Кошаринці в новинах

 На фінішну пряму вийшли у районі жнива

На фінішну пряму вийшли у районі жнива


Коли готувався цей матеріал, ранні зернові вже було обмолочено на 90 відсотках площ. За попередніми підрахунками, врожайність ранніх зернових, у порівнянні з минулорічною, буде дещо нижчою. І цьому передували чимало причин, якщо навіть не рахувати природньо-кліматичних. Наприклад, далися взнаки ті, які пов’язані з кризою. Не видавали банки кредитів, от і не вистачило в окремих господарствах... читати далі ...»

На знімку: голосують депутати. Фото Сергія КІСИКА Співпраця, підтримка і взаєморозуміння

Співпраця, підтримка і взаєморозуміння


Із 20-ої сесії районної ради 5 скликання 21 липня відбулася сесія районної ради, яка розглянула півтора десятка питань порядку денного. Напередодні, 17 липня, на спільному засіданні постійних комісій і 21 липня на засіданні президії районної ради було розглянуто і узгоджено порядок денний сесії. Головним питанням сесійного засідання був звіт голови районної ради М.Г. Бурлаки про діяльність ради... читати далі ...»


 Об’єкти комунальної власності – на службі територіальних громад

Об’єкти комунальної власності – на службі територіальних громад


Із засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради Відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Розглянуто питання «Про стан об’єктів комунальної власності району та ефективність їх використання». Із доповіддю по цьому питанню виступив заступник голови районної ради П. А. СУГАК. У доповіді... читати далі ...»

 Зустріч з ветеранами

Зустріч з ветеранами

1 Липня 2009 р / Нове в роботі / Кошаринці

Минулого тижня в Кошаринецькому будинку культури, за сприяння голови районної ради М.Г. Бурлаки, який допоміг з транспортом, відбулася зустріч жителів села з учасниками хору міської організації ветеранів війни та праці. Вечір відкрила сільський голова Л.В.Юхименко. Голова ради ветеранів села А.Т. Грицик згадав односельців, які пішли на фронт, половина з них не повернулася з боїв. Світлу їх... читати далі ...»

 Дошкілля – важлива ланка освіти

Дошкілля – важлива ланка освіти


Основа майбутньої особистості закладається в ранньому віці. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому триває постійний пошук шляхів творчого зростання дітей в дошкільних навчальних закладах району. 3 вересня цього року в дошкільних навчальних закладах поступово і поетапно переходитимуть на роботу за... читати далі ...»

На знімку: в залі під час проведення зборів. Фото автора Живе село над бугом

Живе село над бугом

22 Травня 2009 р / В громадах / Бершадь / Кошаринці

Загальні збори громадян в Кошаринцях завжди відзначаються високою явкою мешканців. Нинішнього ж року вони, без перебільшення, перетворилися на справжнє свято. І не тільки тому, що проходили незадовго до 9 травня, й завершилися святковим концертом. На зібранні урочисто проводжали на заслужений відпочинок односельчан, нагороджували переможців сільського огляду-конкурсу „Краща вулиця,... читати далі ...»

 Криза Кошаринці не лякає

Криза Кошаринці не лякає

8 Квітня 2009 р / В громадах / Кошаринці

Коли готувався матеріал, механізатори цього села збиралися сіяти вже соняшник. «У планах, – розповідав директор ПП «Промтехагросервіс» С.С. Царюк, – посіяти тільки цю культуру і ячмінь». Отже, навантаження на техніку, людей не таке вже і завелике. У господарстві з осені посіяно 500 гектарів озимої пшениці, 200 – ріпаку. Нібито нічого надскладного і не передбачалося, але весною всі... читати далі ...»

 ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ

ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ


В зв’язку з тим, що тривалий час не було визначено суб’єкти господарювання, уповноваженого здійснювати перевірку технічного стану сільськогосподарських машин та механізмів, проведення технічного огляду машинно-тракторного парку району розпочнеться з 2.02.2009 року і триватиме до 1.07.2009-го згідно з доведеним графіком. Для його проведення власник зобов’язаний пред’явити: технічно справну... читати далі ...»

 ПОКИ ГРІМ НЕ ГРИМНЕ?

ПОКИ ГРІМ НЕ ГРИМНЕ?


Щоб охарактеризувати, яким був минулий рік з точки зору охорони праці у сільськогосподарському виробництві, варто навести такі показники. Якщо, наприклад, у 2006 році на виробництві мали місце 19 нещасних випадків, у 2007му – 12, то у 2008-му – тільки 6. Але це не повинно заспокоювати, адже на сьогодні ми вже ведемо мову про те що власність – це не тільки багатство, а і велика відповідальність... читати далі ...»

 НазустрІЧ людЯм

НазустрІЧ людЯм


З травня 2006 року в Бершаді діє комунальне підприємство «Бершадський трудовий архів».Це установа для централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду. Одночасно роз’яснюємо, що відповідно до ст. 43 Закону... читати далі ...»

 НОВА ВИСОТА ПТАХОКОМБІНАТУ «БЕРШАДСЬКИЙ»

НОВА ВИСОТА ПТАХОКОМБІНАТУ «БЕРШАДСЬКИЙ»

28 Березня 2008, 18:46 / В громадах / Війтівка / Кошаринці / Бершадь

Досить часто журналістські дороги представників багатьох засобів масової інформації ведуть до цього славетного підприємства, яке показує приклад вмілого господарювання в непростих умовах сьогодення. Тож працівники і спеціалісти ніби й звикли до уваги з боку ЗМІ, які щоразу інформують про нові здобутки цього чудового колективу. Проте завжди з великою гордістю кожен з них сприймає інформаційні... читати далі ...»

 ДЯЧЕНКО Іван Омелянович

ДЯЧЕНКО Іван Омелянович

10 Березня 2008, 10:02 / Спогади / Кошаринці / Сумівка / Баланівка

На 85 році життя помер колишній голова баланівського колгоспу ім. Кірова, Герой Соціалістичної Праці, голова ради ветеранів війни і праці Баланівки Іван Омелянович Дяченко. І.О. Дяченко народився 27 липня 1923 року в Сумівці, в селянській сім'ї. Навчався в місцевій школі, закінчив сільськогосподарський технікум, Уманський сільськогосподарський інститут. Вісімнадцятирічним юнаком пішов на фронт.... читати далі ...»

 Кращий розшуковець області

Кращий розшуковець області


Оперативний уповноважений відділення карного розшуку капітан міліції Ігор Михайлович Ветушинський народився в с. Бирлівці. Мріяв з дитинства стати міліціонером, будучи по натурі активною людиною, не байдужою до чужого горя та біди, постійно стояв на захисті слабших та ображених, працював над собою. По закінченні Бершадської ЗОШ №3 він поступив на навчання в Одеський інститут внутрішніх справ. З... читати далі ...»

 ВІН БУВ ГОСПОДАРЕМ

ВІН БУВ ГОСПОДАРЕМ

25 Липня 2007, 22:38 / Відгуки / Ставки / Тирлівка / Кошаринці / Сумівка

З Володимиром Юхимовичем Судомою особисто був малознайомий, але, орієнтуючись на відгуки про його головування в Сумівці, можу сказати: він саме з таких людей, яких пам'ятають довгі роки. Прокладати шлях у житті доводилося йому самому. Повернувся зі служби в армії, а за що взятися, коли ні професії, ні життєвого досвіду? Послали у трирічну школу підготовки керівників, яка існувала на ту пору. То... читати далі ...»

 В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ

В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ


Минулого тижня відбулася 8-а сесія районної ради, на якій її голова М.Г. Бурлака звітував про діяльність з квітня 2006-го по липень 2007 року. Пропонуємо читачам основні тези звіту. Події останнього часу в суспільстві, державі свідчать про протистояння, нереалізовані угоди між політиками. В зв'язку з цим перед нами чітко окреслено завдання: забезпечувати стабільний розвиток району, зберігати... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Кошаринці всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кошаринці. Новини села Кошаринці, фото. Все про Кошаринці
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення