Fridge magnet wooden gears

Надійний партнер

  • Подобається4Не подобається
  • 28 Лютого 2010, 19:07

Зацікавлена розмова керівника підприємства А.В. Окаєвича завжди відбувається з водіями А.Г. Бурлакою (зліва), П.І. Паламарчуком, В.В. Костенюком, Я.М. Борсукевичем та заступником директора по транспорту Г.О. Поліщуком.

Затишшя, яке панувало в січневі дні на території ВАТ «Бершадське РП «Агромаш», насторожувало багатьох. Адже до весни вже зовсім недалеко, а без якісно і впору підготовленої техніки високих урожаїв за сучасними технологіями не отримаєш. Скептики навіть висловлювали припущення, що то, мовляв, новий ринок, який займе частину території цього підприємства, поволі розбудовуючись, витісняє основне виробництво. Завітавши до ремонтників, вдалося з'ясувати, чому саме у січні люди були у вимушених відпустках. Вина в тому аж ніяк не конкретного підприємства. Що залишалося робити ремонтникам, коли в сільгоспідприємствах також чимало механізаторів були у вимушених відпустках. Нині ж, коли на територіях механізованих загонів підготовчі роботи до весни ще стримують снігові замети, у майстернях «Агромашу» вони набирають темпів.

Як і належить, тут завжди керувалися і продовжують керуватися принципом – готуй сани влітку, а воза взимку. От і намагаються робити все від них залежне, щоб було з чим вийти в поле.
За словами керівника підприємства А. В. Окаєвича, вони готові надати послуги по ремонту як зернозбиральних комбайнів, так і іншої сільськогосподарської техніки. Необхідні вузли і механізми для цього є. Як і раніше, ремонтуються коробки зміни передач тракторів Т-150, К-700, каретки гусеничних тракторів, є у наявності пускові двигуни. Якщо хтось із працюючих і залишив колектив, то робітники і спеціалісти з десятирічним і більше досвідом роботи залишилися на своїх робочих місцях і продовжують бути його основою.
– Це наше головне багатство, – стверджує Анатолій Васильович, який провів з нами невелику екскурсію по майстернях, де працювали люди.
Якісно тут виконують для сільськогосподарських підприємств і токарні роботи.
Послугами ремонтників успішно користуються ЗАТ «Зернопродукт МХП», маньківське, джулинське, чернятське, м’якохідське, частково шляхівське, яланецьке та інші господарства. Хотілося б, звичайно, щоб замовників послуг побільшало, адже з'явилася б можливість своєчасно поповнити відповідні запаси запасних частин, вузлів і агрегатів. Певні їх запаси на складах створено, але спробуй наперед визначитися, що в кого і коли вийде з ладу.
Перед виходом у поле замовників, звичайно, додасться, але значно краще було б, якби з'явилися вони заздалегідь. От і дбають про це. Головний інженер Д.І. Бойко зазначив, що директор А.В. Окаєвич особисто побував у замовників на Одещині. А щоб нікому не видалася підозрілою така географія надання послуг, то слід відзначити, що надаються вони хліборобам, крім нашої та Одеської, ще й Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської областей. До речі, в області подібних нашому «Агромашу» залишилося тільки три діючих підприємства.
Гарні відгуки, наприклад, особливо з невеликих господарств, про начіпну дискову борону Бершада-1, яку тут виготовляють. А ще ж виготовляються Бершада-2 і Бершада-3, які за відгуками теж кращі, доступніші і дешевші від промислових аналогів. Та ще й легше, а це означає, що і дешевше, піддаються ремонту. Розрахунки за послуги з підприємством, як і за придбану техніку, можуть здійснюватися за домовленістю сторін.
Щоб домогтися здешевлення послуг, які надають, ремонтники ВАТ «Бершадське РП «Агромаш» прагнуть закупляти запасні частини без посередників, для чого ними давно налагоджено партнерські зв'язки із заводами-виробниками.
Завжди напоготові тут надати допомогу сільгоспформуванням і в обслуговуванні обладнання та механізмів тваринницьких ферм. Такими послугами, зокрема, у нашому районі успішно користуються господарства Джулинки, Чернятки, М’якоходу, Шляхової, Яланця, Маньківки, частково Баланівки, тваринники Одещини.
Так що ринок, територія якого межує з територією, на якій розташовані ремонтні майстерні, немає нічого спільного з даним підприємством, і ніхто нікому не заважає. В РП «Агромаш» діючими залишаються всі відділи і навіть столярний цех, надаються послуги автотранспортом – для цього є навіть зерновози. Хоч тут і визнають, що працювати стає дедалі важче, ніяких перепрофілювань поки що не передбачається.
Найбільше сподівається колектив на позитивні переміни у сільськогосподарському виробництві, зокрема у ставленні держави до села. Адже РП «Агромаш» – це своєрідна ланка великого ланцюга у процесі сільськогосподарського виробництва. Тому і розраховують ремонтники на справді партнерські відносини з селянами, доводячи свою надійність конкретними результатами у праці.
Павло КУШПЕЛА.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Це свято не затьмариться в віках...</b><br />14 березня 1944 року на землю Бершадщини прийшло радісне свято - визволення рідної землі від поневолення військами...
2 фото   
<b>Люди вимагають прозорості в діях сільської влади</b><br />Чернятка проснулась від зимової сплячки &ndash; такий висновок зробив один з учасників зборів громадян після їх...
2 фото   
<b>Посівний календар на 2011 рік</b><br />У календарі вказані тільки найсприятливіші дні для садіння та сівби овочевих культур, але їх можна сіяти і саджати і...
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Голдашівка
Мартинюк Гордій Іванович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Краще стали працювати медичні установи. Відбудовано фельдшерські пункти на всіх підприємствах, тубдиспансер, поліклініку, райлікарню на 100 ліжок. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Надійний партнер - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники