Fridge magnet wooden gears

Тернівка в новинах

 Приходьте на прийом щосереди

Приходьте на прийом щосереди


Начальник Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області, полковник міліції Олег Васильович РЕВОЛЮК здійснюватиме щотижневі виїзні прийоми населення району щосереди з 10-ої години ранку. У розрізі територіальних громад: Голдашівка – 13 серпня, Джулинка – 20 серпня, Дяківка – 27 серпня, Кидрасівка – 3 вересня, Кошаринці – 10 вересня, Красносілка – 17 вересня, Лісниче – 24 вересня, Маньківка –... читати далі ...»

 Плакало небо над Бершаддю...

Плакало небо над Бершаддю...


Минулого четверга жителі міста та району прощалися із заступником командира загону, підполковником Юрієм Коваленком, який загинув 15 липня під час мінометного обстрілу в ході антитерористичної операції на території Луганської області. У Юрія Вікторовича залишилася дружина Тетяна Володимирівна і дві доньки – Олена, 2000 року народження, і 4-річна Руслана. Батьки Юрія Коваленка, Олена Іванівна і... читати далі ...»


 На рівні минулих років

На рівні минулих років


залишається демографічна ситуація на Бершадщині. Про це, зокрема, свідчать і дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бершадського районного управління юстиції. Так, за шість місяців нинішнього року в районі народилися 263 дитини, померло ж 566 громадян. Торік за аналогічний період було 272 новонароджених, а за обрій земного життя пішли 556 земляків. У... читати далі ...»

 Якщо у вас дома зброя незаконна...

Якщо у вас дома зброя незаконна...

29 Червня 2014, 15:19 / Людина і закон / Тернівка

Питання дотримання законодавства при поводженні зі зброєю постійно перебуває на контролі правоохоронних органів району. Якщо зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами поводяться незаконно, то це вже суспільно небезпечно, адже це створює сприятливі умови для вчинення злочинів з використанням зазначених предметів. У Кримінальному кодексі України є стаття 263, якою передбачено... читати далі ...»

 Бджільництво: не допустити втрат

Бджільництво: не допустити втрат


Останнім часом почастішали випадки отруєння бджіл отрутохімікатами, які застосовують для боротьби зі шкідниками ріпаку та окремих садових культур. Масові отруєння бджіл у травні та на початку червня сталися в Тирлівці, Яланці, Тернівці, Вовчку, П’ятківці, Поташні, Луговій та інших селах. У всіх випадках одна причина – невміле, без спеціальних знань, застосування отрутохімікатів при обробці... читати далі ...»

 Холокост у Трансністрії

Холокост у Трансністрії

9 Квітня 2014, 09:00 / Спогади / Бершадь / Тернівка / Тирлівка

До виходу в світ унікального дослідження історика і журналіста Григорія Погончика та президента асоціації в'язнів гетто і концтаборів з колишнього СРСР, редактора журналу "Вестник" (США) Ізі Кацапа "Кровоточащая рана". Кожен рядок цієї книги писаний кров’ю. І спокійно читати ці сторінки не можна. Та й розповідати про видання безпристрасно ніяк не вийде. Понад півтисячі сторінок зібраних... читати далі ...»

 Дяківку визволили 12 березня

Дяківку визволили 12 березня

27 Березня 2014, 16:00 / Спогади / Бершадь / Джулинка / Дяківка / Тернівка

Зазвичай щовесни ведемо мову про звільнення Бершадського району. Але ж до його складу пізніше уві - йшов ще і Джулинський, про який варто згадати окремо. Тим більше, що в обох тоді були не одні і ті ж окупанти. Бершадський окупований румунами, а Джулинський під значно жорстокішими німцями. Джулинський географічно ближче до Умані, де були Гітлер та інші високі воєначальники, а також штаб фельд... читати далі ...»

 За крадені кіловати мало буде хати...

За крадені кіловати мало буде хати...


Так запевняють ті, хто вже впіймався, користуючись електроенергією поза лічильником. Незважаючи на те, що ремонти, модернізація електромереж ведуться у районі постійно, скарг на якість електропостачання ще чимало. Особливо збільшується їх кількість у холодну пору року, коли навантаження на електромережі зростає. На прохання кореспондента газети директор Бершадських ЕМ В.Т. Власюк і інженер... читати далі ...»

 Весна над Бугом

Весна над Бугом


Незабаром виповнюється 70 років з того часу, коли одним із передових загонів 2-ого Українського фронту 11-12 березня 1944 року були звільнені від фашистських загарбників села Красносілка і Маньківка, коли під шквальним вогнем противника радянські бійці форсували холодний і швидкоплинний Південний Буг. В основу статті лягли документи Центрального архіву Міністерства оборони колишнього СРСР та... читати далі ...»

 І досі в штаті!

І досі в штаті!

15 Лютого 2014, 09:00 / Персоналії / Тернівка

Днями виповнилося 80 років відомому лікарю ветеринарної медицини, кандидату ветеринарних наук Олександру Львовичу Жорницькому. Ювіляр народився в селі Тернівці в сім’ї колгоспника. У 1953 році він закінчив середню школу і рік працював секретарем місцевої сільської ради. Наступного року вступив на ветеринарний факультет Білоцерківського сільськогосподарського інституту. Окрім відмінного... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Зігріває вогонь сердець

Зігріває вогонь сердець

13 Лютого 2014, 21:09 / Нам пишуть / Тернівка

Я – матір чотирьох дітей. Недавно у нашому будинку сталася пожежа, вогнем якої було знищено дві кімнати. А незадовго перед цим ми лише зробили там ремонт. Було від чого впасти в розпач. Та в біді мене та моїх діток не залишили чуйні, добрі люди, які зігріли нас вогнем своїх сердець. Особливу подяку за допомогу і підтримку висловлюємо директору СТОВ «Лан», депутату обласної ради Сергієві... читати далі ...»

 Ще грають у селах весільні музики

Ще грають у селах весільні музики

22 Січня 2014, 19:20 / Цікаво / Бершадь / Дяківка / Ставки / Тернівка / Яланець

У новорічну ніч в пологовогінекологічному відділенні Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування народилася дівчинка, батьки якої – мешканці Теплицького району. За перших двадцять днів нового року, за словами завідуючого відділенням Василя Мяснікова, було 40 новонароджених – 26 дівчаток і 14 хлопчиків. А яка демографічна ситуація на Бершадщині за минулий рік загалом? За даними відділу... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): на уроці у третьокласників – вчителька Галина Анатоліївна Качур, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Едуардович Ольшевський, сільський голова Михайло Григорович Кузик і заступник голови районної ради Василь Степанович Бондаренко. Фото автора. Тільки спільними зусиллями

Тільки спільними зусиллями

14 Грудня 2013, 19:59 / В громадах / Серединка / Тернівка

З історичних джерел відомо, що століття тому село Тернівка, яке за п’ятдесят кілометрів від райцентру, було навіть містечком. Нині ж це лише виробничий підрозділ ТОВ «Чарівна нива». Тож більшість проблем територіальної громади доводиться «розгрібати» сільському голові М.Г. Кузику. З метою поглибленого їх вивчення і на основі цього надання відповідної допомоги днями тут побували перший... читати далі ...»

 Долю вибрали самі…

Долю вибрали самі…

24 Листопада 2013, 09:00 / Персоналії / Тернівка / Устя

Вони на двох мають 72 роки педагогічного стажу. Чи вірилося, що шкільні охоронці порядку надзвенять стільки? Чи думалось, що школа назавжди?.. Але це так! Їхні педагогічні дороги зійшлися ще в далекому 1973-му, коли зустрілися студентами. Усміхаються і розповідають, що їх звели однокурсники. Коли Володимир ще несміло поглядав на Світлану, вони називали їх Ковальськими. І пішло, поїхало… Згодом... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення