. П. Царюка, який очолює СТОВ «Нива» в Сумівці, і С.С. Царюка – директора приватного підприємства «Промтехагросервіс», що у Кошаринцях. Одного з найдосвідченіших і наймолодшого з керівників сільгосппідприємств. А ще нещодавно вони повернулися з поїздки в деякі... читати далі ...»

 «Мамо, я люблю тебе!»

«Мамо, я люблю тебе!»

11 Вересня 2009 р / Нам пишуть / Війтівка / Кошаринці

Хто не промовляв таких слів своїм матерям. Здається, що всі – і дорослі, і діти, і зовсім малюки. Але я хочу написати, дорога газето «Бершадський край», за що я готова промовляти сотні разів своїй матері ці слова. Галина Профирівна Бездітна народилася в прекрасному, мальовничому селі Кошаринці в родині колгоспників. Тут закінчила восьмирічку, а у Війтівці – десятирічку. Вивчившись у... читати далі ...»

 Переможці жнив-2009

Переможці жнив-2009


які нагороджені Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради з врученням одноразової нецільової благодійної допомоги: БАБІЙ Микола Васильович – комбайнер сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нива», с. Сумівка. БЛИЗНЮК Володимир Миколайович – комбайнер приватного сільськогосподарського підприємства «Обрій», с. Тирлівка. ДЕМИДОВСЬКИЙ Віктор... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2



Новини села Кошаринці всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кошаринці. Новини села Кошаринці, фото. Все про Кошаринці
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення