Результати радують

 • Подобається0Не подобається
 • 15 Грудня 2011, 00:10

На знімку: старший майстер Володимир Якович Божок, який працює на даному підприємстві з 1974 року, демонструє нову технологію зберігання кукурудзи на відкритих майданчиках, яку впроваджено вперше.

Щедрим на урожай кукурудзи виявився нинішній рік. Тому не так просто було організувати її прийомку і доробку. Як організовувалися дані процеси на Бершадському хлібоприймальному підприємстві, а заодно і про те, наскільки справедливими були окремі зауваження на деякі недоліки при цьому, розповідає директор цього підприємства П.А. СУГАК.

– Вперше, мабуть, за останні два десятиліття до нас надійшла така кількість зерна.

Ми прийняли і пересушили 40 тисяч тонн кукурудзи. Безумовно, нам годі рівнятися на Ладижинський елеватор з його новим обладнанням, однак це найбільше серед інших споріднених підприємств. У нас тепер не тільки заповнені нею всі склади, а й вільні майданчики на території, на яких вона вперше зберігається партіями по 200 тонн за новою технологією.

Враховуючи об'єми кукурудзи, які надійшли, а доставляли її навіть з Одещини та Кіровоградщини, дійсно могли виникати деякі збої у ході прийомки. Але по одиноких їх випадках робити якісь висновки було б навіть несправедливо.

Не ставлю за мету зовсім спрощувати ситуацію, але відзначу, що, незважаючи навіть на настільки інтенсивну заготовку, колектив із по ставленими завдан нями справився, і вже навіть розпочато ремонтні роботи, усуваються недоліки, виявлені під час прийомки урожаю.

А ще ж необхідно врахувати, що тривалий час підприємство практично не працювало, тож не так просто було відновити його роботу. Але на сьогодні керівництво компанії і люди на місцях розуміють, що потрібно зробити, щоб покращити його роботу.

Кількість працюючих із зростанням обсягів переробки, звичайно, збільшилася, і частина сезонних працівників залишиться на постійну роботу.

Так, як з попередніх кадрів залишилося зовсім мало, формування стабільного, висококваліфікованого колективу взагалі є одним з основних завдань. По суті, в даний час йде його відродження, становлення заново, що дається досить нелегко.

Не можна не врахо вувати і те, що у свій час було у нас державне замовлення, на яке орієнтувалися. Тепер роботу довелося сконцентровувати на прийомку максимальної кількості зерна з метою повного завантаження.

Тільки у цьому випадку можна було створювати додаткові робочі місця, розраховувати на прибуток, щоб можна було розвивати підприємство.

Якщо у попередні роки іноді виникали нарікання на дороговизну послуг, які воно надавало, то на сьогодні вони у нас не дорожчі, ніж на сусідніх. До того ж, на інших беруть плату ще й за прийомку, лабораторні аналізи, а ми ж цього не практикуємо. А щоб не виникало непорозумінь щодо лабораторних аналізів, тільки на придбання лабораторного обладнання було витрачено 50 тисяч гривень.

А ще ж не завжди правильно трактується, з чого саме формується ціна за оті послуги, адже вони можуть залежати від багатьох факторів. У даному випадку 75 відсотків затрат на сушіння зерна у нас припадає на енергоносії. А тонна пічного палива обходиться більше семи тисяч гривень. Здавалося б, про яку дешевизну можна вести мову. Але і в даному випадку, якби у нас дійсно були настільки високими розцінки за наші послуги, або не на рівні організовувалася наша робота, то до нас, напевно, не зверталися б і обходилися без нас. У даному ж випадку навіть таким гігантом зерновиробництва у районі, як Бершадська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», забезпечено поставку майже половини всього зерна, яке у цьому році надійшло на наше підприємство.

Згладжувати всі недоречності, які могли виникати при такому навантаженні на кожному з таких підприємств, як наше, не буду, але якщо і виникали у когось якісь зауваження щодо організації нами роботи, то вони мали бути обгрунтованими.

Щоб і надалі працювати такими темпами, у підприємство вкладаються чималі кошти. Придбали, наприклад, два нових сепаратори зерна, продуктивністю по сто тонн за годину роботи кожного. У наступному році буде модернізовано чотири шахтних сушарки з метою збільшення їх продуктивності. З приходом компанії, яка є господарем даного підприємства, воно взагалі почало розвиватися нормальними темпами.

Але ми розуміємо, що як сільгоспвиробникам, так і нам манна небесна з неба не падає. Кошти на розвиток потрібно заробляти, щоб бути конкурентоспроможними. Адже тільки в районі, крім нашого, діє відокремлене Джулинське ХПП, колишній комбікормовий завод. Але найбільше зерна прийняли все-таки ми. До того ж, ми єдині в області готуєм насіння кукурудзи, гібриди якої до нас везуть навіть з Полтавщини.

Надалі працювати плануємо не знижуючи темпів.

Для цього маємо все.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
2 фото   
<b>В Житомирі презентували книгу спогадів про В. Кавуна</b><br />5 травня у Житомирській облдержадміністрації відбулася презентація книги спогадів про Василя Кавуна «Живий у пам’яті...
28 фото   
<b>Фестиваль родинної пісні "Мамина піч 2012"</b><br />Щойно закінчився черговий фестиваль родинної пісні &quot;Мамина піч&quot; в с. Канава Тиврівського р-ну. Дуже...
5 фото   
<b>Сімейна медицина: сьогодення і перспективи</b><br />2013 рік ознаменувався важливими кроками на шляху до покращення медичного обслуговування жителів нашого району....
3 фото   
<b>Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина — бізнес в центрі України»</b><br />17 червня 2011 року в обласному центрі відбувся інвестиційний форум «Вінниччина &mdash; бізнес в центрі України»...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Кушнір Семен Трохимович (1908) 1908 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.02.42.

З історії Бершаді
З нагоди 3-х роковин визволення Бершаді від німецько-фашистських загарбників на масовому мітингу було урочисто відкрито пам'ятник В. І. Леніну. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Результати радують - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення