Fridge magnet wooden gears

РУКИ, СЕРЦЕ, РОЗУМ ЛІКАРЯ

  • Подобається0Не подобається
  • 26 Червня 2007, 19:17

Психологи стверджують, що ім'я – це початок долі, саме воно формує характер, талант, здібності людини і її призначення у житті. Олександр означає: захисник людей, горда і справедлива людина. Спілкуючись із лікарем Олександром Віліановичем Грищенком, найперше відмічаєш проникливий розум і глибоке аналітичне мислення.
До вибору медичної професії його спонукала праця і досвід родичів, які колись працювали в райлікарні – родина лікарів Гринчишиних. Взагалі, в медичній професії Олександр Віліанович вбачає головну мету життя – допомагати людям, захищати їх від болю і страждань, лікувати від хвороб. Лікар мріє, щоб люди більше полюбили себе, своє тіло, оберігали і піклувалися про себе, бо досить часто йому доводиться стикатися із таким станом хворих, коли допомогти може тільки диво.
Професія лікаря-невролога надзвичайно складна, навіть екстремальна, тут потрібні не тільки знання, уміння, а ще й талант клініко-топічного мислення, адже дуже часто позитивний прогноз хвороби залежить від вчасно поставленого діагнозу. Своїм учителем, яким ніколи не перестає захоплюватися, вважає професора П.М. Альперовича. Саме фахова інтелігентність, високий професіоналізм, геніальність анатома, лікаря, невролога – все це разом дало поштовх обрати саме неврологічну спеціальність.
Проблема неврологічних хворих сьогодні є дуже актуальною, особливу групу становлять хворі з інсультом. Інсульт – це катастрофа, якій можна запобігти, потрібні профілактика, раннє виявлення осіб групи ризику. Спокій лікарю-неврологу, напевно, навіть і не сниться. За весь період роботи Олександр Віліанович не пам'ятає жодного вихідного без консультування хворих. Щодня, крім стаціонарних хворих сомато-діагностичного відділення, консультуються 20-30 амбулаторних пацієнтів, обов'язкові консультації у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії, виклики до хворих додому, а ще консультації в інших відділеннях – ось такий приблизно робочий день районного невролога О.В. Грищенка.
Чи важко так жити і працювати? Звичайно, з людської точки зору нелегко, але така доля лікаря. Олександр Віліанович своє життя без неврології і не уявляє. Єдине, що завдає йому неабияких прикрощів – це запізнілі виклики лікаря, особливо до пацієнтів молодого віку, адже саме в перші 2-3 години захворювання лікар-невролог має реальні шанси допомогти.
У нашій ЦРЛ немає високотехнологічної надсучасної апаратури, такої як МРТ та ін., але є грамотний, досвідчений, талановитий лікар, і за будь-яких обставин не медико-діагностичне обладнання визначає успіх діагностики та лікування, бо важливішим за все є лікар – його руки, очі, серце, розум та уміння аналізувати. А ще глибока відданість обраній професії, яку любить настільки, що буде тільки радий, якщо його діти оберуть лікарський шлях, хоче допомагати їм стати справжніми лікарями, якщо на те у дітей буде власне бажання.
Спілкуватися з Олександром Віліановичем приємно, адже відчувається природжена кмітливість, інтелігентність, обізнаність, практичність, а ще такі важливі для лікаря риси, як співчуття і терпіння. Хочеться побажати: нехай ніколи не міліє криниця мудрості, натхнення і бажання працювати, з якої черпає сили.

Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
10 фото   
<b>Вінниччина очима редактора: Бершадщина</b><br />Відразу зазначу, що описувати побачене під час кожного туру &ndash; а це відвідини конкретного району, хоч і складно,...
3 фото   
<b>Колегія відділу освіти</b><br />29 серпня 2012 року в Бершадському районі відбулось засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, в якому...
3 фото   
<b>Символ єдності держави</b><br />На Бершадщині урочисто відзначили День Соборності України. З нагоди 96-ої річниці проголошення Акту Злуки Української...
2 фото   
<b>Соціальні послуги служби зайнятості нового покоління</b><br />Зростаючі масштаби безробіття, збільшення його тривалості потребують підвищення ефективності діяльності служби...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Чернятка
Надворний Лук'ян Тарасович (1915) 1915 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.03.44.

З історії Бершаді
Прикрасилась новими спорудами центральна площа, де височить будинок райкому КП України та районної Ради депутатів трудящих. Окрасою площі є чудовий пам'ятник вождеві трудящих В. І. Леніну. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

РУКИ, СЕРЦЕ, РОЗУМ ЛІКАРЯ - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники