Тернівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив Флоринської сільської ради сердечно вітає з гарним ювілеєм сільського голову Василя Івановича НІКІТЧУКА Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб від життя Ви мали лиш удачі, Повагу й шану – від людей. Хай радість і сонце заглянуть у віконце, Відчиняться двері для щастя й тепла, Хай сили прибудуть, здоров’я міцного На довгі, щасливі і щедрі літа.... читати далі ...»

 Галузь культури – це і візитка Бершадщини

Галузь культури – це і візитка Бершадщини


Відділ культури і туризму райдержадміністрації в рамках своїх повноважень здійснює організаційно-методичне керівництво культосвітніми установами району, проводить відповідну роботу із забезпечення творчої, фінансово-господарської діяльності закладів культури, збереження культурної спадщини, організації дозвілля тощо. Для реалізації заходів із поліпшення діяльності галузі культури затверджені... читати далі ...»


На знімку: рятувальники Бершадщини День працівників цивільного захисту

День працівників цивільного захисту


Ми глибоко усвідомлюємо свою надзвичайно відповідальну і почесну місію. Недарма Президент України Віктор Ющенко, враховуючи значний внесок працівників аварійнорятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, підписав торік Указ «Про День... читати далі ...»

 День знань святково відзначили у всіх школах району

День знань святково відзначили у всіх школах району

4 Вересня 2009 р / Заходи / Тернівка

Наші кореспонденти побували у деяких з них ... У ДЖУЛИНЦІ Як і щороку, тут урочисто пройшло свято першого дзвоника у загальносвітній школі І-ІІІ ступенів. Ще задовго до дев'ятої години ранку на шкільному подвір'ї зібралися учні та їхні батьки. Ті з них, які привели першокласників, хвилювалися, здається, навіть більше, ніж діти. Звучали пісні про школу. Аж поки на свято не запросили... читати далі ...»

 Переможці жнив-2009

Переможці жнив-2009


які нагороджені Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради з врученням одноразової нецільової благодійної допомоги: БАБІЙ Микола Васильович – комбайнер сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нива», с. Сумівка. БЛИЗНЮК Володимир Миколайович – комбайнер приватного сільськогосподарського підприємства «Обрій», с. Тирлівка. ДЕМИДОВСЬКИЙ Віктор... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Районна державна адміністрація та районна рада вітають з ювілеєм начальника відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку РДА Володимира Гнатовича ГОДОВАНЦЯ (28.08) Прийміть найщиріші вітання з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я та життєвої наснаги, успіхів та особистих творчих досягнень, щастя, злагоди... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють найкращі вітання з нагоди днів народжень – начальнику відділення зв’язку с. Дяківки Володимиру Михайловичу ТВАРДІЄВИЧУ (27.07) та листоноші с. Тернівки Валентині Іванівні КУЗИК (26.07) Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття, Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): з комбайнерами О.А. Горбоносом, С.А. Макогоном, О.М. Ілюхіним та Л.М. Надворним веде розмову головний агроном А.М. Шевчук Урожай радує

Урожай радує

10 Липня 2009 р / В громадах / Березівка / Тернівка

Поля Тернівки і Березівки, які орендує ТОВ «Чарівна нива», нинішнього року обіцяють бути врожайними. Про це свідчить обмолот половини площ озимого ячменю, який вирощувався тут на 588 га – кожний з них видає більш як по 45 центнерів. Два потужних німецьких комбайни, які тільки другий рік на жнивах, щодня, при сприятливих погодніх умовах, можуть обмолочувати до 100 гектарів. Комбайнери... читати далі ...»

На знімку: І. Г. Павліченко «Мені щастило на гарних людей»

«Мені щастило на гарних людей»


Цю людину не потрібно представляти читачам, особливо старшого і середнього віку. Кілька десятиліть поспіль історія нашого району органічно пов’я - за на з іменем Івана Григоровича Павліченка. Він працював у різних селах, на різних посадах, та найбільше його організаторський талант розкрився тоді, коли довелося очолити райком Компартії України, тобто стати тоді першим керівником ра - йону. І... читати далі ...»

 Об’єкти комунальної власності – на службі територіальних громад

Об’єкти комунальної власності – на службі територіальних громад


Із засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради Відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Розглянуто питання «Про стан об’єктів комунальної власності району та ефективність їх використання». Із доповіддю по цьому питанню виступив заступник голови районної ради П. А. СУГАК. У доповіді... читати далі ...»

 Релігійне відродження

Релігійне відродження


В Україні створена правова база, необхідна для повноцінної реалізації свободи совісті й віросповідання, діяльності релігійних організацій. Конкретні кроки в нормалізації державноцерковних відносин в Україні, створення законодавчої бази, що гарантує практичну реалізацію права на свободу совісті, реальні умови вільного функціонування релігійних організацій, можливості повного виконання... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найтепліші слова вітань з нагоди 60-річних ювілеїв шлемо дорогим нашим однокласникам із Шляхової – Ніні Василівні БРИЖАТІЙ-КАРМАН (14.06), Ніні Андріївні НЕБЕЛЮК (15.06), Галині Миколаївні ВАСИЛЬЧЕНКО (28.06) Нехай у вас усе прекрасним буде, Щоб квітло щастям все ваше життя, Щоб поважали завжди люди, Й кохання не згасало почуття. Вам найкращі в світі побажання – В достатку і здоров’ї вік... читати далі ...»

 Дошкілля – важлива ланка освіти

Дошкілля – важлива ланка освіти


Основа майбутньої особистості закладається в ранньому віці. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому триває постійний пошук шляхів творчого зростання дітей в дошкільних навчальних закладах району. 3 вересня цього року в дошкільних навчальних закладах поступово і поетапно переходитимуть на роботу за... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень листонош Тетяну Павлівну КОЗОРІЗ (25.04) з Тернівки, Галину Вікторівну ШЕВЧУК (28.04) з Маньківки. Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття. Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі. Адміністрація, профспілковий... читати далі ...»

 Тернівські пріоритети

Тернівські пріоритети

8 Квітня 2009 р / Нове в роботі / Бершадь / Тернівка

Цю територіальну громаду можна назвати типовою для нашого регіону. Із 1158 зареєстрованих тут жителів працездатних – 484, пенсіонерів – 560. Демографічна ситуація теж мало чим відрізняється від інших сіл – протягом минулого року померло 26 осіб, народилося – 7 дітей, зареєстровано шлюбів також 7. Ці цифри прозвучали у звіті сільського голови Михайла Кузика на... читати далі ...»

Сторінки:
18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення