Кошаринці в новинах

 Станіслав Царюк: «Якщо вичікувати, що з неба впаде манна небесна…»

Станіслав Царюк: «Якщо вичікувати, що з неба впаде манна небесна…»

29 Липня 2012, 00:30 / В громадах / Кошаринці / Сумівка

Так вже прийнято: як тільки у когось кругла дата від дня народження, вітаємо по-особливому. Що вже казати про директора ТОВ «Нива» Станіслава Царюка (на знімку), який відзначатиме у цьому році таких аж дві – днями 65-річчя, а невдовзі ще й 25-річчя головування у рідному селі Сумівці. Зміни за цей час, згадує Станіслав Павлович, сталися великі – в організації пра ці, технічному... читати далі ...»

 Багато залежить від влади, але чимало і від громади

Багато залежить від влади, але чимало і від громади

15 Липня 2012, 22:37 / В громадах / Кошаринці

Трохи більше шестисот жителів, 320 дворів, у 82-х з яких ніхто вже не живе, лише 56 учнів у школі – такими на сьогодні є Кошаринці. Особливістю цієї громади є те, що житло, ще придатне для проживання, придбати тут не так просто. Порожніми залишилися тільки будівлі, які вже відслужили свій вік. У центральній частині цього дійсно курортного села, яке розкинулося на самому березі Південного... читати далі ...»


 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): механізатори Віталій Іванович Токаренко, Василь Дмитрович Балан, Олександр Олексійович Терінчик, директор господарства Сергій Станіславович Царюк і механізатори Станіслав Олександрович Данілов та Михайло Силифонович Грицик. В очікуванні жнив

В очікуванні жнив

20 Червня 2012, 09:00 / В громадах / Кошаринці

Самовіддано працював нинішньої весни колектив, який очолює вже сьомий рік, депутат районної ради С.С. Царюк. Сергій Станіславович вважає, що цьогорічні жнива для багатьох взагалі можуть бути проблемними – особливо для тих, у кого немає власної збиральної техніки. У попередні роки її хоч простіше можна було орендувати, у цьому ж зробити це буде не так просто, бо урожай майже водночас... читати далі ...»

 Депутат – ветеранам

Депутат – ветеранам


Напередодні та в день святкування Великої Перемоги депутат обласної Ради, директор ПрАТ «Зернопродукт МХП» Микола Іванович Кучер виявив неабияку турботу про ветеранів війни та провів у районі цілий ряд заходів. Так, 5 травня вітання з Днем Перемоги, побажання здоров’я і миру та святкові набори отримали від Миколи Івановича всі інваліди та учасники бойових дій, вдови загиблих. З 2 по 9 травня за... читати далі ...»

 Визначено переможців «Напиши свою писанку»

Визначено переможців «Напиши свою писанку»

10 Травня 2012, 00:24 / Заходи / Бершадь / Війтівка / Кошаринці / Ставки

Підведенно підсумки та визначено переможців регіонального конкурсу «Напиши свою писанку». в м.Ладижин, Бершадському, Тростянецькому, Гайсинському і Теплицькому районах Вінницької області. Переможцями конкурсу «Напиши свою писанку» за номінаціями стали: Бершадський р-н: Творчий наставник – Танадійчук Віра Володимирівна (Бершадська ЗОШ№3); Найкраща пасхальна композиція –... читати далі ...»

 А в очах квітне весна

А в очах квітне весна

4 Квітня 2012, 22:14 / Персоналії / Бершадь / Кошаринці / Яланець

Людина щирої душі, Ніна Михайлівна Дода належить до когорти небайдужих. Ветеран педагогічної праці, депутат районної ради двох скликань, вона, за її ж словами, дуже непосидюща, багато спілкується з людьми. Саме за активну життєву позицію, вміння почути, допомогти і поважають Н.М. Доду в районі. Варто сказати про те, що Бершадь для Ніни Михайлівни стала рідною десять років тому, коли вона... читати далі ...»

 Книзі про район – бути!

Книзі про район – бути!

20 Січня 2012, 09:00 / Цікаво / Бершадь / Голдашівка / Кошаринці

Ще вісім років тому вийшли перші робочі примірники краєзнавчої книги про наш район. Група ентузіастів зібрала й опрацювала відомі на той період дані з історії, природи, економіки, культури та інших сфер життя краю. Представлені й видатні особистості району, Герої Радянського Союзу, Соціалістичної Праці. Подані відомості про кожен населений пункт. Остаточного виходу в світ цього видання, яке... читати далі ...»

 До Кошаринець з візитом

До Кошаринець з візитом

24 Листопада 2011, 09:00 / Нове в роботі / Кошаринці

Про те, що виїзні прийоми голови райдержадміністрації та групи фахівців до територіальних громад стали традицією, наголошувалось неодноразово. Адже найкраще вивчити ситуацію можна тільки під час живого спілкування на місці події. Позитивні зміни також відзначаються самими головами сільських територіальних громад. Черговим виїздом був візит першого заступника голови райдержадміністрації В.М.... читати далі ...»

 Уроки доброти і людяності

Уроки доброти і людяності


Бершадська районна організація Товариства Червоного Хреста спільно з відділом освіти райдержадміністрації впродовж багатьох років, восени, традиційно проводять акцію «5 картоплин». У нинішньому світі, що стає дедалі жорстокішим, найбільше бракує чуйності і милосердя, уваги до людини. Адже справжнє милосердя – це передусім конкретні справи. Саме на це і була розрахована акція доброти «5... читати далі ...»

 3 жовтня - Всесвітній День архітектора, або декілька слів про бершадські катакомби...

3 жовтня - Всесвітній День архітектора, або декілька слів про бершадські катакомби...


У архітекторів сьогодні професійне свято. У перший понеділок жовтня архітектори всього світу відзначають своє професійне свято. Це свято було засноване Міжнародним союзом архітекторів (МСА). Традиційно в цей день архітектори у всьому світі збираються на конференції, на яких вони обговорюють умови і результати своєї діяльності, розглядають проблеми архітектурної освіти, влаштовують творчі... читати далі ...»

 Підсумки акції

Підсумки акції


На виконання доручення голови облдержадміністрації М.В. Джиги в районі з 1 по 30 серпня проведено благодійну акцію допомоги «Подаруймо дітям радість!», мета якої – допомога у підготовці дітей з малозабезпечених багатодітних сімей до нового навчального року. Організаторами проведення даного заходу виступили міський та сільські голови із залученням представників соціально-відповідального... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): механізатор Анатолій Павлович Гончарук і директор кошаринецького господарства Сергій Станіславович Царюк біля мульчувача, яким подрібнюються у полі поживні рештки І жнивують, і будують

І жнивують, і будують

20 Липня 2011, 22:26 / В громадах / Кошаринці

Хто б що не говорив, а форми і методи роботи, як і взагалі підходи до організації сільськогосподарського виробництва, у керівників старшого і молодшого поколінь різняться. Скільки б разів не доводилося бувати у ПП «Промтехагросервіс», яке очолює один із наймолодших у районі керівників, депутат районної ради С. С. Царюк, щоразу можна побачити, збагатитися на щось цікаве, чого немає в інших селах... читати далі ...»

 Жнивуватимуть без проблем

Жнивуватимуть без проблем


У справжнє свято минулої п’ятниці перетворився день проведення технічного огляду автомобільного і тракторного парків, який об’єднали ще й з проводами на жнива в устянському господарстві. Якщо підсумовувати все в цілому, то варто відзначити: у цьому плані ситуація в цей день, за висновками комісії, взагалі була вже дуже близькою до ідеальної. Виблискували свіжопофарбовані автомобілі, трактори,... читати далі ...»

 Чи збережуться дороги?

Чи збережуться дороги?


Багатьох читачів нашої газети, як і всіх жителів району, останнім часом непокоять руйнування, яких зазнали наші автомобільні дороги з початком будівництва птахокомбінату поблизу Ладижина, започаткованого ВАТ «Миронівський хлібопродукт». Шестидесятитонних великовагових автомобілів із щебеневою продукцією із Гайворонського та Маньківського гранкар’єрів не витримувало ніяке дорожнє покриття, яке... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Кошаринці всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кошаринці. Новини села Кошаринці, фото. Все про Кошаринці
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення