Fridge magnet wooden gears

Орієнтація на людину

  • Подобається0Не подобається
  • 23 Грудня 2009 р

На знімку: начальник КП «Бершадське БТІ» О.Л. Лаппа. Фото Сергія КІСИКА

Ще зовсім недавно в Бершадському районі не було свого бюро технічної інвентаризації, і це створювало певні труднощі. Мова йде не лише про юридичних осіб, які обслуговувалися виключно Тульчинським БТІ, а й про громадян. Тому рішення обласної ради про створення комунального підприємства «Бершадське бюро технічної інвентаризації» три роки тому бершадці сприйняли із задоволенням.
– Наше підприємство, – говорить начальник КП «Бершадське БТІ» О.Л. Лаппа, – здійснює виконання завдань, визначених статутом, щодо робіт з технічної інвентаризації, паспортизації та обліку об’єктів нерухомості, державної реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна, що знаходяться у власності юридичних та фізичних осіб в м. Бершаді та районі. Завдяки обласному та районному керівництву орендуємо прекрасне приміщення в центрі міста, яке переобладнали під сучасний офіс.

Маємо й окрему кімнату під архів. Поступово впорядкували й прилеглу територію – за сприяння спиртзаводу встановили невеличку огорожу, райавтодор допоміг заасфальтувати ділянку від порогу споруди до дороги, потім завезли землю, посіяли траву. А ще замінили вхідні двері, встановили лавочку.
Щоб було і гарно, і людям зручно.
Окрім добротного ремонту, кабінети обладнані й сучасною технікою – комп’ютерами, принтерами, факсами.
Робоче місце кожного працівника тут так організовано, що це дає змогу швидко та зручно розробити проект, виготовити відповідну документацію, а відвідувачам – зекономити час.
Трудовий колектив БТІ невеличкий (до 10 чоловік), але робить все, щоб вдосконалити свою діяльність, підняти авторитет підприємства.
– Ми прагнемо, щоб не було жодної скарги, щоб все робилося якісно і своєчасно, – продовжує розповідь Олена Леонідівна. – Головне – чуйне ставлення до кожного замовника, вислухати, зрозуміти людину і допомогти їй вирішити всі питання.
У колективі всі трудяться сумлінно, а за підсумками роботи кращим працівником в нинішньому році визнано техніка БТІ Надію Шевченко.
Варто зазначити: Бершадське БТІ намагається йти в ногу з часом, активно впроваджуючи новітні технології та програмне забезпечення. Тут одними з перших почали користуватися електронним реєстром прав власності, що спрощує співпрацю з нотаріусами та іншими структурами, а півтора місяця тому отримали електронну версію оцінки багатоповерхівок.
Нинішнього року до БТІ активно зверталися районна, міська та сільські ради з приводу виготовлення документів про право власності на об’єкти соціально-культурного призначення. Це надзвичайно важливо, адже без них неможливо, скажімо, ФАПу отримати ліцензію тощо. В деяких селах (Маньківці, Джулинці) цей процес практично завершується. Активно працюють в цьому напрямку й в Баланівській, Бирлівській, Війтівській, Тернівській, Устянській, Флоринській та інших територіальних громадах.
Чимало замовлень було й на виготовлення документації, проведення обстежень, інвентаризації об’єктів сільськогосподарського призначення. Успішно розпочали торік працівники БТІ й виготовлення технічної документації на непрості, своєрідної конструкції об’єкти релігійних громад.
А ще міська рада делегувала БТІ повноваження щодо підготовки проектів рішень стосовно питань права власності і видачі свідоцтв на право власності. Відчутне навантаження й стосовно надання інформації на запити правоохоронних органів, причому, з різних регіонів.
Словом, обсяг робіт немалий, до того ж щороку зростає. До речі, комунальне підприємство «Бершадське БТІ» з моменту його створення прибуткове і рентабельне, хоча вартість його послуг чи не найнижча в області.
Усі три роки КП «Бершадське БТІ» очолює О.Л. Лаппа, яка має вищу юридичну освіту. До цього Олена Леонідівна працювала юристом-економістом САТ «Бершадський», потім вісім років – юристом, начальником юридичного відділу виконавчого апарату районної ради. Вболіває за результати діяльності підприємства, плідно співпрацює з органами місцевого самоврядування, нотаріусами, керівниками підприємств, організацій та установ.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Відкрито оновлений дошкільний навчальний заклад у Війтівці</b><br />23 травня 2012 року ввійде в історію села Війтівка яскравою сторіночкою для її наймолодших жителів. В цей день в...
10 фото   
<b>УРОК ДЛЯ НАЩАДКІВ</b><br />В історії України багато трагічних сторінок, але найболючішою темою і по сьогодні є цілеспрямоване знищення...
8 фото   
<b>Свято Трійці в Березівці</b><br />Свято Трійці, яке цьогоріч відзначалося 12 червня, - одне із найбільших християнських свят. Його ще називають...
2 фото   
<b>Фронтові дороги Олексія Шемішана</b><br />Недавно відзначив свій 89-ий день народження гвардії полковник, голова Всеукраїнської організації інвалідів війни та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Поташня
Годованюк Федір Лук'янович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44. Похов. с. Кирпіци, Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Бершадь помітно зростала (з 1904 року вона стала містом), а умови життя трудящих лишалися важкими. Хоч кількість населення досягла вже 12 тис, у місті не було каналізації, водогону, електричного освітлення. 4 церкви, синагога, 6 молитовних будинків. У місті була тільки земська лікарня на десяток ліжок і заводський медичний пункт. Прагнучи змінити таке становище, трудящі боролися за свої права... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Орієнтація на людину - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники