Fridge magnet wooden gears

Вовчок в новинах

На знімку: на прийомі у депутата обласної ради Г.М. Заболотного (крайній справа) Петро Євтихійович та Ніна Борисівна Завери, другій справа – голова районної ради М.Г. Бурлака. Прагне допомогти кожному

Прагне допомогти кожному


Минулого вівторка, незважаючи на те, що це був вихідний день, депутат обласної ради Г.М. Заболотний провів у Бершаді особистий прийом громадян, в якому взяв участь і голова районної ради М.Г. Бурлака. Поспілкуватися із землякомдепутатом завжди чимало бажаючих, які йдуть до нього зі своїми наболілими проблемами, сподіваючись на підтримку і допомогу, вирішення проблемних питань. Того дня Григорій... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! З нагоди свята усіх поколінь – Дня Перемоги – адміністрація і профспілковий комітет ДП «Бершадський спиртовий завод» сердечно вітають ветеранів війни та праці, усіх трудівників і ветеранів підприємства та їхні сім’ї. Хай ця світла дата принесе в кожен дім мир, радість, добро. Бажаємо усім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щоб щастя, радість і злагода не... читати далі ...»


На знімку: організатори та учасники змагань. Кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віктора Кушніра

Кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віктора Кушніра


Давно закінчилась і стала історією афганська війна. Пам’ятають далекий «Афган» і наші земляки-лісничани: Володимир Федорович Рудь, Сергій Васильович Гаврилюк, Петро Дмитрович Нагерняк. Із болем у душі вони розповідають про чужий край, що забрав життя їхніх друзів. Не повернувся з афганської війни і Віктор Васильович Кушнір – рядовий, водій. 11 серпня 1982 року мотострілецька рота, в... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): під час чергової зустрічі з вихованцями дитячого садка у Лісничому сільський голова Олександр Григорович Світайло, біля нього завідуюча дитячим садком Світлана Володимирівна Шевчук, вихователька Людмила Михайлівна Нагірняк і перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Миколайович Оркуш Лісниче і сьогодні село мальовниче

Лісниче і сьогодні село мальовниче

20 Квітня 2011, 09:00 / В громадах / Вовчок / Лісниче

Приємно вписується у його пейзаж заасфальтований центр, де і адмінбудинок, і школа, і дитячий садок, і ФАП, і торговельні точки, церква. Минулої середи це одразу було відзначено першим заступником голови райдержадміністрації В. М. Оркушем та керівниками окремих управлінь і служб, які за графіком завітали у дану громаду. На жаль, далі вести мову доводиться про її проблеми. Останнім часом щороку... читати далі ...»

 Виїзний прийом до Лісничого

Виїзний прийом до Лісничого

15 Квітня 2011, 20:38 / Редакційна колонка / Вовчок / Лісниче

13 квітня 2011 року робоча група спеціалістів райдержадміністрації, очолювана першим заступником голови райдержадміністрації В. Оркушем, відвідала с. Лісниче. Метою поїздки була перевірка роботи сільської ради та вивчення існуючих проблем задля надання відповідної допомоги. Звичайно, виїжджаючи у кожен населений пункт району, можна помітити, як спільні проблеми для всіх сіл, так і відмінні.... читати далі ...»

 Зростають ряди партійців

Зростають ряди партійців


На днях відбулося розширене засідання виконкому Бершадської ра йонної організації Партії регіонів. Вів засідання голова РО ПР О.Ф. Снігур. Воно розпочалось з розгляду заяв громадян Красносілки та Бершаді про прийом до лав Партії регіонів. В цей день ряди районної організації зросли на 16 чол. Серед основних питань порядку денного було затверджено заходи РО по виконанню протокольних доручень за... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Нехай Господь благословляє здоров’ям, радістю, теплом. Щоб кожен день, який він посилає, був ласкою зігрітий і теплом. Нехай благополуччя завжди буде, хай у роботі ладиться усе. За гарні справи хай шанують люди, хай доля тільки затишок несе! Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» щиро вітають з Новим роком та Різдвом Христовим всіх працівників товариства,... читати далі ...»

На знімку: голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур (в центрі) веде розмову в Лісничанській ЗОШ. Про освітянські справи інформували директор школи Л.О. Корнелюк та сільський голова О.Г. Світайло. Школам - сучасні комп'ютери

Школам - сучасні комп'ютери

22 Жовтня 2010 р / Освіта і наука / Вовчок / Голдашівка

Гарні сонячні дні жовтня принесли радість в три школи району – голова райдержадміністрації Олександр Федорович Снігур вручив учням і педагогічним колективам Вовчоцької, Лісничанської та Голдашівської шкіл нові сучасні комп’ютери. На сьогодні лише в Лісничанській ЗОШ є маленький комп’ютерний клас, але комп’ютерна техніка настільки застаріла, що повноцінно використовувати її діти не мали... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші вітання! Адміністрація та колектив СТ «Надія» щиро і сердечно вітають з ювілеєм шановну Любов Іванівну ДЕМЧУК (24.09) Ваш ювілей – поважна дата, тож побажати хочеться багато: довіку щастя, успіхів, здоров'я, багато днів, наповнених любов'ю. Хай легко працюється, гарно живеться, хай доля щасливо до Вас усміхнеться. І люблять хай рідні, шанують всі люди, хай щедрим і добрим Ваш день... читати далі ...»

 Дев'ятнадцятиліття української держави

Дев'ятнадцятиліття української держави


святкувала Бершадщина Ця визначна дата – 24 серпня 1991 року – навічно увійшла в історію нашої молодої держави, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. До найвизначнішого національного свята нашої держави в районі готувалися ретельно.... читати далі ...»

На знімку: учасники пленеру та гості. Фото на згадку. Символ творчості - Поташня

Символ творчості - Поташня

20 Серпня 2010 р / Заходи / Бершадь / Вовчок / Поташня

Про цю культурно-мистецьку акцію, яка вже сьомий рік підряд проводиться у Поташні, відомо вже далеко за межами Вінниччини. У 2004-му році з ініціативи уродженця цього села, відомого у світі художника, чиї роботи представлені у найпрестижніших галереях світу, Прокопа Колісника, тут у приміщенні старої школи було відкрито унікальний заклад. Напевно, аналогів йому в Україні нема. Бо яке ще село... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Тож нехай у долі твоїй щастя квітує золотаво-іскристим розмаєм. Бог ласкавий хай радість дарує І здоров’я міцне посилає! Дорогі трудівники, ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»! Адміністрація, профком підприємства щиро вітають вас, ваших рідних із Днем незалежності нашої держави. Бажаємо миру, злагоди, благополуччя. Будьте щасливі і здорові. Хай наша споконвічна працьовитість,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Хай обминають біль і тривога, Хай стелиться довга життєва дорога. Здоров’я міцного і щастя без краю, Усього найкращого щиро бажаєм! Виконавчий комітет М’якохідської сільської ради сердечно вітає з 60-річним ювілеєм директора СТОВ «Удич» Миколу Івановича БАСА (20.05) Прийміть щиросердні, сповнені людської шани і поваги, привітання з нагоди Вашого ювілею. Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо!!! Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» шлють найтепліші слова вітань і побажань з нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги ветеранам війни та праці, усім трудівникам підприємства, ветеранам праці та їхнім сім’ям. Будьте щасливі та здорові, добра вам, радості й любові. Достатку, втіхи в кожен дім, щоб затишно було у нім. Хай в очі ваші та серця... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм секретаря Маньківської сільської ради Оксану Антонівну БОЙКО (20.03) В цей прекрасний весняний день народження прийміть щирі і сердечні побажання міцного здоров'я, радості, безмежного людського щастя, терпіння. Злагоди й добробуту Вам й усій родині, творчої наснаги, душевної краси, святкового настрою, польоту мрій та... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Вовчок всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Вовчок. Новини села Вовчок, фото. Все про Вовчок
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення