Fridge magnet wooden gears

Дріб'язкових проблем у селі не буває

  • Подобається0Не подобається
  • 20 Вересня 2013, 09:08

На знімку: голова райдержадміністрації Михайло Григорович Бурлака спілкується з кухарем шкільної їдальні Людмилою Пантелеймонівною Дорош.

Перед тим, як провести прийом громадян у Кошаринцях, голова райдержадміністрації М. Г. Бурлака, заступник голови райради В. С. Бондаренко і начальник Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області О. В. Революк, насамперед, вислухали Л. В. Юхименко, яка розповіла про проблеми громади, які її, сільського голову, найбільше хвилюють.

Вона на цій посаді вже 27-й рік, їй неважко було виокремити ті з них, вирішення яких особисто від неї не настільки вже і залежать. Наприклад, дітей дошкільного віку у цьому невеликому селі зовсім небагато. Після того, як восьмеро з них пішли в школу, у дитячому садку залишилося п'ятнадцять. Щоправда, всього у селі є таких 25. Що у такому випадку робити з дитячим садком? Про те, яким може бути вихід із цієї ситуації обговорили одразу ж.

На прийом до керівників району завітали тільки двоє жителів села. Зінаїді Самарській було дано детальні роз’яснення, а от скаргу М. М. Руденка одним махом не можна було вирішити – вона потребує вивчення. Тож зустріч із ним призначено у райцентрі.

Коли мова зайшла про використання землі, головою РДА було зроблено наголос на тому, що сьогодні питання постає так, щоб не тільки її взяти, а і використовувати, щоб вона обов'язково давала віддачу. Тож там, де вона заростатиме бур'янами, компетентна комісія повинна позбавляти власників прав на використання земельних наділів.

Після завершення прийому було заслухано, як працюють у цьому селі представники соціальних служб. Хоч у Кошаринцях скарг на їхню роботу немає, все ж було рекомендовано, щоб вони час від часу звітували перед сільським головою про свою діяльність. «У такому невеликому селі, як Кошаринці, взагалі все повинно бути ідеальним», – зробив наголос М. Г. Бурлака.

Хоч Лідію Василівну, зважаючи на багатолітній досвід роботи, не треба вчити, як працювати з людьми, їй все ж рекомендували зміцнювати зв'язки з керівником тутешнього господарства С. С. Царюком, а також І.І. Андрушком – виробничий підрозділ птахокомбінату, де він голова правління, також на території цього села. Вони теж повинні дбати про виконання програми соціального розвитку села.

Після того, як усі побували в школі, на ФАПі, було зроблено висновок, що за період від попереднього такого візиту у громаду чимало зроблено на її благо. Але і зробити потрібно ще дуже багато. I організовувати, координувати діяльність у цьому напрямку повинні саме сільські голови. Проблему зайнятості сільського населення у конкретному випадку частково можна було б вирішити за рахунок налагодження поглибленої переробки сільськогосподарської продукції.

Представників із району під час приїзду у Кошаринці цікавило абсолютно все: від вирішення глобальних проблем до зовсім дріб'язкових. I це цілком виправдано. Тільки володіючи ситуацією, можна змінити щось на краще.

Павло КУШПЕЛА.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Еко-музичний благодійний фестиваль «SKYLINE»</b><br />15 та 16 липня острів Анталька с. Флорино перетворився на зону стильної музики і відпочинку під відкритим небом. Адже...
13 фото   
<b>ФЛОРИНО</b><br />Засноване італійським інжинером Флорингом у&nbsp;XV столітті, від імені якого і походить назва села.
3 фото   
<b>Проводи до лав Збройних Сил України</b><br />29 вересня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних...
3 фото   
<b>Війтівка йде в ногу з часом</b><br />13 грудня цього року голова районної державної адміністрації Олександр Снігур з групою спеціалістів відвідав...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Токарчук Павло Іванович (1900) 1900 р., українець. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 14.10.44.

З історії Бершаді
Горіла земля під ногами окупантів. Група К. О. Пустовойтова спалила на залізничній станції до тисячі тонн сіна, заготовленого для коней румунських військ, група В. М. Глущенка вивела з ладу 64 трактори, знищила понад 400 тонн пального, сховала 12 розібраних тракторів, які після приходу частин Червоної Армії полагодили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Дріб'язкових проблем у селі не буває - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники