Fridge magnet wooden gears

Вовчок в новинах

 ВЕЛИЧАВО Й ВПЕВНЕНО ЗІЙШЛА ЗОРЯ НОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ

ВЕЛИЧАВО Й ВПЕВНЕНО ЗІЙШЛА ЗОРЯ НОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ

30 Серпня 2008, 10:07 / Оголошення / Вовчок / Лісниче / Поташня / Устя / Яланець / Бершадь

Бершадщина широко, урочисто відзначила 17-ту річницю незалежності України – найвизначнішого національного свята нашої держави. Цей день прийшов у наше життя як результат віковічної боротьби українського народу за право мати свою національну державу. Нині незалежність стала реальністю, і основний її здобуток – Держава. Україна має свій герб, прапор, гімн і державну мову. Ще далеко не... читати далі ...»

 ЧОМУ В МАЛИХ СЕЛАХ АВТОБУС З РАЙОНУ РІДКІСТЬ?

ЧОМУ В МАЛИХ СЕЛАХ АВТОБУС З РАЙОНУ РІДКІСТЬ?


Серед багатьох проблем, які скопом навалилися останніми роками на селянина, особливо з віддалених сіл, добавилися і негаразди з автобусним сполученням. Мова не йде про те, як їхати до Вінниці, Києва чи Одеси – тут якраз все більш-менш. А насамперед до райцентру і назад, додому, звідки добратися дуже непросто. Про це постійно піднімають питання на сходах громадян чи зборах, або ж в листах до... читати далі ...»


 ПОВЕРНЕННЯ ВАСИЛЯ КОРЧИНСЬКОГО

ПОВЕРНЕННЯ ВАСИЛЯ КОРЧИНСЬКОГО

23 Квітня 2008, 18:26 / Знай наших / Вовчок / Бершадь / Лісниче / Поташня

Без сумніву, цю подію можна назвати досить вагомою в культурно-мистецькому житті Поділля. Навіть попри те, що відбулася вона у віддаленому районі Вінниччини. Адже з персональною виставкою на свою малу батьківщину вперше приїхав уже знаний в Україні та світі митець, член Національної спілки художників Василь Корчинський. Так склалося, що тривалий час про нього мало знали в районі. Лише недавно,... читати далі ...»

 3 НАРОДНИХ ДЖЕРЕЛ

3 НАРОДНИХ ДЖЕРЕЛ

10 Квітня 2008, 18:44 / Заходи / Вовчок

Василь Корчинський народився 1955 р. в багатодітній хліборобській родині в с. Вовчок. Закінчив Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова. Член Національної спілки художників України, лауреат премії Георгія Якутовича (2004 р.). Брав участь у республіканських, всеукраїнських, регіональних виставках. Його роботи зберігаються в музеях України, США, Канади та Австралії, в приватних...

 ЗА ДРІБ’ЯЗКОМ ПОГНАЛИСЯ І БЕЗ НІЧОГО ЗОСТАЛИСЯ

ЗА ДРІБ’ЯЗКОМ ПОГНАЛИСЯ І БЕЗ НІЧОГО ЗОСТАЛИСЯ

26 Березня 2008, 19:12 / Оголошення / Лісниче / Флорино / Вовчок / Голдашівка

Ситуація, яка складається на сьогодні в Лісничому, є типовою й для деяких інших сіл. Можна в чомусь погоджуватися з міркуваннями його жителів, а у чомусь – ні. Головне, щоб в інших селах взяли з цього хоч якийсь урок. Не так давно, готуючи матеріал про Лісниче, не міг не згадати, як його населення споконвіку спеціалізувалося на утриманні свиноматок. І ось новина. Під час недавньої зустрічі з... читати далі ...»

 ПРО ВЕЛИКІ ПРОБЛЕМИ МАЛОГО СЕЛА

ПРО ВЕЛИКІ ПРОБЛЕМИ МАЛОГО СЕЛА

20 Лютого 2008, 19:06 / Оголошення / Лісниче / Вовчок / Голдашівка

Днями у Вовчку, яке на території Лісниченської сільської ради, відбулися загальні збори громадян. Не вникнувши з самого початку (чого доброго через холоднечу у клубі) у звіт сільського голови О.Г. Світайла, наведені у ньому цифри почали видаватися навіть обнадійливими. Адже хоч і зовсім мало, а все ж у минулому році справили 10 весіль, народилося одинадцятеро дітей. Для невеликого бригадного... читати далі ...»

 ЯКЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ НАДРА

ЯКЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ НАДРА


На сторінках районної газети вже піднімались питання про необхідність дотримання законодавства щодо одержання дозволів та ліцензій на природокористування. Хотілося б зауважити, що при здійсненні окремих видів господарської діяльності, обов’язково мусить бути дозвіл (ліцензія) на їх проведення. Господарниками району використовуються природні надбання, зокрема надра. Згідно зі ст. 13 Конституції... читати далі ...»

 ЛЮБОВ І ВІРНІСТЬ

ЛЮБОВ І ВІРНІСТЬ

25 Липня 2007, 22:28 / Привітання / Вовчок

Нині у селі Вовчку проживає сім'я Зої Лук'янівни і В'ячеслава Яковича Балів. І мало хто знає, що 60 років тому саме в своєму рідному Вовчку вони зустрілися і покохали один одного. Історія цього кохання пронизана воєнним лихоліттям. Славу Велика Вітчизняна війна застала в Дніпропетровську, де він навчався. І пішов він боронити від ворога рідну землю. Чимало випало випробовувань на його шляху до... читати далі ...»

 В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ

В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ


Минулого тижня відбулася 8-а сесія районної ради, на якій її голова М.Г. Бурлака звітував про діяльність з квітня 2006-го по липень 2007 року. Пропонуємо читачам основні тези звіту. Події останнього часу в суспільстві, державі свідчать про протистояння, нереалізовані угоди між політиками. В зв'язку з цим перед нами чітко окреслено завдання: забезпечувати стабільний розвиток району, зберігати... читати далі ...»

 АВТОМОБІЛЬ – ЗРАЗКОВОМУ ДІЛЬНИЧНОМУ

АВТОМОБІЛЬ – ЗРАЗКОВОМУ ДІЛЬНИЧНОМУ


Старший дільничний інспектор майор міліції Федір Дмитрович Кокарча народився в Молдові. По закінчені школи поступив на навчання до будівельного технікуму в м. Кишиневі, після успішного закінчення якого проходив службу в армії. Демобілізувавшись, працював будівельником в м. Котовську Одеської області, в с. Флорино нашого району. З 1989-го по 1990 рік Федір Дмитрович працював заступником... читати далі ...»

 ЧАРІВНЕ СЛОВО «ТОПОНІМІКА»

ЧАРІВНЕ СЛОВО «ТОПОНІМІКА»


Це слово грецького походження, в перекладі українською означає назвознавство. Тут, може, хтось усміхнеться: назва – і все, що з неї взяти? Виявляється ж, ні: кожне слово несе в собі слід душі народу, є зарубкою його історії. У назвах населених пунктів Дуліби, Угринів, Волощина – імена племен і народів, вихідці яких за різних обставин селилися на подільській землі. Природними умовами краю... читати далі ...»

 ЗУСТРІЧ ІЗ ХУДОЖНИКОМ КОРЧИНСЬКИМ

ЗУСТРІЧ ІЗ ХУДОЖНИКОМ КОРЧИНСЬКИМ

14 Лютого 2007, 18:17 / Знай наших / Вовчок / Бершадь

Нещодавно мені довелося побувати у київській майстерні нашого земляка – художника-графіка Василя Корчинського. Народився Василь Корчинський в 1955 році в селі Вовчку Бершадського району у багатодітній сім'ї Леонтія та Оксани Корчинських. Навчався. Радів життю, незважаючи на усі прикрощі далеко незаможного побуту. Працював. Згодом закінчив Український поліграфічний інститут імені Івана... читати далі ...»

 ПРОФІЛАКТИЧНА АКЦІЯ

ПРОФІЛАКТИЧНА АКЦІЯ

10 Січня 2007, 20:15 / Нове в роботі / Бершадь / Вовчок / Тернівка

З метою перекриття каналів надходження і недопущення реалізації в торговельній мережі фальсифікованої, неякісної та контрабандної продукції, незаконної міграції, торгівлі людьми, незаконного обігу наркотичних засобів та профілактики дитячої бездоглядності і безпритульності з 15 грудня 2006 р. до 15 січня 2007 р. в Україні проводиться комплексна оперативно-профілактична операція. Відповідні... читати далі ...»

 ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ

ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ


З інформації на сесії П.В. ПОПУКА – депутата районної ради, державного інспектора з охорони навколишнього середовища. Комплексною екологічною програмою Бершадщини на період 2004-2015 років передбачено завдання спрямувати дії управлінь, відділів РДА, підприємств, установ та організацій, міської та сільських рад на виконання комплексних заходів на створення правових, фінансових,... читати далі ...»

 02 повідомляє

02 повідомляє


ПОПЛАТИЛИСЯ ЗА НАРКОТИКИ В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітниками відділення дільничних інспекторів П.Д. Гончаруком та О.П. Колісником у Бершаді по вулиці Ніколаєнка було затримано 26-річного жителя Красносілки, в якого виявлено 32 г наркотичної речовини. Наступного дня в господарстві громадянина Л. із цього ж села в гаражі працівниками міліції теж було виявлено та...

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4Новини села Вовчок всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Вовчок. Новини села Вовчок, фото. Все про Вовчок
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення