Fridge magnet wooden gears

Тернівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Олену Іванівну САВЧЕНКО (17.07) з с. Бирлівки, Володимира Михайловича ТВАРДІЄВИЧА (27.07) з с. Дяківки, листонош Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з с. Сумівки, Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) з с. Голдашівки, Валентину Іванівну КУЗИК (26.07) з с.... читати далі ...»

На знімку: сільський голова Михайло Григорович Кузик (зліва) разом з керівництвом школи ділиться планами щодо розвитку територіальної громади з головою райдержадміністрації Олександром Федоровичом Снігуром та іншими представниками з району. Де співпраця – там і перспектива

Де співпраця – там і перспектива

13 Липня 2011, 13:00 / В громадах / Тернівка

1184 жителі, майже кожний другий двір вже порожній. Такою, на жаль, є на сьогодні Тернівка. Більше п’ятисот тернівчан ще працездатного віку, однак робочі місця знайшлися тільки для 72. У минулому році 47 жителів цього села померли і тільки 9 народилися. За останні півтора десятиліття у селі не було жодного забудовника. Тож здавалося б, про який добробут, перспективу у Тернівці сьогодні можна... читати далі ...»


 Щоб ринок не став загрозою для здоров’я

Щоб ринок не став загрозою для здоров’я


Нещодавно у райдержадміністрації відбулося спільне засідання надзвичайних – протиепідеміологічної комісії, яку в районі очолює перший заступник голови райдержадміністрації В. М. Оркуш, та протиепізоотичної, очолюваної заступником голови райдержадміністрації В. Я. Кушпелою. Передумовою його скликання послужило таке ж засідання в облдержадміністрації, на якому йшлося про зростання в області... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олену Андріївну ЗАРЕЦЬКУ Бажаємо, щоб цей світлий, урочистий ювілей приніс у Вашу домівку добробут, впевненість і віру в краще майбутнє. Нехай золота криниця щастя, добра й любові наповнюється до краю день за днем, а життєрадісна посмішка ніколи не сходить з Вашого... читати далі ...»

На знімку: з роз’ясненнями перед представниками тернівської громади і її головою М.Г. Кузиком, яким саме чином можна уладнати даний конфлікт, виступає голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур Ситуація така, як і назва ташлика

Ситуація така, як і назва ташлика

26 Травня 2011, 20:12 / В громадах / М'якохід / Тернівка / Чернятка

Забігаючи наперед, без всякого перебільшення можна сказати, що конфліктна ситуація, яка виникла у Тернівці між В.Р. Рябком, який орендує ставок у центрі села, і громадою, могла спалахнути ледь не в кожному селі, де ставки передано в оренду. Різниця лише в тому, що в одних її іскри поки що спалахують хіба що на сходах громадян, тоді як в інших, як от недавно у Чернятці, дійшло вже і до... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Наталію Миколаївну ПАЛАМАРЧУК (14.04) з с. Чернятки, Ірину Вікторівну РАВУЛУ (22.04) з с. Шляхової, Тетяну Павлівну РОМАНЧЕНКО (25.04) з с. Тернівки, Галину Вікторівну ШЕВЧУК (28.04) з с. Маньківки. Бажаєм здоров'я від чистих джерел, А щастя від власної долі, Щоб довго й щасливо... читати далі ...»

 Бути чи не бути одноосібником?

Бути чи не бути одноосібником?

1 Квітня 2011, 09:00 / Нове в роботі / Березівка / Тернівка

У районі можна було б навести вже чимало прикладів, коли люди виходили з організованих господарств із своїми земельними паями, щоб обробляти їх одноосібно. Але дуже швидко розчаровувалися і шукали шляхів, щоб знову віддати їх в оренду у товариство, з якого вийшли. І ось до редакції знову зателефонували, що в цьому році декілька чоловік хочуть вийти з паями з ТОВ «Березівка». Хоч це справа... читати далі ...»

 Зростають ряди партійців

Зростають ряди партійців


На днях відбулося розширене засідання виконкому Бершадської ра йонної організації Партії регіонів. Вів засідання голова РО ПР О.Ф. Снігур. Воно розпочалось з розгляду заяв громадян Красносілки та Бершаді про прийом до лав Партії регіонів. В цей день ряди районної організації зросли на 16 чол. Серед основних питань порядку денного було затверджено заходи РО по виконанню протокольних доручень за... читати далі ...»

 Талановиті діти - окраса рідної землі

Талановиті діти - окраса рідної землі

25 Лютого 2011, 09:00 / Освіта і наука / Тернівка

«Талановиті діти – окраса рідної землі!» – під цим гаслом 18 лютого 2011 року районним відділом освіти та методкабінетом на базі Тернівської ЗОШ І – ІІІ було проведено семінар вчителів фізики на тему: «Елементи навчальної організації праці під час проведення уроків». В цей холодний зимовий день Тернівка тепло зустріла гостей з усього району. Розпочався семінар з екскурсії по... читати далі ...»

 102: крадіжки

102: крадіжки


За повідомленнями з райвідділу міліції в останні дні здійснено декілька крадіжок власності громадян. Так, з будинку жителя Бершаді гр. Т., шляхом зриву навісних замків, здійснено крадіжку пральної машини і пошкоджено меблі, а в Тернівці, шляхом розгинання металево-сітчастої брами, зі складу колишнього колгоспного току викрадено 500 кг зерна ячменю, яке належало гр. Н. З автомобіля жителя... читати далі ...»

 Два вбивства за один місяць

Два вбивства за один місяць

2 Лютого 2011, 14:05 / Людина і закон / Бирлівка / Тернівка

Перший місяць року в районі позначений двома резонансними вбивствами. У Тернівці 13-літній підліток позбавив життя 72-річного односельчанина, нині хлопець проходить курс необхідних експертиз, він поміщений у відповідний медичний заклад. А днями новий резонансний злочин скоєно в Бирлівці: під час спільної пиятики між двома чоловіками виникла сварка, і молодший з них, якому 53 роки, решіткою від... читати далі ...»

 101: знову пожежі

101: знову пожежі

21 Січня 2011 р / Гаряча лінія / Сумівка / Тернівка

Саме через те, що господарі вчасно не відремонтували димарі, знову сталися пожежі у двох селах. Так, в Сумівці зі слів потерпілої та очевидців через те, що димар в грубці був несправний, виникла пожежа в кімнаті. Згорів диван, стільці та інше майно, пошкоджено глинобитне перекриття. Пожежу вдалося погасити сусідам підручними засобами. Врятовано матеріальних цінностей на 15 тис. грн. В Тернівці... читати далі ...»

 102: стережіться шахраїв

102: стережіться шахраїв

21 Січня 2011 р / Гаряча лінія / Тернівка

За повідомленнями з райвідділу міліції в Тернівці скоєно ряд крадіжок. Так, невідомі особи шляхом зірвання бокових вхідних дверей будинку культури проникли в приміщення та здійснили крадіжку програвача, електропереносок та 4 секцій чавунних батарей опалення. А в жительки цього села гр. С. невідомі особи циганської національності шахрайським шляхом заволоділи кашкою грецького горіха на суму 750... читати далі ...»

 Як поліпшити демографію?

Як поліпшити демографію?


За невтішною статистикою, населення Бершадщини продовжує зменшуватися. Ця стійка тенденція простежується вже протягом багатьох останніх років. Так, в 2010 році в районі народилося 615 дітей, а померло 1164 громадяни (у попередньому році – відповідно 659 і 1197). Єдиний населений пункт на Бершадщині, де кількість новонароджених (13) перевищує число померлих (7) – це село Дяківка. У... читати далі ...»

На знімку: директор господарства Володимир Васильович Довгополюк та одна з кращих доярок Тетяна Анатоліївна Сивак обговорюють зимові особливості годівлі та утримання корів. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Дяківка, як острівець надії

Дяківка, як острівець надії

12 Січня 2011, 09:12 / В громадах / Дяківка / Тернівка

Це село зачаровує своєю красою навіть взимку. Тут проведено природний газ, повноцінно діє соціальна сфера. Та найголовніше – що воно «живе», і в цьому заслуга насамперед місцевого ПСП «Промінь», де збережена і розвивається вся виробнича сфера, тож люди мають можливість працювати й отримувати заробітну плату. Саме тому директор сільгосппідприємства В.В. Довгополюк користується тут... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення