Поки що влучили в «десятку»

 • Подобається0Не подобається
 • 25 Листопада 2009 р

Директор ПП «Відродження» М.В. Кінаш(у центрі) вітає зі святом та досягнутими показниками керівника механізованого загону Василя Миколайовича Бородіна(ліворуч) та його внука Миколу, який працює механізатором. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА.

Село Теофилівка хоч і невелике, таще й з переліку тих, які називають бригадними, живе повноцінним життям. Тут і автобусне сполучення, і природний газ, функціонують будинок культури і дитячий садок, бібліотека. А місцеве ПП «Відродження» дедалі більше утверджується, якщо орієнтуватися на показники господарської діяльності, серед першої десятки в районі.
Про це, зокрема, вів мову минулого вихідного на урочистостях, приурочених десятиріччю створення цього господарства, а також  Дню працівників сільського господарства, який через карантинні заходи змушені були перенести на пізніше, його засновник М. В. Кінаш. Йшлося також про підсумки господарювання у цьому році і про плани надалі.

Не легко, звичайно, все давалося. Михайло Васильович так і відзначив,що всі десять років ні для кого не були прогулянкою, а важкою працею.
Особливо важко довелося тоді, як організовувалися.
Техніку змушені були наймати. Проте, навіть не вдаючись у конкретні показники, достатньо відзначити, що плюсів за всі ці роки тут домагалися по всіх позиціях. І це незважаючи на те, що пережили дві засухи. Тільки техніки тут закуплено на 900 тисяч гривень. І вся вона тепер з електростартерним запуском.
Останні роки щороку по 200 тисяч гривень вкладали тільки у запасні частини. А головне – вдалося домогтися перемін в оплаті праці.Якщо, коли починали, вона становила 65 гривень намісяць і було 70 тисяч гривень заборгованості, а це півроку невиплати, то тепер в середньому у місяць вона становить 933 гривні або збільшилася у 9,4 рази. У механізаторів, водіїв вона ще вища.
Надалі тут поставили за мету, щоб не меншими темпами зростала ще і продуктивність праці.
У селі збереглося все майно,обробляється 955 гектарів ріллі. З кожним роком збільшуються виплати на паї.
На сьогодні з впевненістю можна сказати: село від того тільки виграло, що тут було створено приватне підприємство і що його очолив М. В.Кінаш.  Адже саме завдяки його сприяннюі допомозі тут і газифікувалися, і добре функціонує соціальна сфера. Сто тисяч гривень тільки було вкладено у дитячий садок, щоб він почав діяти.
Навіть у нинішньому засушливому році тут намолотили 2252 тонни зерна і цей показник виявився найбільшим за останні роки.
Тож Михайлу Васильовичу залишалося тільки дякувати всім за працю, зокрема механізаторам. А їх колектив йому вдалося сформувати такий, що тепер можна тільки позаздрити.
Помітних перемін, що не маловажно, вдалося досягнути і у наведенні дисципліни.
Навіть на зборах було відзначено,що в цьому році не було жодного випадку появи на роботі у нетверезому стані.
У господарстві почали створювати свиноферму і навіть мають вже перші сто тисяч гривень виручки від реалізації отриманих приростів. А чого варто було сприяти населенню у придбанні 180 поросят. І цю практику мають намір продовжити.
Виручка ж від реалізації всієї продукції сягнула більше 2,3 мільйона гривень. Але коли Михайло Васильович розклав усі витрати, як кажуть по «поличках», хоч вони тільки на користь, чистого прибутку залишилося лише 250 тисяч гривень, при рентабельності 12 відсотків. А ще ж на 420 гектарах посіяно озимі культури, які у доброму стані, так що створено добрий фундамент на наступний рік, і запаси пального, мінеральних добрив, засобів хімізації, на складах зберігаєтьсящейчимало вирощеної продукції. Не може не радувати і те, що вдалося погасити всі борги.
Але тут М. В. Кінаш змушений був подякувати ще й нинішньому співзасновнику О.І. Коломійцю, який разомзі своєю командою не побоялися підставити плече господарству у важку хвилину.
Витрати дизельного палива доведено вже до 68 літрів на гектар, до 19 літрів – бензину.
Обидва показники, а також витрати мастильних матеріалів, покращилися до минулого року.Зекономили і на запасних частинах. Усе це посприяло тому, щоб окремі механізатори заробили за 10 місяців по 16-17 тисяч гривень.
Не заробляє тут, як відзначалося на зборах, тільки той, хто не хоче.
Йшлося, звичайно, і про проблеми, як от крадіжки. Але відчувалося, що і їм тут ось ось зуміють покласти край.
Дякував Михайло Васильович, звичайно, і пенсіонерам, які неабияк виручали в окремі періоди робіт.
Плани перед колективом надалі було поставлено грандіозні, але з усього було видно, що тут готові їх виконувати.
Від співзасновників на зборах виступив голова наглядової ради, власник Удицького цукрозаводу О.І. Коломієць, який теж визнав наскільки працьовитий даний колектив.
Він обіцяв посприяти не тільки технічному переоснащенню господарства, а й створенню робочих місць для молоді. Поряд з усім закликав присутніх разом думати, як дбати за майбутнє.
Те, що ПП «Відродження» впевнено рухається вперед, відзначив і начальник районного управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В. С. Бондаренко.
Нині воно вже у першій десятці кращих господарств району і всі роботи тут виконуються своєчасно.
У своєму виступі редактор районної газети П.І. Байдалюк висловив на адресу трудівників цього села найкращі побажання і впевненість, що це село і завтра буде на рівні, бо тут є для цього необхідна база.
Ну і, звичайно, яким би то було свято без подарунків.
Почесні грамоти, грошові подарунки вручали і колективам, і кращим виробничникам, всім, хто на те заслужив.
Багатьом, в тому числі і М.В.Кінашу, від вдячних односельчан було вручено запашні короваї. По завершенню всі мали змогу переглянути чудовий концерт за участю викладачів та учнів Бершадської музичної школи.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Змагання держслужбовців</b><br />Минулого четверга на Бершадщині відбулось гарне спортивне свято &ndash; на центральному стадіоні міста проходили...
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
2 фото   
<b>Останній політ полковника Олексія Овчарука</b><br />Минулого тижня, 25 січня, близько 19-ої години на Полтавщині біля Кременчука сталася трагедія з гелікоптером Мі-8, в...
2 фото   
<b>Тирлівка, Кавкули – і про них не забули</b><br />Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шляхова
Карман Павло Романович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.09.44.

З історії Бершаді
В цілому підприємства міста в 1944 році завдяки наполегливій праці трудящих випустили продукції на загальну суму понад чверть млн. крб. Успішному виконанню виробничої програми значною мірою сприяло розгортання соціалістичного змагання, яке очолили комуністи. Приклад у перевиконанні виробничих завдань показували робітники — члени партії І. Ф. Яроцький, І. І. Олійник, які систематично... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Поки що влучили в «десятку» - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення