Тернівка в новинах

 ЗЛОЧИН ПРОТИ НАРОДУ

ЗЛОЧИН ПРОТИ НАРОДУ


Про жахливі дні 1932-33 років нам нагадують лише страшні статистичні дані на пожовклих папірцях і спогади вже зовсім стареньких очевидців. Їх залишилося мало, та їхні слова – це історія, яку не варто забувати. Архіви свідчать: в українському селі у першій половині 1932 р. існували не просто продовольчі труднощі, а лютував справжній голод. Приречені хлібороби з надією чекали врожаю. Та... читати далі ...»

 ДУХОВНІ СКАРБНИЦІ

ДУХОВНІ СКАРБНИЦІ


Цьогорічне наше професійне свято співпало з 15-ю річницею незалежності України, Роком села в Україні. Бібліотека і книга залишаються дзеркалом і пам'яттю народу, духовними скарбницями людства. Сьогодні у районі 40 бібліотечних установ. Сукупний бібліотечний фонд складає 627 тис. примірників книг. Щороку бібліотеки обслуговують понад 26,9 тис. користувачів, яким видається 518 тис. друкованих... читати далі ...»


 ТОРГІВЛЯ ПІД НАГЛЯДОМ РайСЕС

ТОРГІВЛЯ ПІД НАГЛЯДОМ РайСЕС

13 Вересня 2006, 07:42 / Оголошення / Бершадь / Тернівка / Тирлівка

Залишається актуальним питання продажу розливного пива в продовольчих магазинах району. Фахівцями санепідслужби під час рейдів-перевірок об'єктів торгівлі виявляються факти порушень санітарних вимог щодо продажу розливного пива. Не дивлячись на те, що при погодженні асортименту спеціалісти відділення гігієни харчування пояснюють: продаж пива на розлив дозволяється тільки при наявності... читати далі ...»

 ДОШКА ПОШАНИ

ДОШКА ПОШАНИ


За досягнуті успіхи в соціально-економічному розвитку району, широке впровадження кращої практики та передового досвіду, активну життєву позицію та з нагоди 15-ї річниці незалежності України занести на районну Дошку пошани КращІ трудовІ колективи: ВАТ "Птахокомбінат "Бершадський" (голова правління І.І. Андрушко). ЗАТ "Бершадський пивокомбінат" (голова правління О.О. Герасименко). ЗАТ... читати далі ...»

 УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!

УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!


До Дня незалежності підбито підсумки роботи на жнивному полі. Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено таких керівників господарств Бершадщини. Зокрема, Валерія Ногу – директора Бершадської філії ТОВ „Зернопродукт", в якій на площі 3460 га при врожайності 42 цнт. з га одержано валовий збір зерна ранньої групи 14 тис. т. Мирослава ЗублевиЧа – керівника СФГ... читати далі ...»

 ЖНИВА-2006

ЖНИВА-2006


БУДЕ 115-120 ТИС. ТОНН Якби не опади, збирання ранніх зернових у районі було б завершено. Адже ще станом на 7 серпня з 32893 га було обмолочено 85 відсотків. Першими завершили і прозвітували про обмолот господарства сіл Флорино, Березівки, Кошаринець, Чернятки, Тернівки, М'якоходу, Дяківки, Серебрії, Сумівки. Найкращі результати такі: у М'якоході – 42,7, Дяківці – 42,4, Сумівці – 42,1 центнера... читати далі ...»

 ОДНЕ ВЕСІЛЛЯ НА СЕЛО

ОДНЕ ВЕСІЛЛЯ НА СЕЛО


Мусимо констатувати: село – колиска нації, без чого неможливо уявити собі нашу Україну, – поступово відмирає. На жаль, така тенденція спостерігається і в нашому районі, адже в деяких населених пунктах вже практично не народжують дітей, у той же час люди (не тільки похилого віку) вимирають швидкими темпами. Так, у територіальних громадах Голдашівської, Михайлівської, Кидрасівської сільських рад... читати далі ...»

 СПЛАТА СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ

СПЛАТА СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ


Робота Пенсійного фонду України у районі здійснюється у напрямку забезпечення надходжень обов’язкових платежів до фонду, своєчасного нарахування та виплати пенсій, забезпечення їх перерахунків у відповідності до законодавства України. Станом на 01.06.2006 року в районі зареєстровано 528 юридичних осіб та 2511 фізичних. Борг зі сплати страхових внесків до бюджету ПФУ становить 1050,8 тис. грн.,... читати далі ...»

 ДІЛЬНИЦЯ – ВІСІМ СІЛ

ДІЛЬНИЦЯ – ВІСІМ СІЛ


Бажання стати захисником закону і правопорядку в Сергія Вікторовича Охоти виникло ще у шкільну пору, але так склалося, що почав працювати в органах внутрішніх справ лише у 28 років. Спочатку був інспектором кримінальної міліції у справах неповнолітніх, потім дільничним. Нині на обслуговуванні у старшого дільничного інспектора, підполковника міліції С.В. Охоти 8 населених пунктів: села Дяківка,... читати далі ...»

 ЗА РАХУНОК ПТАХОКОМБІНАТУ

ЗА РАХУНОК ПТАХОКОМБІНАТУ


або Хто поверне втрачену славу? Днями за участю фахівців управління АПР РДА, ветеринарної медицини, ветлабораторії та головних зоотехніків і агентів по ідентифікації худоби відбулася нарада, на якій було підбито підсумки роботи галузі тваринництва за січень-квітень 2006 року та обговорено хід ідентифікації поголів'я тварин, а також епізоотичний стан у галузі, збереженість худоби в районі та... читати далі ...»

 Постанова окружноЇ ТВК

Постанова окружноЇ ТВК


Про утвореннЯ ЗВИЧАЙНИХ виборЧих дІльниць ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ МЕЖ 2 лютого 2006 р., смт. Тростянець №2 Відповідно до частин 1-6 статті 19, частин 1-3 статті 20, частин 1, 4 статті 23 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись пунктами 1,4 частини 2 статті 31, окружна виборча комісія постановляє: 3. Утворити 145 звичайних виборчих дільниць з виборів... читати далі ...»

 ПУТІВКИ ДАЄ «КОЛОС»

ПУТІВКИ ДАЄ «КОЛОС»


У Бершадській міжгосподарській дитячо-юнацькій спортивній школі "Колос" в 26 навчальних групах вільною боротьбою, веслуванням на байдарках, легкою атлетикою, кульовою та стендовою стрільбою займаються понад 360 учнів. МДЮСШ має 7 філіалів у Шляховій, Тернівці, Джулинці, Флорино, Берізках-Бершадських, Красносільці і Маньківці. Тренують дітей Любов Аркадіївна та Іван Феодосійович Пугачі, Валерій... читати далі ...»

 «ТРАВКУ» КУРИТИ – ЖИТТЯ ГУБИТИ

«ТРАВКУ» КУРИТИ – ЖИТТЯ ГУБИТИ


Незважаючи на комплекс заходів, що здійснюється райвідділом міліції, рівень поширення наркоманії на Бершадщині залишається високим. З початку року в районі порушено 53 кримінальні справи по лінії незаконного обігу наркотиків, у тому числі 18 – за незаконний посів та вирощування нарковмісних рослин (маку та коноплі). Попри всю роз'яснювальну роботу деякі мешканці Берізок-Бершадських, Лугової,... читати далі ...»

 ХТО ЗАТРИМУЄ ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ

ХТО ЗАТРИМУЄ ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ


Робота Пенсійного фонду України у районі здійснюється у напрямку забезпечення надходження обов’язкових платежів до фонду, своєчасного нарахування та виплати пенсій, забезпечення їх перерахунків у відповідності до законодавства України. Станом на 1.09.2005 року в районі зареєстровано 516 юридичних та 2311 фізичних осіб. Борг зі сплати страхових внесків до бюджету ПФУ становив – 1201,3 тис.грн.,... читати далі ...»

 ШКІЛЬНІ ЇДАЛЬНІ: НЕ СКРІЗЬ ГАРАЗД

ШКІЛЬНІ ЇДАЛЬНІ: НЕ СКРІЗЬ ГАРАЗД


У школах району розпочався навчальний рік. Незважаючи на фінансову скруту, в усіх навчальних закладах було виконано якісні поточні ремонти класних приміщень та харчоблоків. Капітальний ремонт каналізаційних мереж проведено у школах сіл Джулинки, Малої Киріївки, Ставків. В освітні заклади Голдашівки, П'ятківки, Тернівки та Дяківки придбано електроплити, електрорушники – у школи Війтівки,... читати далі ...»

Сторінки:
18 17 16 15 14 13 12Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення