Fridge magnet wooden gears

Тернівка в новинах

 Тернівка у проблемах, але не безнадійних

Тернівка у проблемах, але не безнадійних

1 Січня 2011 р / В громадах / Березівка / Тернівка

Обабіч асфальтівки через це село не завжди проглядаються проблеми, які обсіли його звідусіль. Навіть навпаки – на перший погляд здається, що ситуація тут навіть благополучніша за інші села – повноцінно функціонують об’єкти бюджетної сфери та соціально-культурного призначення, а по сучасній дорозі через село досить часто і регулярно курсують автобуси в різні напрямки. От тільки... читати далі ...»

 101: знову пожежа

101: знову пожежа

17 Грудня 2010 р / Гаряча лінія / Тернівка

Нещодавно вранці на пульт зв’язку Бершадської пожежної частини надійшло повідомлення з Тернівки від громадянина М. Він повідомив про пожежу, яка сталася в домогосподарстві. На місце виїхав черговий караул ПДПЧ-16. З’ясувалося, що пожежа виникла через неправильне облаштування димаря грубки. Орієнтовний збиток від пожежі склав 500 гривень. Врятовано від пожежі матеріальних цінностей на суму 26... читати далі ...»


 Екологічний проект "Впровадження інноваційних підходів щодо підвищення екологічної безпеки населення Бершадського району"

Екологічний проект "Впровадження інноваційних підходів щодо підвищення екологічної безпеки населення Бершадського району"


Ідея проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування належить учасникам муніципального руху і була оприлюднена напередодні VIII Всеукраїнських муніципальних слухань. Було прийнято рішення впровадити Конкурс проектів та програм місцевого і регіонального розвитку, як один із можливих шляхів вирішення проблем місцевого самоврядування. Конкурс мав сприяти... читати далі ...»

На знімку: В.Г. Марущак біля викопаної ним криниці в Бершаді. Невичерпні криниці вчителя

Невичерпні криниці вчителя

15 Грудня 2010 р / Персоналії / Джулинка / Тернівка / Устя

Його батьки разом з дітьми переїхали в Лугову ще в кінці п’ятдесятих, тож саме з Бершадщиною пов’язане все подальше життя Володимира Григоровича. Найбільш пам’ятною подією його шкільного життя була перемога у всеукраїнському конкурсі «Юні господарі землі» на приз знаного хлібороба, двічі Героя Соціалістичної Праці Олександра Гіталова, який особисто вручав юному подолянину диплом і подарунок.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Хай Вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді завжди були, щоб з Вами ми могли лише радіти. Живіть у здоров’ї, в щасті, в мирі, в силі, щоб добрі вісті не минали хати! Бершадська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає працівників трудового колективу з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Нехай це свято додає вам наснаги, оптимізму,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго Ваші дні й літа, А тиха радість щоденно Нехай до хати заверта! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Ольгу Тимофіївну ІВАХНЕНКО (18.11) з с. Маньківки, Євдокію Дмитрівну ШЕВЧУК (18.11) з с. Тернівки та листонош Аллу Степанівну СОРОКУ... читати далі ...»

 Зрозуміймо державу - і вона зрозуміє нас

Зрозуміймо державу - і вона зрозуміє нас

27 Жовтня 2010 р / В громадах / Джулинка / Серебрія / Тернівка

Про основні показники роботи сільгосппідприємств за 9 місяців, стан ведення тваринництва в осінньо-зимовий період, епізоотичну ситуацію у даній галузі та шляхи її покращення, завершення осінніх польових робіт йшлося днями на нараді за участю керівників сільгоспформувань, ветмедицини, управління АПР РДА, податкової інспекції, управління праці та соціального захисту населення РДА, Пенсійного... читати далі ...»

 Обережно! Хвороба Лайма!

Обережно! Хвороба Лайма!

24 Вересня 2010 р / Вдома / Бершадь / Війтівка / Тернівка

Бершадська районна санітарно-епідеміологічна станція інформує, що в Вінницькій області та, зокрема, у Бершадському районі значно ускладнилася епідемічна ситуація з хвороби Лайма. Спостерігається стала динаміка росту захворюваності. В останні десятиліття значення Лайм-бореліозу в світі постійно зростає у зв’язку з розширенням розповсюдженості та зростанням чисельності переносників у результаті... читати далі ...»

 З турботою про людей

З турботою про людей


Минулого тижня голова обласної ради Григорій Михайлович Заболотний побував у нашому районі. Свою поїздку він розпочав із відвідання інваліда з Великої Киріївки Олександра Філіпченка. Кілька тижнів тому до голови обл - ради звернувся житель села, колишній керівник місцевого господарства, Герой Соціалістичної Праці Анатолій Загоруйко з проханням посприяти у придбанні комп’ютера для хлопця. І того... читати далі ...»

 Вибори депутатів верховної ради!

Вибори депутатів верховної ради!


Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року Бершадська районна територіальна виборча комісія (Бершадський район, Вінницька область). РІШЕННЯ №1 19 вересня 2010 року м. Бершадь, вул. Радянська,23 Про формування міської та сільських територіальних виборчих комісій У відповідності до чч. 6, 15 ст. 22 Закону... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найкращі побажання Шановні колеги Бершадської дільниці Вінницької філії «НАФТОГАЗМЕРЕЖІ»! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. В цей святковий день бажаємо вам великих успіхів і здобутків в усіх справах, довгих років життя у родинному колі, серед вірних друзів і надійних партнерів. Хай доля збагачує вас життєвою... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): головний агроном господарства Анатолій Михайлович Шевчук дає чергове розпорядження одному з кращих механізаторів Віталію Васильовичу Головку, який трактором «Джон Дір» з оборотним плугом зайнятий на підготовці грунту під наступний урожай. Вродила нива

Вродила нива

1 Вересня 2010 р / Актуально / Березівка / Тернівка

Ще зовсім недавно над полями ТОВ «Чарівна нива» чувся відгомін роботи жнивної техніки, а вже біля центрального офісу у Березівці, коли готувався цей матеріал, виднілося оголошення, що товариство здійснює видачу орендної плати за землю. Генеральний директор господарства В. В. Корчевний не скаржився на важкі погодні умови у жнивну пору. – Жнива, як жнива, – сказав при зустрічі.... читати далі ...»

На знімку: подружжя Ковальських П'ятірки директора школи

П'ятірки директора школи

27 Серпня 2010 р / Персоналії / Дяківка / Тернівка / Устя

Трудовий стаж молодого подружжя учителів-філологів Ковальських розпочинався у сільських школах: Світлана працювала спочатку у Тернівці, Володимир – у Дяківці. З часом вони разом стали працювати в одній школі – Тернівській. Той період згадується з теплотою, як один із найпам’ятніших. У житті Володимира Михайловича далі знову були сільські школи – спочатку Устянська, а потім... читати далі ...»

 Дев'ятнадцятиліття української держави

Дев'ятнадцятиліття української держави


святкувала Бершадщина Ця визначна дата – 24 серпня 1991 року – навічно увійшла в історію нашої молодої держави, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. До найвизначнішого національного свята нашої держави в районі готувалися ретельно.... читати далі ...»

 Реформування системи охорони здоров'я назріло

Реформування системи охорони здоров'я назріло

18 Серпня 2010 р / Вдома / Джулинка / Тернівка / Баланівка

Суспільство і охорона здоров’я переживають нині нелегкі часи. Слабке матеріально-технічне оснащення сільських лікувально-профілактичних закладів, недостатня кількість коштів для їх функціонування та інші проблеми змушують шукати та запроваджувати нові ефективні механізми фінансування та управління у сфері охорони здоров’я. Сьогодні вже, мабуть, ні в кого не викликає сумніву необхідність... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення