Fridge magnet wooden gears

Роки, осяянні старанням

  • Подобається0Не подобається
  • 22 Січня 2014, 19:26

У кожному трудовому колективі чимало сумлінних, скромних працівників, які забезпечують виконання планових завдань, роблять вагомий внесок у спільну справу. У Бершадському центрі поштового зв’язку один із таких – Анатолій Грицик (на знімку), який працює на підприємстві вже більше двадцяти років.

Спочатку він півтора року розносив пошту на дев’ятій дільниці міста Бершаді, нині ж Анатолій Іванович – листоноша по супроводу пошти.

Два десятиліття на одному підприємстві – це красномовний факт. Анатолій Грицик зріднився з колективом, він добре знає правила користування послугами поштового зв’язку, оброблення пошти, а також інші інструкції. У нього відповідальне завдання – супроводжувати та обмінювати пошту на маршрутах, тож йому часто доводиться бувати в селах не лише свого, а й Чечельницького району, населенню якого Бершадський центр поштового зв’язку теж надає послуги.

Про Анатолія Івановича чув найкращі відгуки не лише його колег, а й керівника підприємства Леоніда Бучека.

Родом Анатолій Грицик із Кошаринців. Його батько Іван Григорович (на жаль, вже покійний) все життя пропрацював механізатором у колгоспі, мати Лідія Олексіївна – в ланці, кухарем у дитсадку, нині на пенсії. Восьмирічку хлопець закінчив у рідному селі, середню школу – у Війтівці, а потім і Гайворонське СПТУ-35, де вивчився на механізатора. Після училища одразу був призваний в армію.

Військова служба – особлива сторінка життя Анатолія Івановича. Спочатку його направили в навчальний підрозділ зв’язківців, який дислокувався в Самарканді, а з листопада 1981 року відрядили до окремого батальйону зв’язку в Шиндант. Півтора року наш земляк служив в Афганістані. Він був старшим механіком, обслуговував апаратуру засекреченого зв’язку. Часто доводилося робити це в непростих умовах, але солдат завжди добросовісно виконував свої обов’язки, вміло й надійно забезпечував зв’язок, за що неодноразово заохочувався командуванням.

Військова служба загартувала Анатолія, він і досі з теплотою згадує свій дружний армійський колектив, однополчан.

Після армії змужнілий юнак повернувся у рідне село, працював у колгоспі механізатором на тракторі Т-40, механіком по ремонту техніки. Одружився. Дружина Оксана Леонідівна працювала бібліотекарем у селі, потім секретарем керівника сільгосптовариства. Через рік після народження сина Олега молода сім’я переїхала у Бершадь, де винаймала квартиру. Анатолій Іванович працював токарем у механічному цеху, а дружина – контролером зварювальних робіт на електротехнічному заводі. Згодом народилася донька Альона. Того року у сім’ї Грициків була ще одна радісна подія – вони отримали однокімнатну квартиру.

На початку дев’яностих років роботи на електротехнічному заводі поменшало, частина працівників вивільнилася, от і прийшов Анатолій Іванович на пошту. До речі, тут працює завідуючою складом і Оксана Леонідівна, тож можна сказати, що поштова служба вже багато років є справою їхньої сім’ї.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Доземний уклін визволителям</b><br />З кожним роком віддаляються в часі події буремних літ Великої Вітчизняної війни, але пам’ять про них і досі відлунює...
4 фото   
<b>Сонячне село</b><br />У день 80-річчя з дня народження Федора Михайловича Кавуна у селі відбулася презентація унікального фотоальбому,...
5 фото   
<b>Районний конкурс читців "Кобзар і Україна"</b><br />Навесні, напередодні дня народження великого українського поета Тараса Шевченка, традиційно проводяться у районі...
19 фото   
<b>М'ЯКОХІД</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Розворук Павло Онисимович Українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 30.01.44. Похов. с. Мала Видрея, Вітебська обл., Бєларусь.

З історії Бершаді
Широкий розмах руху підпільників та партизанів у Бершадському районі змушений був визнати префект Балтського повіту. Він зазначав у листопаді 1943 року, що тут збільшилась кількість загонів, учасники яких захоплюють зброю у жандармів та військових; зникають з фашистських обозів разом з підводами місцеві провідники. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Роки, осяянні старанням - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники