Fridge magnet wooden gears

ЖИТТЯ ПРОЖИТИ – НЕ ПОЛЕ ОСУШИТИ

  • Подобається3Не подобається
  • 24 Червня 2006, 09:08

Сьогодні відзначає своє 60-річчя відома у нашому районі людина, та хіба тільки в нашому, здібний керівник і організатор В.П. Салганік. Навіть важко уявити, скільки вітань надійде на його адресу. Бо своїм життям він того заслуговує.
Ніби недавно, а було те ще у 1963-му, сімнадцятирічний юнак, отримавши атестат зрілості після закінчення Бершадської середньої школи №1, подався до Москви, щоб спробувати щастя здобути там вищу освіту. Саме до столиці тодішнього СРСР, бо вступні іспити там були значно раніше і на випадок невдачі можна ще раз випробувати своє щастя у подібних ВНЗ інших міст.
Студентські будні, як правило, минають ще непомітніше, ніж на виробництві. Тож через п'ять років з дипломом інженера-гідротехніка його направили викладачем інженерних дисциплін у Псковський сільськогосподарський технікум.
Не можна сказати, що робота не припала до душі, та все дужче кликало Поділля, де, врешті-решт, і знайшов своє покликання. З 1970 р. працював майстром, далі – виконробом у Крижопільському БМУ-109 і весь цей час мріяв про створення такої ж будівельної організації у рідній Бершаді, одному з найбільших і найбагатших районів.
І у 1974-му його мрія таки здійснилася. На околиці міста у напрямку Гордіївки із звичайнісінького пересувного вагончика було започатковано Бершадську "ПМК-233" тресту "Вінницяводбуд".
Чимало змін і подій сталося з того часу. Та перегортаючи сторінки трудової книжки Валентина Петровича, видно: з 1984 по 1997 рр. він пройшов те, що вдається не кожному, усі сходинки службової кар'єри – від майстра до начальника пересувної механізованої колони. І очолюваний ним колектив залишив досить помітний слід. Причому не тільки у становленні нашого району. Валентина Салганіка згадують як чуйного керівника, пам'ятають скрізь, де б не трудилися його підлеглі: у колективі підшефної школи №1, у дитячому садку "Малятко", у ТОВ "Прогрес" с. Серединки, у багатьох інших селах і районних центрах нашої області. Адже роботи велися тоді, як кажуть, на широку ногу. Він завжди був готовий поділитися досвідом, надати консультацію з фахових питань, якими сам прагнув досконало володіти і володіє ними, ідучи в ногу з часом і донині.
У подібних випадках уряд, як правило, дає таким гідну оцінку. Ніхто у нас не залишається непоміченим із тих, хто сповна віддається роботі. Он скільком працівникам у нашому районі присвоєно звання заслуженого працівника сільського господарства, відзначено нагородами. Тож цілком ймовірно, що і внесок В.П. Салганіка буде відповідним чином відзначено.
3а сорок три роки трудового стажу звільнявся тільки один раз, за власним бажанням, коли не повірив у справедливість приватизаційного процесу і перейшов на іншу роботу – в органи, що здійснюють управління і контроль за раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів.
І ось його життєвий шлях підійшов до тієї межі, коли людині надається право іти на заслужений відпочинок. Але після бесіди з ним стало зрозуміло: він і не збирається відпочивати, бо вважає, що багато ще можна зробити для того, аби річки і ставки стали повноводнішими та чистішими.
Тож привітаймо ювіляра з днем народження і побажаймо йому міцного здоров'я та благополуччя.
Наш кор.

Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
17 фото   
<b>ЛІСНИЧЕ</b><br />&#160;
3 фото   
<b>«Голубий вогник» – в оселі ставчан</b><br />Жителі Ставків довго чекали цього дня, і ось нарешті він настав. Минулої суботи в селі було велике свято &ndash;...
4 фото   
<b>З вінниці – по Європі</b><br />Пропозиція взяти участь у конкурсі на поїздку до Франції та Швейцарії під час презентації там в Страсбурзі та Берні...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Мацета Трохим Матвійович (1906) 1906 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.42.

З історії Бершаді
До складу підпільних груп, кількість яких зростала, вступали все нові члени. В березні 1943 року для координації розгалуженої сітки підпілля та керівництва двома партизанськими загонами підпільний райком КП(б)У створив Раду на чолі в О. Р. Пилипчуком та партійне бюро у складі Н. Ферштендікера, К. О. Пустовойтова, Я. Ш. Таліса, О. Р. Пилипчука та Н. Т. Друзя. Через 51 комуніста бюро здійснювало... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ЖИТТЯ ПРОЖИТИ – НЕ ПОЛЕ ОСУШИТИ - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники