Fridge magnet wooden gears

"Мені близькі турботи людей"

  • Подобається0Не подобається
  • 16 Лютого 2011, 09:00

Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з 55-річним ювілеєм заступника голови районної ради Василя Степановича БОНДАРЕНКА (16.02)

У день Вашого ювілею щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, довголіття, любові, миру і добра. Успішного завершення усіх розпочатих Вами справ, нових здобутків, перспективних проектів, завзяття у роботі. Хай щастить і таланить Вам надалі, хай доля не обходить Вас своєю ласкою, хай більше у житті буде часу для дозвілля і творчості, любові та щирого спілкування з дорогими серцю людьми. Нехай Ваша наполеглива праця і надалі служить інтересам територіальних громад рідної Бершадщини.

Дитинство Василя Бондаренка, який народився в селянській сім’ї, пройшло в мальовничому, багатому на гарні краєвиди селі Шумилові, що на кілька кілометрів розтягнулося на високих скалах правого берега Південного Бугу. В десять років хлопець залишився без батька. Матері потрібно було піднімати двох малолітніх дітей, тож хлопець всіляко допомагав їй по господарству, в полі.

Пригадує, як ще змалку любив працювати біля землі, в сільському господарстві. Тож вибір ним професії був не випадковий.

Після восьмирічки Василь Степанович закінчив Верхівський сільськогосподарський технікум і навіть встиг до служби в армії півтора місяця пропрацювати агрономом на Тиврівщині. Згодом юнака, який тільки-но звільнився з лав Збройних Сил, направили в Серебрію. Два роки працював В.С. Бондаренко тут агрономом колгоспу, але й досі добрим словом згадує колишнього голову господарства, нині вже покійного, П.М.Каравана. Павло Маркович охоче ділився з молодим спеціалістом своїми знаннями і досвідом, тонкощами хліборобської справи.

У трудовій біографії В.С.Бондаренка є період, коли він працював агрономом-насіннєводом в Гайворонському районному управлінні сільського господарства. Василю Степановичу випала нагода показати себе в ділі й перед односельчанами – два роки працював агрономом виробничої дільниці в Шумилові колгоспу «12-річчя Жовтня», який очолював відомий керівник, орденоносець Б.Д.Булка. Червоніти В.С. Бондаренку перед земляками не доводилося, адже трудився сумлінно, тож незабаром його перевели в район. Спочатку працював агрономом станції захисту рослин, а потім двадцять сім років – в управлінні сільського господарства, з них три з лишнім роки – очолював це управління. Без відриву від виробництва у свій час закінчив Уманський сільськогосподарський інститут, за фахом – вчений агроном.

– Мені завжди щастило на добрих людей, талановитих керівників-наставників, – стверджує В.С. Бондаренко.

– Серед них П.М. Караван, Б.Д. Булка, Г.М. Заболотний та багато інших. Я їм дуже вдячний за допомогу у становленні, гарну школу. Мабуть, завдяки і їм я залишився вірний хліборобській долі, не звернув з цієї стежини.

Василь Степанович переконаний: наш район перспективний, він розвинений, потенціал в нього великий, адже є відповідна база й можливості. Бершадщина з кожним роком нарощуватиме міць.

Восени минулого року В.С.Бондаренка обрано депутатом районної ради в багатомандатному окрузі за виборчим списком Партії регіонів. А потім депутати обрали його заступником голови райради. Відтоді промайнуло вже майже три місяці. Поцікавився, яке враження від роботи на цій посаді?

– До будь-якої роботи потрібно ставитися з душею, виконувати її добросовісно, тоді будуть і результат, і задоволення, – вважає Василь Степанович. – Наш район сільськогосподарський, тож люди звертаються більше із земельних, соціальних питань. Мені близькі турботи людей. Прагну кожному чимось допомогти, порадити.

Окрім всього, В.С. Бондаренко – гарний сім’янин. Разом з дружиною Лідією Іванівною, яка після закінчення Львівського технікуму торгівлі тривалий час працювала в системі споживчої кооперації, вони виховали двох доньок (обидві закінчили аграрні університети), мають п’ятирічну внучку.

Сьогодні ж Василю Степановичу виповнюється 55 років. Зичимо ювіляру міцного здоров’я, щастя, добра і достатку, успіхів у роботі на благо громади та шани від людей.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
34 фото   
<b>БАЛАНІВКА</b><br />БАЛАНІВКА &mdash; село, центр сільської Ради, розкинулося на берегах річки Берладинки, за 12 км від районного центру...
15 фото   
<b>ВІЙТІВКА</b><br />Війтівко, Війтівко, Досвітняя зірко. Дягла ти на місто Вишивачок намиста. Війтівко, Війтівко, Подільська...
3 фото   
<b>Символ єдності держави</b><br />На Бершадщині урочисто відзначили День Соборності України. З нагоди 96-ої річниці проголошення Акту Злуки Української...
3 фото   
<b>Війтівка йде в ногу з часом</b><br />13 грудня цього року голова районної державної адміністрації Олександр Снігур з групою спеціалістів відвідав...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Віхренко Михайло Мефодійович (1901) 1901 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 23.04.45. Похов. с. Моравська, Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
Широкого розмаху стахановський рух набув на спиртовому та пивному заводах, меблевій фабриці, маслозаводі, серед робітників артілей. Учасники змагання, маючи значні трудові досягнення на своїх підприємствах, подавали шефську допомогу сільським трудівникам. Ще з довоєнних часів збереглись міцні зв'язки робітничого колективу цукровиків з селянами с. Поташні. Робітники після закінчення... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

"Мені близькі турботи людей" - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники