Fridge magnet wooden gears

Тернівка в новинах

 Ще раз про газифікацію району

Ще раз про газифікацію району


Серед кола питань, які у районі потребують першочергового вирішення, є питання газифікації, особливо Бершаді та сіл так званої «прибузької зони». Ця проблема склала досить серйозну соціальну напругу, яка не спадає і сьогодні. Адже вона мусується ще з середини 80-х років як кандидатами, так і народними депутатами України від нашого округу як стабільна передвиборна платформа для парламентського... читати далі ...»

 102 повідомляє

102 повідомляє


За оперативними повідомленнями з райвідділу міліції новорічні та різдвяні дні були досить напруженими для правоохоронців. Майже щоденно в райцентрі та багатьох селах району виникали бійки, крадіжки, ДТП і невиправдані смерті людей, на які постійно виїздили міліціонери. Вже в кінці минулого та на початку нинішнього тижнів сталося самогубство у Шляховій, передчасно померли по одному жителю в... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація шлють найщиріші вітання з нагоди гарного ювілею секретарю Михайлівської сільської ради Інні Павлівні ВОВК (21.11) Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а... читати далі ...»

 Забезпечувати сталий розвиток району

Забезпечувати сталий розвиток району


В попередньому номері газети ми розповідали про роботу 9 сесії районної ради 6 скликання, на якій було схвалено звіт голови райдержадміністрації О.Ф. Снігура про виконання нею делегованих їй районною радою повноважень. Пропонуємо основні тези цього звіту. Для виконання поставлених завдань в районі діє 47 програм. Протягом звітного періоду за поданням структурних підрозділів апарату, управлінь,... читати далі ...»

 Уроки доброти і людяності

Уроки доброти і людяності


Бершадська районна організація Товариства Червоного Хреста спільно з відділом освіти райдержадміністрації впродовж багатьох років, восени, традиційно проводять акцію «5 картоплин». У нинішньому світі, що стає дедалі жорстокішим, найбільше бракує чуйності і милосердя, уваги до людини. Адже справжнє милосердя – це передусім конкретні справи. Саме на це і була розрахована акція доброти «5... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі слова вітань з нагоди днів народжень – листоноші по супроводу пошти Анатолію Борисовичу ХАРИТОНОВИЧУ (2.11) з Бершаді, листоношам Марії Миколаївні ЧЕРЕУШЕНКО (3.11) з с. Красносілки, Світлані Миколаївні ДОРОШ (6.11) з с. Чернятки, Аллі Степанівні СОРОЦІ (14.11) з с. Тернівки, Марії Омелянівні... читати далі ...»

На знімку: миттєвості свята «Де сяє сонце золоте…»

«Де сяє сонце золоте…»

27 Жовтня 2011, 23:47 / В громадах / Тернівка

Найсхідніше село району та області – Тернівка – днями відзначило своє свято. У рамках дня села свій 150-річний ювілей відсвяткувала і місцева школа. Як і годиться, на урочистості з цієї нагоди прибули численні гості. Усе в житті розпочинається зі школи. У цей день до своєї альмаматер завітали випускники різних років. Для них було проведено презентацію школи, нове приміщення якої... читати далі ...»

На знімку: голова районної ради М.Г. Бурлака (другий справа) разом з сільським головою М.Г. Кузиком та благочинним Бершадського округу протоієреєм Олегом Мураховським цікавляться ходом ремонтних робіт в храмі. Крайній зліва – о.Федір. Тернівські уроки самоврядування

Тернівські уроки самоврядування


Як уже повідомлялося, на Бершадщині започатковано проведення Дня районної ради в територіальній громаді, в ході якого здійснюються прийоми громадян за участю депутатів районної ради, а також допомога працівників її виконавчого апарату сільській раді, зустрічі з представниками громадськості, аналізується стан соціально-економічного та культурного розвитку відповідної території, обговорюються... читати далі ...»

 Святкували у Тернівці...

Святкували у Тернівці...

20 Жовтня 2011, 19:35 / Заходи / Тернівка

Фестиваль-огляд «Благословенна будь, земля моїх батьків», присвячений 20-й річниці незалежності України, що розпочався 28 травня, продовжує свою роботу після деякої перерви. У Тернівці він співпав разом ще із Днем села та 150 - річчям школи. Тому, як  говориться,  гуляли всім селом і цілий день. 15 жовтня 2011 року в  Тернівці  відбувся фестиваль-огляд... читати далі ...»

На знімку: голова райдержадміністрації О.Ф. Сні гур (крайній зліва) та голова районної ради М.Г. Бурлака (крайній справа) вручають ключі від автомобіля швидкої допомоги головному лікарю Тернівської дільничної лікарні О.Т. Сінолупу та водію В.А. Неживляку. Автомобілі для сільської медицини

Автомобілі для сільської медицини


Під час відзначення у Вінниці ювілейної 20-ї річниці незалежності України обласна влада передала районним центрам первинної медико-санітарної допомоги 51 автомобіль швидкої допомоги для забезпечення надання медичної допомоги населенню. Завдяки цьому поліпшилося транспортне забезпечення лікарських амбулаторій, а, отже, й наблизиться кваліфікована медична допомога до хворих, стане доступнішою... читати далі ...»

 Герої невидимого фронту

Герої невидимого фронту


Україна вшановує учасників підпільно-партизанського руху у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. На окупованій Вінниччині перші підпільні організації утворилися вже в серпні 1941-го, а наприкінці цього року вже діяли окремі партизанські групи. Найбільше ж поширюватися партизанський рух почав у 1942 році. В грудні 1941 року в районі виникла одна з перших на Вінниччині підпільна... читати далі ...»

 102 повідомляє

102 повідомляє

9 Вересня 2011, 09:00 / Гаряча лінія / Війтівка / Ставки / Тернівка

Виявлено труп біля Бершадського тубдиспансеру гр. П., 1968 р.н., жителя Тернівки, без ознак насильницької смерті. Утопленика, гр. К., 1969 р.н., жителя Війтівки, виявлено у війтівському ставу. При огляді трупа ОСГ ознак насильницької смерті не встановлено. Наркосировину знову виявлено в громадян району. Так, в ході реалізації оперативної інформації суху подрібнену речовину із запахом коноплі... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Ніну Василівну ЗАГОРУЙКО (11.09) з с. Красносілки, Марію Федорівну АФОНІНУ (21.09) з с. Усті, листонош Наталію Володимирівну ЕРГ (7.09) з с. Флорино, Надію Вікторівну ШЕВЧУК (11.09) з с. Тернівки, Анатолія Павловича ВІНКЛЕРА (12.09) з с. Шляхової,... читати далі ...»

 Підсумки акції

Підсумки акції


На виконання доручення голови облдержадміністрації М.В. Джиги в районі з 1 по 30 серпня проведено благодійну акцію допомоги «Подаруймо дітям радість!», мета якої – допомога у підготовці дітей з малозабезпечених багатодітних сімей до нового навчального року. Організаторами проведення даного заходу виступили міський та сільські голови із залученням представників соціально-відповідального... читати далі ...»

 102 повідомляє

102 повідомляє


«Стоп наркотик» – під такою назвою в районі проходить операція, яку проводять працівники міліції по вилученню в громадян наркотичних рослин. Тільки протягом останніх днів при огляді домогосподарств були вилучені такі рослини, схожі на рослини коноплі, в громадян Ф. з Баланівки, В. з Михайлівки, К. з Тернівки, С. з П’ятківки, К. з Осіївки, Б. з Яланця. Крадіжки майна громадян та грошей... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення