Fridge magnet wooden gears

Хай довго кують зозулі

  • Подобається0Не подобається
  • 4 Червня 2011, 14:31

На початку літньої пори відзначає свій гарний ювілей Кошаринецький сільський голова Л.В. Юхименко.

Народилася Лідія Василівна в сім’ї колгоспників. Батько Василь Іванович працював будівельником, мама Марія Іванівна – у рільничій ланці. Після навчання у Кошаринецькій восьмирічці Лідія Василівна закінчила Балтське педучилище і два роки працювала в школі на Одещині. Потім повернулася у рідне село і три роки працювала вихователькою в місцевому дитсадку, згодом – вчителькою початкових класів у Сумівській школі. Паралельно навчалася в Одеському державному університеті. Три роки працювала головою виконкому Сумівської сільської ради і ось уже понад два десятиліття очолює Кошаринецьку територіальну громаду. Не багатьом її колегам вдалося обіймати таку відповідальну посаду такий тривалий час.

Лідія Василівна користується неабияким авторитетом.

Жителі нашого села постійно звертаються зі своїми проблемами саме до неї, бо знають, що вона обов’язково вислухає і докладе максимум зусиль, аби допомогти. Наш сільський голова і молодь підтримає, і зробить зауваження, і престарілим допоможе. Така вже її доля і вдача – все життя працювати для односельців, служити громаді, яка щоразу висловлює їй високе довір’я.

Вона любить малечу, часто грає на баяні в дитячому садочку, діти односельців – неначе її рідня. Вечорами грає на баяні в будинку культури, бере участь в художній самодіяльності.

Незважаючи на нестачу коштів, Лідія Василівна дбає не лише про те, щоб усі заклади функціонували нормально, а й про соціальний захист населення. Сім’ям з дітьми вчасно виплачується допомога, нараховується компенсація за тверде паливо, оформляються субсидії.

В Кошаринцях складна демографічна ситуація – смертність перевищує народжуваність. Для того, щоб народжуваність зростала, щороку на загальних зборах громадян вручають скромні подарунки та вітальні листи батькам, сім’ї яких поповнюються новонародженими. Не забувають і про людей, які йдуть на заслужений відпочинок. Таким односельчанам вручають короваї та скромні подарунки.

Відзначають грамотами кращий двір, кращу вулицю, кращих квітникарів – і все це за спонсорські кошти.

Лідія Василівна дуже любить квіти, в неї на обійсті вони цвітуть з ранньої весни до пізньої осені – то вона прищеплює односельцям любов до прекрасного. В селі постійно побілені бордюри, впорядковані квітники, кладовище. Цього року великий обсяг робіт виконали в природо - охоронній зоні Південного Бугу. Упорядкували місце, де односельці мають можливість гарно відпочити, покупатися.

І все це з ініціативи сільського голови – милої жінки, прекрасного керівника.

Сільська рада – це єдине державне представництво влади у громаді, тому можна уявити, як не просто виконувати їй обширне коло обов’язків. Однак і досвіду, і професіоналізму Л.В. Юхименко не позичати. За це їй повага і шана.

Тож від односельців, від депутатського корпусу, членів виконкому і працівників установ та сільської ради щиро вітаємо Лідію Василівну з гарним ювілеєм. Від усього серця зичимо невичерпної енергії, вічної молодості душі, творчого натхнення, міцного здоров’я, людського щастя. Хай доля сторицею віддячить за доброту, людяність і сердечність.

Галина БЕЗДІТНА, бібліотекар с. Кошаринці.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Засідання колегії райдержадміністрації</b><br />15 травня 2009 року о 10 год в актовій залі управління агропромислового розвитку відбулося розширене засідання...
6 фото   
<b>Еко-музичний благодійний фестиваль «SKYLINE»</b><br />15 та 16 липня острів Анталька с. Флорино перетворився на зону стильної музики і відпочинку під відкритим небом. Адже...
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
4 фото   
<b>Обласний семінар директорів районних БК</b><br />10-11 березня 2009 року на базі Бершадського районного будинку культури відбувся обласний семінар директорів районних...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Поряд з досягненнями в економіці відчутні зміни відбувалися в культурному житті. З перших днів після визволення почала виходити районна газета «Соціалістичний шлях» (з 1963 року — «Вогні комунізму»). Відкрилося педагогічне училище, в якому з числа молоді, що мала семирічну освіту, готували учителів початкових класів. У цьому закладі більш як 20 кваліфікованих викладачів навчали понад 300... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Хай довго кують зозулі - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники