Fridge magnet wooden gears

З любов’ю до людей

  • Подобається0Не подобається
  • 9 Травня 2012, 09:00

Добротою і любов’ю до односельчан сповнене серце Раїси Іванівни Олійник – сестри милосердя. Вона завжди поспішає до людей похилого віку, щоб принести вісточку з села, продукти харчування, доглянути, обігріти, допомогти по господарству. В очах цієї немолодої жінки завжди сяє промінь доброти, людяності, відкритості.

Любить Раїса Іванівна рідне село. Тут вона народилась в простій селянській сім’ї, тут пройшло її босоноге дитинство, розквітла юність. По закінченню школи поступила в Бершадське медичне училище. Любила надавати медичну допомогу людям, цікавилась новинками медицини.

По закінченню навчання за направленням поїхала працювати в Літинську центральну лікарню, але завжди її манило рідне Лісниче. Вже в 1973 році по переводу перейшла в Михайлівську дільничну лікарню, а звідти була направлена медичною сестрою в Лісничанську восьмирічну школу. Змінювались часи, будувалась нова школа, яка потім набула статусу середньої.

З 1993 року Р.І. Олійник працює соціальним працівником Лісничого від Бершадського територіального центру. З цього часу вона доглядає за одинокими й пристарілими жителями.

За сумлінну роботу нагороджувалась грамотами, цінними подарунками, грошовими преміями. Завжди з людьми, переймається їхніми проблемами. Сьогодні Раїса Іванівна доглядає В.П. Вдовиченко, А.Н. Дабіжу, сім’ю Олексія В’ячеславовича та Ніну Герасимівну Краснощокових, Ф.М. Чорну та Д.Ф. Лебедя, В.Є. Діхтярьова, І.О. Перкату. Односельчани щиро вдячні їй за працю, невтомність, сердечність, привітність, відданість селу.

Р.І. Олійник має прекрасну сім’ю, а ще любить українську пісню. Зустрічаючись на репетиціях в сільському будинку культури, знаходить відраду, спілкуючись з подругами, такими ж щирими трудівницями. Разом виконують ліричні, задушевні пісні, і тоді в цих простих українських жінок «виростають крила», вони ніби соловейки летять над неозорими просторами рідного Поділля, в якому прожили своє наповнене красою, болями й тривогами життя.

Лідія ЗАРІЧАНСЬКА, громадський кореспондент. с. Лісниче.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Посвята в гуртківці будинку дитячої творчості</b><br />Пора шкільних канікул, навіть самих недовготривалих - радісна пора для усіх учнів. І відмінники, і невгамовні...
12 фото   
<b>Естафета пам'яті "Слава визволителям України"</b><br />4 березня 2014 року Бершадщина святкувала 70 – річчя визволення району від німецько – фашистських загарбників....
3 фото   
<b>Вітаємо переможців конкурсу</b><br />Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника...
8 фото   
<b>У списках зниклих безвісти вже не значиться</b><br />Війна не вважається закінченою, допоки не буде захоронений останній солдат. І серед полеглих на фронтах бершадців –...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тернівка
Коваль Федір Митрофанович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1945 р. Похов. Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
Радянські люди і в умовах жорстокого терору чинили фашистським окупантам опір. Для організації боротьби райком КП(б)У залишив на тимчасово окупованій території комуніста О. Р. Пилипчука, який вже в серпні 1941 року організував першу в районі підпільну групу, а в листопаді того ж року разом з Я. Ш. Талісом створив підпільну групу в м. Бершаді. В грудні виникла підпільна група з робітників та... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

З любов’ю до людей - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники