Тернівка в новинах

 Чи вигідне тваринництво?

Чи вигідне тваринництво?


На цю, одну з провідних галузей у сільському господарстві, завжди припадає більше половини вартості валової продукції. За минулий рік, наприклад, її отримано на суму 226,9 тисячі гривень, що становить 51,8 відсотка. На виробництво, насамперед, впливає наявність поголів’я тварин та його продуктивність. А воно зменшилося у порівнянні з 2005 роком на 19 відсотків. Причому, частка ВРХ у... читати далі ...»

 ДЕКЛАРУЄМО ДОХОДИ!

ДЕКЛАРУЄМО ДОХОДИ!


спекцією складено та затверджено графік прийому громадян – жителів м. Бершаді для подачі декларацій у вихідні дні з 9 до 17 години та в робочі дні з 8.45 до 18 години. Для зручності жителів сіл району декларацію можна подати безпосередньо за місцем проживання – тобто в сільській раді. Декларації будуть прийматись відповідно до затвердженого графіка виїзду працівниками податкової... читати далі ...»


 ДОСИТЬ РИЗИКУВАТИ, ПОРА РАХУВАТИ

ДОСИТЬ РИЗИКУВАТИ, ПОРА РАХУВАТИ

4 Березня 2009 р / В громадах / Тернівка

Про підсумки роботи в тваринництві за 2008 рік та хід зимівлі худоби, відтворення поголів'я, про економічну ефективність ведення галузі тваринництва, перспективу розвитку, а також про підготовку до весняних польових робіт йшлося днями на нараді, яка відбулася в управлінні агропромислового розвитку. Матеріали з неї буде вміщено у наступних номерах газети. Одним з позитивних моментів у нашому... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив споживчого товариства «Надія» сердечно вітає з гарним ювілеєм головного бухгалтера Валентину Прокопівну КРИСАК (5.02) Колеги і друзі від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться. Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди, За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому. Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить... читати далі ...»

 ВИ МАЙБУТНЄ ВЕДЕТЕ ЗА РУКУ...

ВИ МАЙБУТНЄ ВЕДЕТЕ ЗА РУКУ...


Минулої суботи в актовій залі Бершадської ЗОШ № 3 відділом освіти райдержадміністрації проведено конкурс фахової майстерності “ІнтеГРАція”, у якому взяли участь вчителі естетичного напрямку: музики, образотворчого мистецтва та трудового навчання загальноосвітніх шкіл району. Свято розпочалося із виставок виробів освітян, які продемонстрували їх фахову майстерність, творчість та... читати далі ...»

 ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ

ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ


В зв’язку з тим, що тривалий час не було визначено суб’єкти господарювання, уповноваженого здійснювати перевірку технічного стану сільськогосподарських машин та механізмів, проведення технічного огляду машинно-тракторного парку району розпочнеться з 2.02.2009 року і триватиме до 1.07.2009-го згідно з доведеним графіком. Для його проведення власник зобов’язаний пред’явити: технічно справну... читати далі ...»

 Вітаня тижня

Вітаня тижня


Колектив Бершадської філії ЗАТ „Зернопродукт МХП” щиро вітає з днем народження директора філії Юрія Миколайовича ШУЛЬЦА (28.01) Прийміть щиросердні, сповнені людської поваги привітання з нагоди Вашого дня народження. Бажаємо Вам незгасної енергії, невтомності в повсякденній діяльності, нових здобутків на професійній ниві. Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди, За... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська територіальна організація Народний Союз «Наша Україна» щиро вітає з днем народження заступника голови районної ради, члена партії Народний Союз «Наша Україна» Петра Андрійовича СУГАКА (24.01) Ваша відданість справі, шановний Петре Андрійовичу, на всіх етапах трудової діяльності, жива думка, висока вимогливість до себе та підлеглих, постійний пошук нового, прогресивного в поєднанні з... читати далі ...»

 ЗАБАРИЛИСЯ ЛЕЛЕКИ

ЗАБАРИЛИСЯ ЛЕЛЕКИ


Населення нашого району, на жаль, продовжує зменшуватися. Про це яскраво свідчить співвідношення кількості новонароджених до числа померлих. Торік, за даними відділу реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції, на Бершадщині народилося 678, а померло 1293 чол. (у 2007-му відповідно 602 і 1367). В районі немає жодного населеного пункту, де б народжуваність випереджала... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колективи працівників районної ради та райдержадміністрації щиросердечно вітають з ювілеєм начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Світлану Григорівну ХРИСТИЧ (11.01) Прийміть вітання найщиріші І побажання в цей святковий день, Щоб від життя Ви мали лиш удачу, Повагу й шану від людей. Нехай на довгій життєвій дорозі доля щедрою рукою дарує Вам міцне здоров’я і... читати далі ...»

 ДО НАС ПРИЙШЛА «ЧАРІВНА НИВА»

ДО НАС ПРИЙШЛА «ЧАРІВНА НИВА»

9 Січня 2009 р / В громадах / Березівка / Тернівка

Господарство з настільки милозвучною назвою з’явилося ще минулої весни у нашому районі на базі тернівського. В даний час укладаються договори на оренду ним землі ще й у Березівці, де тепер знаходиться і його центральний офіс. Воно орендує вже більше 3,5 тисячі гектарів землі. Центр не в Тернівці тому, що контору тут розпаювали, а в Березівці на неї вже виготовлена документація, є прекрасна... читати далі ...»

 ПРОКЛАДАЮТЬ В СЕЛІ ВОДОГІН

ПРОКЛАДАЮТЬ В СЕЛІ ВОДОГІН

5 Грудня 2008, 00:01 / В громадах / Тернівка

Депутати на чолі з Тернівським сільським головою М.Г. Кузиком дбають про забезпечення населення питною водою: в селі прокладається водогін протяжністю майже один кілометр. На це з додаткових надходжень виділено близько 15 тисяч гривень. До речі, до школи водогін вже підведено. Належна увага в територіальній громаді приділяється енергозберігаючим заходам. Так, цього року спромоглися замінити... читати далі ...»

 ІМЕНИННИКИ ТИЖНЯ

ІМЕНИННИКИ ТИЖНЯ


Редакція газети „Бершадський край”, адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Війтівки Марію Іванівну ГУМЕННУ (2.12) та листоношу з с. Михайлівки Галину Володимирівну СЛУХІНСЬКУ (3.12) Із гарними датами щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо. Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.... читати далі ...»

 Вітаємо!

Вітаємо!


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень – начальника поштового зв’язку с. Маньківки Ольгу Тимофіївну ІВАХНЕНКО (18.11) та листонош Аллу Степанівну СОРОКУ (14.11) з с. Тернівки, Марію Омелянівну КУЧЕР (14.11) з с. М’якоходу, Ніну Петрівну РУДНИЦЬКУ (15.11) з с. Джулинки.Хай сонце світить, і зорі сяють, Хай друзі і рідні... читати далі ...»

 ДОРОГА НЕ ТЕРПИТЬ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ДОРОГА НЕ ТЕРПИТЬ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ


Рівень безпеки на дорогах залежить від багатьох чинників, хоч у населення поширена думка про те, що аварійність прямо залежить від кількості автотранспорту. Це не зовсім відповідає дійсності. Рівень смертності в результаті автоаварій на 100 тисяч населення в Україні перевищує 16 чоловік. Такі негативні показники мали країни Західної Європи та США в 50-60 роках минулого століття. Проте,... читати далі ...»

Сторінки:
18 17 16 15 14 13 12 11 10 9Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення