Fridge magnet wooden gears

Вовчок в новинах

 У березні вітер несе хай надію, і щастя, і радість й добро!

У березні вітер несе хай надію, і щастя, і радість й добро!


Дорогі, любі трудівниці Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП», чарівні жінки Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Глинського, с. Демидівки Тростянецького району! Прийміть сердечні, теплі слова вітань з нагоди 8 Березня. Хай життєвий шлях кожної жінки, матері, дружини, сестри, коханої буде щедро осяяний сонцем любові, а серце зігріте ласкою, турботою та увагою рідних. Прийміть низький уклін та... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»


 Ще раз возвеличена Поташня

Ще раз возвеличена Поташня

22 Січня 2010, 09:55 / Знай наших / Вовчок / Поташня

На Маланки й Василя, тобто на Старий Новий рік, Прокіп Колісник – один із найпомітніших сучасних українських художників, хоча проживає й творить у словацькому Пряшеві, «засівав» у Києві, в столичному Національному музеї Тараса Шевченка. «Засівав» незвично – щирими рядками й живописним різнобарв’ям своєї нової книги «Поташня – чарунка Поділля». Власне книгою це видання важко... читати далі ...»

 Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші!

Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші!


Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» сердечно вітають з Новорічними та Різдвяними святами всіх трудівників, ветеранів підприємства та їхні сім’ї. Нехай 2010 рік принесе вам добробут, благополуччя, нові успіхи. Бажаємо, щоб ці дні дарували вам і вашим сім’ям тепло ялинкових вогників, здоров’я хай наповнюється міцністю морозів, душа – затишком вечірніх... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Правління, профспілковий комітет ВАТ «Бершадське РП «Агромаш» сердечно вітають з днем народження голову правління Анатолія Васильовича ОКАЄВИЧА (25.12) З почуттям великої шани ми відзначаємо, що Ваша трудова біографія, організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з рідним підприємством, його людьми і сповна віддані їм. За цей час Вас пізнали як високопрофесійного та мудрого... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з 60-річчям начальника відділу організаційнокадрової роботи апарату райдержадміністрації Віталія Васильовича КАРПЕНКА (8.12) Щиро вітаємо і висловлюємо Вам свою вдячність! Нехай здоров'я буде міцним, дух – стійким, а натхнення та вдача завжди супроводжують життєвий шлях. Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку № 8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Війтівки Марію Іванівну ГУМЕННУ (2.12) та листоношу с. Михайлівки Галину Володимирівну СЛУХІНСЬКУ (3.12) Радість і щастя хай ллються рікою, Щоб ви не стрічались ніколи з журбою. Хай радісна посмішка сяє на устах, І смутку ніколи не буде в очах!... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): на прийомі у головного лікаря Михайлівської дільничної лікарні І. Г. Пікули жительПоташні Петро Григорович Гуртовий. Фото Сергія КІСИКА. От тобі і «провінція»

От тобі і «провінція»


Чи не «найгарячішими» точками, в зв'язку з впровадженням карантинних заходів у нашій державі, справедливо буде, мабуть, вважати дільничні лікарні. Одна з таких у нашому районі – Михайлівська, наприклад, обслуговує населення аж шести сіл – Кидрасівки, Голдашівки, Михайлівки, Романівки, Лісничого і Вовчка. Та ще й «тягнуться» сюди по допомогу з Поташні. Хіба можна в таких випадках її... читати далі ...»

 Подяка

Подяка

13 Листопада 2009 р / Відгуки / Бершадь / Вовчок / Лісниче

Так сталося, що нашій донечці терміново потрібна була операція на серці в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. Щиро дякуємо всім добрим людям, які допомогли морально та матеріально, а саме: головному лікарю Михайлівської дільничної лікарні І.Г. Пікулі, який першим виявив хворобу, голові обласної ради Г.М. Заболотному, начальнику управління охорони здоров’я та... читати далі ...»

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Поташня – джерело натхнення

Поташня – джерело натхнення

31 Липня 2009 р / Заходи / Вовчок / Поташня

Ушосте в цьому селі відбувся мистецький пленер за участю відомих художників, які живуть в Україні та за її межами. Здається, зовсім недавно започатковувався мистецький проект «Поташня – чарунка Поділля», а вже промайнуло з того часу цілих п’ять років. Тоді, у 2004-му, в селі було відкрито музей культури села і галерею Прокопа Колісника – митця, який народився в Поташні, та волею... читати далі ...»

 102 повідомляє

102 повідомляє


Під час проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак-2009» співробітниками Бершадського РВ ГУМВС у окремих громадян району було виявлено та вилучено рослини, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини. В селах Лугова, Крушинівка, Війтівка, Шумилово, П’ятківка, Вовчок, Березівка, хутір Партизанський співробітниками райвідділу було виявлено та вилучено 516 рослин... читати далі ...»

 Об’єкти комунальної власності – на службі територіальних громад

Об’єкти комунальної власності – на службі територіальних громад


Із засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради Відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Розглянуто питання «Про стан об’єктів комунальної власності району та ефективність їх використання». Із доповіддю по цьому питанню виступив заступник голови районної ради П. А. СУГАК. У доповіді... читати далі ...»

 «МАК-2009»

«МАК-2009»


В районі протягом червня-вересня проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою«Мак-2009». Співробітниками Бершадського РВ уже проведено певну роботу. Так, на початку червня дільничним інспектором міліції Олександром Красножоном на присадибній ділянці жительки Бершаді А., 1978 року народження, виявлено та вилучено 95 рослин коноплі. А днем пізніше заступник начальника СДІМ... читати далі ...»

На знімку: Олег Босий і Лариса Цимбалюк – власники корів: «За одне молоко, якщо воно буде по 1,39 гривні за літр, не вижити» Вовчок – не «списане» село

Вовчок – не «списане» село

27 Травня 2009 р / В громадах / Вовчок / Лісниче

Хоч ніхто, звичайно, і ні на якому рівні його не «списував», дехто з його жителів чомусь вважає, що воно давно вже потрапило в розряд саме таких. Але правдою є те, що тільки школа, у якій навчається 39 учнів, клуб, ФАП і єдиний торговельний заклад – ото і все, на чому ще воно тримається, і хто підтримує в ньому хоч якийсь порядок. Щоправда, по мірі можливостей, підкладає плечі і... читати далі ...»

На знімку: перед початком сходу громадян у Вовчку. Фото автора. Проблеми вимагають вирішення

Проблеми вимагають вирішення

14 Травня 2009 р / В громадах / Вовчок / Лісниче

Хоч і не спішно, але зала сільського клубу все ж заповнилася жителями Вовчка. Схід зібрав найбільш зацікавлених і небайдужих, яких турбує доля села, його роль і місце у складі Лісниченської сільської ради. Тож О.Г. Світайло – сільський голова, говорив про назрілі проблеми відкрито й стурбовано, аналізуючи і порівнюючи в своїй звітній доповіді ситуацію, яка склалася в обох селах. Всього... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села Вовчок всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Вовчок. Новини села Вовчок, фото. Все про Вовчок
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення