Тернівка в новинах

 ВИЛУЧЕНО НАРКОТИЧНЕ ЗІЛЛЯ

ВИЛУЧЕНО НАРКОТИЧНЕ ЗІЛЛЯ

9 Вересня 2008, 22:16 / Гаряча лінія / Бершадь / Тернівка

Під час проведення заходів, спрямованих на виявлення фактів незаконного обігу наркотичних засобів, співробітником карного розшуку Р. Басалигою в одного із жителів м. Бершаді вилучено суху подрібнену масу, схожу на коноплю. Згодом у жителя Умані громадянина "Г" з господарства, в якому той тимчасово проживає в с. Тернівці, дільничним інспектором міліції В.Кушніром вилучено сухі рослини... читати далі ...»

 СЛОВО ПІСЛЯ СВЯТА

СЛОВО ПІСЛЯ СВЯТА

7 Вересня 2008, 23:41 / Актуально / Бершадь / Тернівка / Тирлівка

Кожна людина відчуває щастя як мить. На жаль, має свої болі й печалі. В цьому я переконалась, коли відвідала святкову виставку творчості і праці людей нашого району в День незалежності України, зустрілась з хорошими людьми, що робили цю красу. Не маю права назвати кращих виконавців пісень, танців (танцювала під музику оркестру навіть бабуся), виставлених творчих робіт. Все було красивим, щирим,... читати далі ...»


 «ІСТОРІЯ ОДНОГО СЕЛА»

«ІСТОРІЯ ОДНОГО СЕЛА»


Так називається Всеукраїнський конкурс творчих робіт, який проводить Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Спілка селянської молоді України» з метою популяризації народних традицій та звичаїв, духовних цінностей в молодіжному середовищі. Бібліотечні установи Баланівки, Голдашівки, Красносілки, Крушинівки, Лісничого, Маньківки, Поташні, П'ятківки, Сумівки, Тернівки, Флорино,... читати далі ...»

 ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА

ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА


Знову вересень покликав дітвору до Країни знань. В освітніх закладах знову звучить рідна й незабутня мелодія – голос шкільного дзвінка, що для всіх дорослих назавжди залишиться символом дитинства і юності.Позавчора вся країна відзначила День знань – свято не лише школярів і студентів, вихователів і вчителів, а й кожного із нас. А напередодні, минулої п’ятниці, відбулася традиційна серпнева... читати далі ...»

 НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ


Як повідомили у районному управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, у господарствах району завершується обмолот ярого ячменю, на 80 відсотках площ обмолочено озиму пшеницю. Першими завершили жнива хлібороби Шляхової, Березівки, Теофилівки, Дяківки, Тернівки. Коли готувався цей матеріал, на завершальному етапі вони були у Кидрасівці, Маньківці, Джулинці, Яланці, Усті, М'якоході.... читати далі ...»

 ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ

ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ


Сімдесят п'ять років тому український народ став жертвою неймовірно страшного злочину – Голодомору. Трагедія, організована державою, у 1932-1933 роках, за підрахунками, забрала життя від 7 до 10 мільйонів українців, серед яких третина – діти. Радянська влада свідомо занижувала її масштаби. Наше покоління має спокутувати своє безпам'ятство і незнання (хай навіть і не зумисне) всієї правди про... читати далі ...»

 МАЙБУТНЄ – ЗА ТЕСТУВАННЯМ

МАЙБУТНЄ – ЗА ТЕСТУВАННЯМ


У вівторок, 22 квітня, почалося зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників освітніх закладів, які вирішили здобувати вищу освіту. Першим був іспит з української мови і літератури. В районі зареєструвалося 568 учасників зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів. Проходило воно на базі Бершадської №1 і Флоринської загальноосвітніх шкіл. О пів на дев'яту ранку до... читати далі ...»

 КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА БЕРШАДЩИНИ

КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА БЕРШАДЩИНИ


Нація живе своєю історією, своєю національною пам'яттю. На своїй дорозі вона ставить карби цієї пам'яті, тобто пам'ятники, котрі щоденно зустрічаємо у повсякденній діяльності. В нашому районі на державному обліку перебуває 155 пам'яток, з них 38 – пам'ятки археології, 82 – історії, 17 – монументального мистецтва, 18 – архітектури і містобудування. За всіма пам'ятками в громадах ведеться... читати далі ...»

 ВОВКИ ХИТРІШІ ВІД ЛИСИЦЬ...

ВОВКИ ХИТРІШІ ВІД ЛИСИЦЬ...


Як проінформував районний мисливствознавець Микола Тимчишен, протягом нинішньої зими в районі вбито вісім вовків. Силами лісової охорони та мисливців було проведено до десяти рейдів, під час яких вовків бачили у лісах поблизу Поташні, Тернівки, Сумівки, Серединки, Серебрії. Однак відстань до них була такою, що не дозволяла прицільно влучити. Пошуки сіроманців ускладнюються тим, що вони довго не...

 ЩО МОЖЕ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА?

ЩО МОЖЕ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА?

9 Грудня 2007, 12:21 / Актуально / Тернівка

Тернівка – це своєрідні ворота не лише в наш район, а й в область з боку Умані. Тож перші враження кожного, хто сюди в'їжджає, складаються саме від побаченого в цьому селі. І хоч проблем, які довгий час не вирішувалися, тут немало, вони стали для сільського голови М.Г. Кузика головними у повсякденній діяльності. І результати свідчать, що й у цих умовах при бажанні і підтримці людей можна...

 ГОЛОВНЕ – НЕ ЗАБУВАТИ ПРО ГРОМАДУ

ГОЛОВНЕ – НЕ ЗАБУВАТИ ПРО ГРОМАДУ

9 Грудня 2007, 12:19 / Оголошення / Тернівка

Благоустрій доріг у виконкомі Тернівської сільської ради на першому плані не випадково. Адже у спадщину Михайлу Григоровичу дістався 41 кілометр грунтових доріг. З теперішніми цінами на пальне, матеріали – це справжня катастрофа для громади. Але тут не розгубилися і прагнуть зробити хоч те, що вдається. Як тільки при сприянні райдержадміністрації і районної ради було виділено дещо з коштів,... читати далі ...»

 ХОЧ КОНТРАСТИ ПОГЛИБЛЮЮТЬСЯ

ХОЧ КОНТРАСТИ ПОГЛИБЛЮЮТЬСЯ


зимівлю провести вдасться. Саме такий висновок зробили спеціалісти на нараді з питань ситуації в тваринництві. Про те, з якими показниками галузь вступила в зимівлю, і піде мова в цьому матеріалі. Не простий був і залишається для тваринників 2007 рік. Працюючи в умовах небувалої засухи, виробництво м'яса (вирощування) доведено до 11587, молока – до 8780 тонн. Молока, у порівнянні з минулим... читати далі ...»

 В ЄВРОПУ З "ДРУГИМ УРОЖАЄМ"?

В ЄВРОПУ З "ДРУГИМ УРОЖАЄМ"?

15 Листопада 2007, 21:45 / Оголошення / Тернівка / Березівка / Дяківка / Шляхова

Засуха у цьому році як ніколи дала про себе знати неврожаєм у кожному з господарств Бершадщини. Саме через нестачу вологи урожайність зернових на окремих полях була такою, що намолот не виправдовував затрат на їх збирання. Зважаючи на це, окремі площі, як от ця, у Тернівці, так і залишилися необмолоченими і ... дали ще один урожай. Цього разу – зеленої маси з падалішнього зерна мало не в пояс.... читати далі ...»

 НАЙБІЛЬШЕ ЗЛО – БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ

НАЙБІЛЬШЕ ЗЛО – БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ


Такий висновок зробити можна з усіх наведених прикладів у виступах на розширеному пленумі райкому профспілки працівників АПК, управлінь агропромислового розвитку та соціального захисту населення РДА і Бершадського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, на якому йшлося про роботу господарських і профспілкових органів... читати далі ...»

 КОРМАМ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

КОРМАМ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ


Рейдова бригада, перевіривши стан протипожежного захисту зерноскладів, місць зберігання паливо-мастильних матеріалів, сільськогосподарської техніки, що задіяна на збиранні врожаю зернових, прийшла до висновку, що стан забезпечення пожежної безпеки не у всіх сільськогосподарських господарствах та підприємствах району знаходиться в належному стані, керівники підприємств нехтують вимогами правил,... читати далі ...»

Сторінки:
18 17 16 15 14 13 12 11 10Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення