Fridge magnet wooden gears

Окрилена красою

  • Подобається0Не подобається
  • 18 Червня 2016, 09:00

Жінка-берегиня домашнього вогнища, мудра порадниця, вірна дружина, самовіддана мати, бабуся. Саме такі слова хочеться сказати про нашу землячку, подругу Олену Дмитрівну Вдовиченко.

Понад тридцять років працює вона на культурній ниві – завідуючою сільським клубом у Вовчку. До цього довелося працювати Олені Дмитрівні на різних посадах: і кухарем у школі, і продавцем у сільському магазині… Але любов до української пісні, прищеплена ще з дитинства мелодійними звуками баяна, на якому грав її батько, і давніми українськими піснями, які наспівувала мати, перемогла.

Вже зрілою жінкою вона відважилася на рішучий крок – стати студенткою. Без коливань і роздумів вступила до Тульчинського училища культури на режисерське відділення.

Починаючи свій трудовий шлях у галузі культури, Олена Вдовиченко створила жіночий ансамбль «Травневий цвіт», який чарує своїм співом людей із різних куточків нашого району вже багато років і є учасником районних свят та фестивалів.

Коли готується культурномистецький захід у селі, Олена Дмитрівна вкладає усю свою душу в цю справу. Вона здібний організатор, чуйна людина, мама, бабуся, дружина і подруга, а ще – майстриня. У селі важко знайти вільну хвилину для улюбленої справи, але вечорами, коли всі вже відпочивають, можна і повишивати. Її руками вишито чимало картин, серветок, рушників, які експонувалися у районному музеї та на виставках до Дня Незалежності на центральній площі Бершаді.

З рідним селом, звичаями, культурою пов’язане все її життя. Добра, щира, завжди відгукнеться, допоможе. За такі притаманні їй якості неодноразово обиралася депутатом сільської ради.

З чоловіком Олексієм Івановичем прожили у парі 42 роки.

Народили, виростили та виховали двох доньок, мають онучок.

Про Олену Дмитрівну можна сказати ще багато добрих і теплих слів. 18 червня вона відзначатиме гарне свято – ювілейний день народження.

Від щирого серця бажаємо їй рясного щастя, злагоди у родині, натхнення у роботі, здійснення усіх творчих задумів. І сподіваємося, що під її керівництвом ми проведемо ще не один захід у нашому рідному куточку землі.

Твій «Травневий цвіт», друзі Сторожуки, Орли, Марківські, Романчуки, Копилові.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Народна артистка з Бершаді</b><br />У березні нинішнього року в Одесі було відзначено 90-у річницю з дня народження народної артистки, камерної співачки,...
25 фото   
<b>ДЖУЛИНКА</b><br />Вважається, що назва села походить із татарської мови. Це слово &quot;джуя&quot; означає сміливий, хоробрий. Так...
3 фото   
<b>Герб Бершаді</b><br />Герб має форму іспанського щита червоного і срібного кольору. У верхній частині &ndash; перший історичний...
6 фото   
<b>Усе найкраще - дітям!</b><br />У п’ятницю, 26 липня, відбулася нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Робітники й селяни не припиняли боротьби: готувались нові виступи. Для їх організації в січні 1919 року Бершадський підпільний ревком створив партизанський загін з жителів Бершаді та сусідніх сіл. Командиром призначили голову ревкому В. Кривоходкіна, а комісаром — П. Соболевського. Внаслідок переможного повстання в лютому 1919 року в Бершаді відновлено Радянську владу. Народна влада... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Окрилена красою - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники