Fridge magnet wooden gears

Не просто робота, а стиль життя

 • Подобається0Не подобається
 • 16 Вересня 2017, 09:00

Із року в рік під відкритим небом при будь-якій погоді сумлінно працюють лісівники. Для них це не просто робота! Це – спосіб і стиль життя. Це сенс життя лісівника! Ця благородна діяльність покликана примножувати зелене багатство країни, дбати про екологічну безпеку, гармонійну взаємодію людини і природи. У цій галузі можна працювати лише за покликом серця. Адже лісівнича справа – надзвичайно відповідальна і потребує повної самовіддачі.

Колектив ДП «Бершадський лісгосп» трудиться злагоджено та чітко, як годинниковий механізм. 129 працівників будують свою роботу на принципах порозуміння та взаємодопомоги.

Тому можемо пишатися, що у стабільно високих результатах і поступальному розвитку лісового господарства України загалом є і наша заслуга.

У нинішньому році ДП «Бершадський лісгосп» завершило процес сертифікації згідно з вимогами Лісової опікунської ради (FSC), який тривав близько двох років.

Комісією було визнано ведення лісового господарства на підприємстві ефективним, прозорим, таким, що відповідає європейським нормам.

У червні держлісгоспу були присвоєні відповідні сертифікаційний код і ліцензійний номер. Наявність сертифіката свідчить про високу якість ведення лісового господарства на підприємстві.

За 8 місяців 2017 року на землях держлісфонду ми створили створили 84 га лісових культур та 30 га захисних насаджень. Усього проведено доглядів за лісовими культурами на площі 1390 га, з них ручних – 596 га. Підготовлено грунт на площі 40 га з перевиконанням на 280 відсотків. Щорічно заготовлюються понад 9 тис. кг лісового насіння.

Торік ми побачили, що господарський підхід і дбайлива праця дають свої плоди: замість запланованих 955 тис. сіянців на площі 2 га було отримано (при збільшенні площі до 2,5 га) 1 млн. 277 тис. шт. стандартного посадкового матеріалу.

Для створення нових державних лісів колектив заробляє відповідні кошти. За 8 місяців 2017 р. обсяг реалізації продукції склав близько 36,7 млн. грн. проти 29,9 млн. грн. за відповідний період 2016го. Кожному працівнику щиро дякую за розуміння проблем, завдань, бажання й уміння вирішувати їх на своєму робочому місці.

Підприємство тісно співпрацює з відділом освіти, первинною ланкою медицини, окружною лікарнею інтенсивного лікування та іншими, забезпечує всі заклади соціальної сфери району паливом.

Важко переоцінити, скільки праці та енергії вкладають на благо спільної справи головний лісничий В.А. Сташенко, головний бухгалтер Н.Є. Біла, лісничий Сумівського лісництва А.О. Гуз.

Заслужений авторитет мають інженер з лісових культур Г.Л. Бендаржевський, фахівець з публічних закупівель Л.Г. Купчик, майстер на лісозаготівельних роботах О.В. Горанський, бухгалтер Л.А. Лоза, майстер лісу по відведенню лісосік М.В. Омельченко.

Відзначу і сумлінну роботу лісничого Бершадського лісництва С.Я. Горбенка, майстрів лісу цього лісництва В.П.

Кулика та П.П. Паламарчука, А.М. Луцишина, старшого майстра лісу Ободівського лісництва І.В. Мазурика, майстра лісу цього лісництва Е.Р. Аветяна, по Сумівському лісництву – помічника лісничого В.М. Шевченка, старшого майстра лісу Г.Д. Шевчука, майстра лісу А.Г.

Вінниченка, єгеря В.А. Майструка, майстра лісу Цибулівського лісомисливського лісництва М.В. Обертуна.

У переліку кращих працівників також водії автомобілів по вивезенню лісу П.А. Мовчан, Ф.П. Білодід, С.В. Новінський, С.В. Лівак, трактористи-машиністи лісогосподарського виробництва М.П. Токаренко, В.О. Шаламай, машиніст крана В.Ф. Савченко, лісоруби лісозаготівельної дільниці А.М. Гончар, І.І. Білодід, О.Г. Туранський, В.В. Загарій.

На одного штатного працівника реалізовано продукції на суму 275,4 тис. грн. (торік за цей період – 253,4 тис.грн.). На ведення лісового господарства спрямовано за 8 місяців 2017 р. 17 млн. 864 тис. 750 грн. власних коштів.

За січень-серпень цього року від нашого підприємства до Зведеного бюджету надійшло 17 млн. 856 тис. грн.

До місцевих бюджетів перераховано 3 млн. 58 тис. грн., у тому числі 45 тис. грн. рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.

За 8 місяців цього року лісівники сплатили 3 млн. 70 тис.грн. єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду та 215 тис. грн. військового збору.

Велику увагу приділяємо постійному оновленню та зміцненню матеріально-технічної бази. Лише у 2017 році було здійснено капітальних вкладень на загальну суму 1 млн. 643,9 тис. грн. (без ПДВ). Це і будівництво лісової дороги в Ободівському лісництві, артсверд ловин у Бершадському та Ободівському лісництвах, і придбання трактора МТЗ-82, вантажного фургона «Renault Dokker» та спеціалізованого позашляховика «Renault Duster», різної оргтехніки та багато іншого.

Постійно дбаємо про соціальний захист працівників.

Виплачується допомога на забезпечення соціально-побутових і культурно-оздоровчих потреб. Лише за 8 місяців цього року виплачено близько 29 тис. грн. на екскурсії та 87 тис. грн. – на оздоровлення працівників.

Щорічно працівникам і пенсіонерам, які проживають у приватних будинках із пічним опаленням, виділяється паливна норма за пільговою ціною.

ДП «Бершадський лісгосп» активно співпрацює з громадськістю, навчальними закладами Бершадського та Тростянецького районів, дітьми, батьками та педагогами, проводить зустрічі, здійснює еколого-просвітницьку діяльність, допомагає озеленювати шкільні території та надає іншу підтримку.

У зоні діяльності Бершадського держлісгоспу плідно працюють учнівські лісництва «Юні друзі лісу» у Сумівці та «Зелений світ» у Флорино. Вони є досить активними учасниками різних природоохоронних акцій, ініційованих держлісгоспом.

Загалом близько 3500 школярів брали участь у цьогорічній акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» та інших заходах.

ДП «Бершадський лісгосп» постійно розвивається, працює на добробут району, області та України в цілому.

Шановні працівники, ветерани лісового господарства, юні лісівники! Дякую вам за невтомність і самовідданість, щиро бажаю щастя, добра та достатку. Зичу всім українським лісівникам міцного здоров’я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень. Переконаний, що ваш професійний обов’язок і наполеглива праця щодо збереження, раціонального використання та дбайливого відтворення лісів сприятиме процвітанню рідної держави!

Микола КРАСНЄЄВ, директор ДП «Бершадський лісгосп».


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
19 фото   
<b>23 серпня - День Державного Прапора</b><br />
5 фото   
<b>Від кризи до стабілізації та поступу економіки</b><br />Минулої п’ятниці відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якій було розглянуто ряд важливих питань. В...
1 фото   
<b>Атрибути різдвяних свят</b><br />Серед чималої кількості нових свят та традицій залишається популярним і важливим Різдво. Готуються до нього...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кошаринці
Гонтарук Ростислав Гнатович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1945 р.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Не просто робота, а стиль життя - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення