Fridge magnet wooden gears

Тернівка в новинах

 Є така професія - бджоляр!

Є така професія - бджоляр!


З реформуванням колгоспного виробництва менше уваги стало приділятися такій галузі, як бджільництво. У господарствах району нині є 59 пасік, у яких нараховується 10900 бджолосімей, в тому числі у населення – 9061. Відомими пасічниками району є А.П. Потапчук, І.Я. Чорнобай з Бершаді, Г.Т.Христич з Сумівки, Л.П. Магдич з Серединки, Василь Іванович Гойко, Віктор Іванович Гойко з Бирлівки,... читати далі ...»

На знімку (справа наліво): голова РСТ М.П. Слісарчук, продавець Р.В. Жук та голова правління СТ „У Аліни” О.В. Третяк в кооперативному маркеті с. Серединки. Орієнтир - прогресивні методи самообслуговування

Орієнтир - прогресивні методи самообслуговування


На Бершадщині створено 38 споживчих товариств (СТ), до яких входять 869 пайовиків, успішно діють 64 кооперативні заклади торгівлі, 13 – ресторанного господарства, ковбасний цех, хлібозавод та інші підприємства кооперації. У вересні минулого року на Вінниччині, зокрема і в Бершадському районі, проходив Всеукраїнський семінар-нарада за участю голів Кримспоживспілки та облспоживспілок, на... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Бирлівки Олену Іванівну САВЧЕНКО (17.07), листонош Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з с. Сумівки, Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) з с. Голдашівки. Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб від життя ви мали лиш удачі,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо з 50-річчям нашого дорогого чоловіка, батька, дідуся, брата Ігоря Гавриловича ГЛАДКОГО (25.04) з Війтівки. Здоров’я зичим тобі міцного, мов граніт, Настрою весняного ще на багато літ. Достатку, радості, життєвої наснаги, Добра, любові від дітей, від онуків – поваги. Щоб на життєвій сонячній стежині Тобі усміхались гарні люди безупину. Хай Бог милосердний з високого неба... читати далі ...»

 Довгополюкова щедра нива

Довгополюкова щедра нива

16 Квітня 2010 р / Персоналії / Дяківка / Тернівка

Розмовляти з ним завжди цікаво, особливо коли хочеш дізнатися про непрості будні сільського життя, як вдається переборювати труднощі, несподіванки, перешкоди, яких он скільки вистачає в нинішній період, і вперто йти до визначеної мети. Це про таких як Володимир Васильович Довгополюк кажуть, що він створив себе сам, бо досяг певних успіхів у житті лише завдяки власним здібностям,... читати далі ...»

 Як діє в селі влада, такою є і громада

Як діє в селі влада, такою є і громада

16 Квітня 2010 р / В громадах / Ставки / Тернівка / Тирлівка

Такий приблизно висновок можна було зробити після чергового туру сходів громадян сіл, проведеного у Ставках, Тернівці і Тирлівці. На крик душі було схожим зізнання сільського голови із Ставків Ю.К. Кушніра про те, як учням під час зимових снігопадів не так просто було добиратися навіть до школи, бо нічим було прогорнути дорогу. І це в селі, де раніше проводилися обласні і навіть... читати далі ...»

 Позиція педагогів

Позиція педагогів


Газета «Бершадський край» стала для більшості жителів нашого району одним із основних друкованих засобів масової інформації, є тим виданням, де можна висловити свою думку, дізнатися думки інших людей і бачення ними проблем нашого життя. Тому ми, педагоги і учні Тернівської школи, щорічно виписуємо районну газету, перечитуємо кожний номер, використовуємо матеріали газети на класних та шкільних... читати далі ...»

 «Кобзар і Україна»

«Кобзар і Україна»


– так називався районний фестиваль читців, що відбувся минулої суботи у приміщенні музичної школи. Конкурс відбувався у кількох номінаціях – виконання творів Тараса Шевченка учасниками віком від 10 до 18 років, від 18 до 35 років, а також творів, обраних за власним уподобанням – зарубіжних авторів або власної поезії. Протягом двох годин на сцені актової зали учасники демонстрували своє вміння... читати далі ...»

 У березні вітер несе хай надію, і щастя, і радість й добро!

У березні вітер несе хай надію, і щастя, і радість й добро!


Дорогі, любі трудівниці Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП», чарівні жінки Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Глинського, с. Демидівки Тростянецького району! Прийміть сердечні, теплі слова вітань з нагоди 8 Березня. Хай життєвий шлях кожної жінки, матері, дружини, сестри, коханої буде щедро осяяний сонцем любові, а серце зігріте ласкою, турботою та увагою рідних. Прийміть низький уклін та... читати далі ...»

 Жителі Тернівки обурені

Жителі Тернівки обурені

28 Лютого 2010, 19:08 / Нам пишуть / Тернівка

Після виходу газети «Бершадський край» №11-13 від 5.02.2010 року стало, мабуть, більшість обурених жителів територіальної громади села Тернівка, аніж «обурення педагогів району» та особисто начальника відділу освіти в зв’язку з передачею будівлі колишньої школи в Тернівці на баланс територіальної громади. Дійсно, відповідно до закону про освіту, об'єкти освіти і науки, що фінансуються з... читати далі ...»

 Яке молоко в пластикових пляшках?

Яке молоко в пластикових пляшках?

17 Лютого 2010, 09:23 / Вдома / Бершадь / Джулинка / Красносілка / Устя / Тернівка

Попит на молочні продукти в будь-які часи є значним порівняно з іншими харчовими продуктами. Головний закон економіки говорить: «пропозиція завжди виникає там, де є попит». Тому сьогодні, купуючи той чи інший продукт, ми повинні максимально бути озброєні інформацією про те, що ми купуємо, в якій упаковці чи посудині, які потрібно вимагати документи про якість даного продукту. Кожен поважаючий... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

 Слово про «Слово після виборів», або аргументи і факти

Слово про «Слово після виборів», або аргументи і факти

5 Лютого 2010 р / Є така думка / Тернівка

У районній газеті №9 від 29 січня 2010 року було надруковано статтю депутата районної ради голови фракції «Наша Україна» П. Гоцуляка «Слово після виборів». Звичайно, в наш час демократії, кожен може висловити свою думку через засоби масової інформації, а громадяни України мають право на одержання інформації через друковані ЗМІ (ст. 34 ЗУ «Про друковані ЗМІ (пресу) в Україні»). Відповідно до... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Галину Михайлівну ЛЕВІЦЬКУ (6.02) з Бершаді, Людмилу Іванівну ЯКИМИШИНУ (7.02) з Бирлівки, Лідію Іванівну ЦИБУЛІЩЕНКО (7.02) з Флорино та листоношу по супроводу пошти Олександра Леонідовича ПЛАХОТНОГО (9.02) з Бершаді. Бажаємо здоров'я від чистих джерел, А щастя від власної... читати далі ...»

 Зайнятість населення – альтернатива безробіттю

Зайнятість населення – альтернатива безробіттю


Фінансово-економічна криза в світі та державі вплинула і на стан ринку праці в районі. Які заходи вживаються щодо зниження соціальної напруги? Наскільки будуть забезпечені роботою люди на найближчу перспективу? Це і було основним питанням порядку денного пленарного засідання 21 сесії ра йонної ради, яка відбулася останньої п’ятниці грудня. Всього ж депутати розглянули три десятки питань. В... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення