Fridge magnet wooden gears

Кошаринці в новинах

 Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ

Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ


Графік може змінюватися по мірі зміни потужності енергосистеми України, та в звязку з плановими та аврійними роботами ЕМ. Про що буде повідомлено Голів сільських Рад та Бершадську Райдержадміністрацію. Черга Години Дисп. назва ПЛ-6-10 кВ... читати далі ...»

 Акція доброти

Акція доброти


Доброта і милосердя – наші споконвічні цінності, які виховувати потрібно з дитинства. Бершадська районна організація Товариства Червоного Хреста України вбачає своїм найважливішим завданням роботу з молоддю. Тісна співпраця червонохрестівців з відділом освіти дає позитивні результати. У районі всі школи – члени Товариства, кожний клас прагне зібрати членські внески першими. Юні червонохрестівці... читати далі ...»


 Її прагнення допомагати всім і всюди

Її прагнення допомагати всім і всюди

5 Листопада 2014, 10:00 / Персоналії / Бершадь / Кошаринці / Крушинівка

Про допомогу та збір коштів на підтримку бійців, які перебувають у зоні АТО, сьогодні читаємо майже в кожному номері районної газети. Про акумульовані товаровиробниками, підприємствами та підприємцями кошти говорять на нарадах в адміністрації, у трудових колективах. Але поряд з нами є люди, які діляться чи не останньою гривнею, щоб допомогти бійцям на Сході України. Вони добре розуміють, що від... читати далі ...»

 Підхід - творчий

Підхід - творчий


У фінансово-економічному напруженні, ретельних творчих пошуках бібліотечна громадськість підходить до свого професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек. Книга – національне надбання, здобуток культури. І часто саме через бібліотеку вона приходить до читача. Бібліотекарі проводять велику соціокультурну та просвітницьку роботу. Відбуваються літературні вечори, усні журнали, читацькі... читати далі ...»

 Вишиванка - не дрес-код, її носить патріот

Вишиванка - не дрес-код, її носить патріот

17 Вересня 2014, 09:00 / Заходи / Кошаринці

До 23-ї річниці незалежності України в с. Кошаринцях пройшла акція «Україна в серці кожного». Розпочався захід біля сільського будинку культури зі словами привітань від голови сільської громади Лідії Юхименко. У ході дійства звучали патріотичні пісні у виконанні аматорського колективу «Криниченька» та сольні номери директора сільського будинку культури Світлани Гаврилюк. Пройшов конкурс на... читати далі ...»

 Приходьте на прийом щосереди

Приходьте на прийом щосереди


Начальник Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області, полковник міліції Олег Васильович РЕВОЛЮК здійснюватиме щотижневі виїзні прийоми населення району щосереди з 10-ої години ранку. У розрізі територіальних громад: Голдашівка – 13 серпня, Джулинка – 20 серпня, Дяківка – 27 серпня, Кидрасівка – 3 вересня, Кошаринці – 10 вересня, Красносілка – 17 вересня, Лісниче – 24 вересня, Маньківка –... читати далі ...»

 На рівні минулих років

На рівні минулих років


залишається демографічна ситуація на Бершадщині. Про це, зокрема, свідчать і дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бершадського районного управління юстиції. Так, за шість місяців нинішнього року в районі народилися 263 дитини, померло ж 566 громадян. Торік за аналогічний період було 272 новонароджених, а за обрій земного життя пішли 556 земляків. У... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): головний спеціаліст з охорони праці райдержадміністрації А.М. Похила, директор ПП «Промтехагросервіс» і СТОВ «Нива» С.С. Царюк, механізатор С.В. Валявський і завідуючий сектором охорони праці і матеріально-технічного забезпечення управління АПР РДА Г.Д. Череушенко біля оприскувача на площі ріпаку. Фото автора. Європа до нас чи навпаки?

Європа до нас чи навпаки?

9 Квітня 2014, 09:00 / В громадах / Кошаринці / Сумівка

Недавно в газеті серед господарств району, де найкраще організовано весняні польові роботи, спеціалісти управління АПР РДА відзначили ПП «Промтехагросервіс», очолюване С.С. Царюком. Щоб переконатися, чим саме встигли вже відзначитися у цьому році тутешні трудівники полів, а заодно й перевірити, як дотримуються вимог охорони праці, разом із головним спеціалістом з цих питань райдержадміністрації... читати далі ...»

 Сьогодні на полях

Сьогодні на полях


Хоч весну у цьому році можна вважати ранньою, характерною особливістю її є те, що у механізаторів з’явилася можливість одразу ж вивести техніку на поля. Тому польові роботи організовано стартували практично у всіх господарствах району. В результаті у цілому по району у найкоротші строки на площі 59 тисяч гектарів було закрито вологу, здійснюється підготовка грунту під посів – цей агрозахід уже... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Роки, осяянні старанням

Роки, осяянні старанням

22 Січня 2014, 19:26 / Персоналії / Бершадь / Війтівка / Кошаринці

У кожному трудовому колективі чимало сумлінних, скромних працівників, які забезпечують виконання планових завдань, роблять вагомий внесок у спільну справу. У Бершадському центрі поштового зв’язку один із таких – Анатолій Грицик (на знімку), який працює на підприємстві вже більше двадцяти років. Спочатку він півтора року розносив пошту на дев’ятій дільниці міста Бершаді, нині ж Анатолій Іванович... читати далі ...»

 Відкрили дільницю лісової дороги

Відкрили дільницю лісової дороги


Днями в районі відбулася знакова подія – у Бершадському лісництві біля Малої Киріївки в напрямку Поташні та Осіївки урочисто відкрили дільницю лісової автомобільної дороги. Загальна її протяжність – 2660 метрів. Будівництво тривало протягом минулого і нинішнього років. У церемонії відкриття дороги взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентин Кушпела, заступник голови районної... читати далі ...»

 Оголошення

Оголошення

18 Листопада 2013, 19:37 / Оголошення / Бершадь / Кошаринці / Сумівка

ПП «Промтехагросервіс» (24410, Вінницька область, Бершадський район, с. Сумівка, вул. Коцюбинського, 17), що спеціалізується на вирощуванні зернових культур, повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Вид діяльності – ведення сільського господарства. Термін дії дозволу – 5 років. У результаті роботи промислового майданчика №1, який знаходиться за... читати далі ...»

На знімку: ланка загону УДСНС біля складу в Бирлівці. Після кожних півгодини роботи з отрутохімікатами робили перерви. Ліворуч – Бирлівський сільський голова Іван Прудченко. Фото автора Як позбулися непотрібних отрутохімікатів

Як позбулися непотрібних отрутохімікатів


Отрутохімікати нині широко використовуються в різних галузях. А що робити, коли вони стають непридатними чи забороненими? Буває, що з плином часу вже не можна й визначити, що це за речовина. Недавно в районі було проведено перезатарення таких хімікатів у Бирлівці, Великій Киріївці та Кошаринцях. Про особливості цієї роботи ведемо мову із завідувачем сектору цивільного захисту... читати далі ...»

На знімку: голова райдержадміністрації Михайло Григорович Бурлака спілкується з кухарем шкільної їдальні Людмилою Пантелеймонівною Дорош. Дріб'язкових проблем у селі не буває

Дріб'язкових проблем у селі не буває

20 Вересня 2013, 09:08 / В громадах / Кошаринці

Перед тим, як провести прийом громадян у Кошаринцях, голова райдержадміністрації М. Г. Бурлака, заступник голови райради В. С. Бондаренко і начальник Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області О. В. Революк, насамперед, вислухали Л. В. Юхименко, яка розповіла про проблеми громади, які її, сільського голову, найбільше хвилюють. Вона на цій посаді вже 27-й рік, їй неважко було виокремити... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Кошаринці всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кошаринці. Новини села Кошаринці, фото. Все про Кошаринці
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення