Протягом цих днів в усіх регіонах України відбудуться інформаційно-освітні заходи, які привернуть увагу громадськості до соціально-важливого захворювання та дозволять пацієнтам більш ефективно боротися з хворобою.
Для лікарів будуть проведені освітні заходи, які нададуть змогу фахівцям отримати найсучасніші дані щодо діагностування, контролю та лікування псоріазу.
Серед низки заходів – пресконференція за участю керівництва Міністерства охорони здоров’я, Все український онлайн-семінар для лікарів, що беруть участь у проекті, «Шко ла псоріазу» для лікарів дерматовенерологів та інші.
Всеукраїнський онлайн-семінар для лікарів відкриє лекція міністра охорони здоров’я Раїси Василівни Богатирьової, яку вона прочитає для всіх залучених фахівців. Наразі готуються до друку методичні вказівки для лікарів із діагностування та лікування псоріазу.
Для пацієнтів буде видана книга з порадами та рекомендаціями щодо контролю захворювання та догляду за собою. Також в усіх регіонах будуть розповсюджені інформаційні матеріали, що допоможуть усім більш глибоко зрозуміти проблеми.