Fridge magnet wooden gears

Тернівка в новинах

 Особлива увага – ремонту доріг

Особлива увага – ремонту доріг

5 Серпня 2016, 09:00 / В громадах / Бершадь / Тернівка

На дорогах району здійснюється комплекс робіт, спрямованих на підтримку їхнього транспортно-експлуатаційного стану: твердого покриття, благоустрою узбіччя, дорожніх водовідвідних і водоперепускних споруд. Під час робочої поїздки до Тернівки голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака ознайомилися з ходом проведення ремонту дороги від Бершаді до Тернівки.... читати далі ...»

 Сільське весілля – вже рідкість?

Сільське весілля – вже рідкість?


Мусимо констатувати: хоча на державному рівні і вживаються відповідні заходи щодо підтримки сім’ї та дитини, однак кардинально змінити демографічну ситуацію на краще у сільській глибинці поки що не вдалося. Така тенденція спостерігається і на Бершадщині. Так, за даними Бершадського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у... читати далі ...»


 Черговий вантаж для бійців АТО

Черговий вантаж для бійців АТО


Збір промислових і продуктових товарів, засобів особистої гігієни був ініційований громадським формуванням з охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах «Народна самооборона» за сприяння голови Бершадської РДА Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки, які забезпечили відправку транспортом. Підтримку дизпаливом надали Анатолій Пшик із Війтівки, Віктор... читати далі ...»

 Засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії


Під головуванням першого заступника голови райдерж - адміністрації Володимира Ольшевського відбулося засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії за участю начальника відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Сергія Слободянюка. Обговорювалося питання про... читати далі ...»

 Незгасна зірка Василя Думанського

Незгасна зірка Василя Думанського

16 Квітня 2016, 09:00 / Заходи / Серединка / Тернівка

«Ми – лише падаючі зорі, і наша головна суть – світити, не бути марнотою», – писав Василь Думанський, серединський Прометей, подільський Сковорода, який зумів «зійти на Голгофу мук і страждань – в ім’я людинолюбних помислів». Хотілося б згадати день, коли в с. Серединці відбувалася презентація книги про Василя Думанського, його село, його щедрих душею, талановитих земляків. Юрій Мушкетик... читати далі ...»

 Командування АТО надіслало подяку

Командування АТО надіслало подяку

27 Березня 2016, 09:00 / Відгуки / Бершадь / Баланівка / Тернівка

На адресу Бершадської районної ради надійшов лист, у якому командування протитанкового артилерійського дивізіону в/ч пп В 4950 висловлює подяку за виховання мешканця с. Тернівки Миколи Миколайовича Ярмійчука, який чесно й сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України в зоні проведення АТО. Керівництво військової частини відзначає, що... читати далі ...»

 Якісними дороги будуть тоді, коли всі підприємці чесно платитимуть податки

Якісними дороги будуть тоді, коли всі підприємці чесно платитимуть податки

26 Березня 2016, 09:00 / Нове в роботі / Джулинка / Тернівка / Бершадь / Шляхова

Народний депутат України Микола Кучер запропонував місцевим земельним орендарям у Бершадському, Тростянецькому, Гайсинському та Теплицькому районах виділити по 20 гривень за кожен гектар орендованої землі на ремонт сільських доріг. Таку ініціативу вже підтримав голова Тростянецької РДА Леонід Лобань. У Тростянецькій райдержадміністрації підрахували: якщо всі орендарі заплатять, то загальна сума... читати далі ...»

 Графік виїзних прийомів

Графік виїзних прийомів


головою Бершадської районної ради Голова районної ради Михайло Бурлака видав розпорядження від 23 грудня 2015 року №52, яким затверджено графік виїзних прийомів у територіальних громадах в 2016 році. Прийоми пройдуть:  4 січня, понеділок, – Баланівка, Бирлівка; 11 січня, понеділок, – В.Киріївка, Війтівка; 14 січня, четвер, – Голдашівка, Кидрасівка, Лісниче, Михайлівка;... читати далі ...»

На знімку: колектив прокуратури. Фото Тетяни БОНДАР. Вклад у зміцнення законності

Вклад у зміцнення законності


У нелегкі часи становлення незалежності України та реформування захист прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави був та залишається метою діяльності органів прокуратури. Першим прокурором Бершадського району у роки незалежності був В’ячеслав Станіславович Шидловський, пізніше Михайло Миколайович Гресько, Ігор Іванович Губко, Олексій Михайлович Громадський, Вадим Іванович... читати далі ...»

 Тернівська сільська виборча комісія інформує

Тернівська сільська виборча комісія інформує

7 Листопада 2015, 09:00 / Нове в роботі / Тернівка

Сільським головою обраний КУЗИК Михайло Григорович Народився 23 жовтня 1959 року в с. Тернівці. Освіта вища. Закінчив Уманський національний аграрний університет за спеціальністю агрономія. Працював за фахом у рідному селі. В 2006 році обраний Тернівським сільським головою, де і працює по цей час. Безпартійний. НОВООБРАНІ ДЕПУТАТИ ТЕРНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ Округ №1. Комайгородський... читати далі ...»

 53 вдсотків виборців району

53 вдсотків виборців району


брали участь у голосуванні на виборах до місцевих рад 25 жовтня 2015 року відбулися вибори до місцевих рад. У Бершадському районі брали участь у голосуванні 26 тисяч 206 осіб, що становить 53,13%. (Загальна кількість виборців у списках становила 49 тис. 320 осіб). В області даний показник становить 50,1%, середній по Україні – 46,6%. Найактивнішими були жителі с. Романівки, 92% яких отримали... читати далі ...»

 Сімейний лікар - майже член родини

Сімейний лікар - майже член родини


Сімейна медицина існує у всьому світі. В Україні це порівняно нова практика. Часто сімейних лікарів вважають «універсальними солдатами» в боротьбі з цілим рядом недуг, хоча вони не заміняють вузькопрофільних спеціалістів і не проводять операцій. Що собою представляє сімейна медицина та сімейні лікарі у місті та районі, як їм працюється після змін у медицині? Про це та інше розповіла головний... читати далі ...»

 Не будьте байдужими, земляки!

Не будьте байдужими, земляки!


Нещодавно під головуванням голови РДА Олександра Лободовського відбулося чергове засідання оперативно-координаційної групи з підтримки, вирішення проблем мобілізованих у навчальні центри, підрозділи Національної гвардії та ЗСУ осіб. У ході 1-5 хвиль мобілізації з району було мобілізовано 331 особу, майже 80 – під час шостої. 66 призваних з району вже отримали посвідчення учасників бойових дій.... читати далі ...»

На знімку: учасники літературних читань «Сторінками творчості Василя Думанського» в Баланівській сільській бібліотеці. Книги - ліки від безсилля

Книги - ліки від безсилля


Відомо, що успіх діяльності бібліотек багато в чому залежить від добре організованого фонду. Даних про Василя Думанського найбільше зібрано в Бершадській районній бібліотеці. Краєзнавчий каталог налічує більше 100 записів поточної періодики творів знаного земляка і матеріалів про нього. Цю базу даних, яка надає можливості для пошуку інформації, формує бібліограф-краєзнавець Ю.М. Маршук. Велику... читати далі ...»

Фото автора Відкриття пам’ятного знака жертвам голокосту

Відкриття пам’ятного знака жертвам голокосту


Без минулого – немає майбутнього… Та скільки трагічних сторінок, недосліджених повністю, воно у собі ще приховує. Однією з таких є Голокост у Трансністрії – території від Дністра до Південного Бугу, яка в роки Великої Вітчизняної війни була під контролем румунської окупації. Сюди, після відступу радянських військ, з осені 1941 року було насильно зігнано тисячі людей єврейської національності з... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Тернівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тернівка. Новини села Тернівка, фото. Все про Тернівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення