Fridge magnet wooden gears

Теофилівка в новинах

 СЕЛО – ВІДРОДЖУЄТЬСЯ

СЕЛО – ВІДРОДЖУЄТЬСЯ


Для селян 2006 рік по своїх можливостях, перспективах, по тому, як змінюється ставлення держави до села, був обнадійливим. Хіба що природа спочатку дещо насторожувала: холодна весна, пізнє літо призвели до того, що урожай дозрівав набагато пізніше, ніж у попередні роки. Тому значно припізнився комплекс осінніх польових робіт, що не могло не викликати стурбованості у селян. Але сьогодні вже... читати далі ...»

 Ювілеї

Ювілеї

13 Вересня 2006, 18:21 / Привітання / Бершадь / Теофилівка

Редакція газети "Бершадський край" шле сердечні вітання з нагоди ювілею активному громадському кореспонденту, лауреату премії Василя Думанського, людині щедрої душі, небайдужої до проблем сьогодення, ветерану педагогічної ниви Юлії Харитонівні ПЕНЗЮР Прийміть побажання найкращі від нас! Своєю невтомною працею на педагогічній та журналістській нивах Ви заслужили любов і шану людей. Ваші... читати далі ...»


 ДОШКА ПОШАНИ

ДОШКА ПОШАНИ


За досягнуті успіхи в соціально-економічному розвитку району, широке впровадження кращої практики та передового досвіду, активну життєву позицію та з нагоди 15-ї річниці незалежності України занести на районну Дошку пошани КращІ трудовІ колективи: ВАТ "Птахокомбінат "Бершадський" (голова правління І.І. Андрушко). ЗАТ "Бершадський пивокомбінат" (голова правління О.О. Герасименко). ЗАТ... читати далі ...»

 УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!

УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!


До Дня незалежності підбито підсумки роботи на жнивному полі. Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено таких керівників господарств Бершадщини. Зокрема, Валерія Ногу – директора Бершадської філії ТОВ „Зернопродукт", в якій на площі 3460 га при врожайності 42 цнт. з га одержано валовий збір зерна ранньої групи 14 тис. т. Мирослава ЗублевиЧа – керівника СФГ... читати далі ...»

 НА ЧАСІ – НОВЕ ВИПРОБУВАННЯ

НА ЧАСІ – НОВЕ ВИПРОБУВАННЯ


Серпень – відповідальний період трудівників села. Він певною мірою оцінить важку хліборобську працю бершадців. На полях вирощено непоганий врожай ранньої групи зернових. Але виростити його – половина успіху. Важливіше – вчасно і без втрат зібрати, зберегти. Серед інших факторів головним є стан матеріально-технічної забезпеченості господарств, іншими словами – підготовка техніки. Як показала... читати далі ...»

 ДИСЦИПЛІНУЄ СЕЗОН

ДИСЦИПЛІНУЄ СЕЗОН

26 Липня 2006, 14:10 / В громадах / Теофилівка

Одним із керівників, якому з року в рік вдається найкраще організовувати жнива, причому за будь-яких погодних умов, можна вважати М.В. Кінаша з Теофилівки. Звичайно, дається йому це не так легко. М.М. Бородіну і М.П. Теплицькому, наприклад, яким довірили штурвали комбайнів, тільки 22 і 23 роки. Не набагато старший за віком і їх колега комбайнер В.В. Демидовський. На сьогодні не буде дивиною,... читати далі ...»

 ХЛІБОРОБИ ВИХОДЯТЬ НА ФІНІШ

ХЛІБОРОБИ ВИХОДЯТЬ НА ФІНІШ


Збирання врожаю – найвідповідальніший період в технології вирощування зернових культур, заключний етап наполегливої праці хліборобів, підкреслив на розширеній нараді у вівторок начальник управління агропромислового розвитку РДА М.О. Бондарчук у доповіді про стан готовності та матеріально-технічного забезпечення господарств району на період збирання ранніх зернових культур. В її роботі взяли... читати далі ...»

 МАТИ-ГЕРОЇНЯ

МАТИ-ГЕРОЇНЯ

17 Липня 2006, 22:13 / Привітання / Теофилівка

Указом Президента України від 26.06.2006 р. за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Любові Віталіївні ВолошинІй із с. Теофилівки, матері п'яти дітей, присвоєно почесне звання "Мати-героїня".

 ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!

7 Липня 2006, 19:32 / Привітання / Теофилівка

Указом Президента України від 26.06.2006 р. за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Любові Віталіївні ВолошинІй із с. Теофилівки, матері п'яти дітей, присвоєно почесне звання "Мати-героїня". Щиро вітаємо Любов Віталіївну з високою відзнакою і зичимо міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя і всього найкращого у...

 ДІЛЬНИЦЯ – ВІСІМ СІЛ

ДІЛЬНИЦЯ – ВІСІМ СІЛ


Бажання стати захисником закону і правопорядку в Сергія Вікторовича Охоти виникло ще у шкільну пору, але так склалося, що почав працювати в органах внутрішніх справ лише у 28 років. Спочатку був інспектором кримінальної міліції у справах неповнолітніх, потім дільничним. Нині на обслуговуванні у старшого дільничного інспектора, підполковника міліції С.В. Охоти 8 населених пунктів: села Дяківка,... читати далі ...»

 НА ЧЕРЗІ – ДОГЛЯД

НА ЧЕРЗІ – ДОГЛЯД


Ярий клин у господарствах району у цьому році напрочуд непоганий і становитиме більше 60 тис. га. Основна проблема нині – догляд за посівами. На окремих площах озимих, наприклад, весняна прохолода сприяла появі шкідників та хвороб, тому вони потребують втручання спеціалістів. У більшості господарств практикували мінімальну норму висіву буряків, а погода дала можливість отримати непогані їх... читати далі ...»

 Постанова окружноЇ ТВК

Постанова окружноЇ ТВК


Про утвореннЯ ЗВИЧАЙНИХ виборЧих дІльниць ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ МЕЖ 2 лютого 2006 р., смт. Тростянець №2 Відповідно до частин 1-6 статті 19, частин 1-3 статті 20, частин 1, 4 статті 23 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись пунктами 1,4 частини 2 статті 31, окружна виборча комісія постановляє: 3. Утворити 145 звичайних виборчих дільниць з виборів... читати далі ...»

 ЗМІНИ НА КРАЩЕ Є

ЗМІНИ НА КРАЩЕ Є


Основною ознакою розвитку району в ниніщньому році є збереження позитивних тенденцій, досягнутих торік. Стабільно працює промисловість, приріст обсягів виробництва якої з початку року складає 26,5%. Для порівняння, по області досягнуто приросту 14,8%, по Україні – 3,2%. Основна група підприємств-виробників відноситься до харчової промисловості та переробки с/г продукції. Сім з них з початку... читати далі ...»

 ДИНАСТІЯ

ДИНАСТІЯ


Пам'ятаю Галину Кирилівну Чорновол (Погребняк) ще старшою піонервожатою у П'ятківській середній школі. Вона була великим ентузіастом позакласної роботи з учнями. Як і колись, так і тепер її погляд сповнений гідності, доброти, живого інтересу до всього, що поруч неї. Жодного разу не проступили в ньому втома чи роздратування, коли говориш з нею про напружений шкільний день. – У навчальному... читати далі ...»

 ОРГАНІЗОВАНІШЕ, НІЖ ТОРІК

ОРГАНІЗОВАНІШЕ, НІЖ ТОРІК


У районі завершено обмолот ранніх зернових. Результати ще уточнюються, але найбільш радує хліборобів те, що урожайність по району не менше 35 ц з га. Горох, зокрема, видав більше, як по 21, озимий ячмінь – по 36, більше, як по 40 – озима пшениця, більше 30 – ярий ячмінь. В Сумівці ранні зернові видали більше, як по 54, М'якоході – більше 46, по 40 центнерів з га і більше – у Березівці, Шляховій... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6Новини села Теофилівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Теофилівка. Новини села Теофилівка, фото. Все про Теофилівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення