Fridge magnet wooden gears

Бенефіс Оксани Гончарук

  • Подобається23Не подобається
  • 17 Листопада 2010 р

На знімку: співає Оксана Гончарук. Фото Петра АНДРЕЙЦЕВА.

Вона давно виношувала цю мрію – виступити перед односельчанами, продемонструвати свій співочий талант, зібрати на свій бенефіс друзів, колег по музичній школі, де працює викладачем по класу фортепіано.
Розуміла, що це не просто, та якщо захотіти, то можна втілити задумане в життя.

Оксана Гончарук – випускниця Вінницького педуніверситету, після закінчення якого викладала музику у Війтівській та Красносільській школах. Вже чотири роки Оксана Вікторівна працює в Бершадській дитячій музичній школі. Крім основного предмета, опікується ансамблем окариністів «Дивограй» та тріо «Сузір’я».
Готуючись до творчого звіту перед земляками з Маньківки, педагог разом із своїми вихованцями продумували репертуар, шили костюми (до речі, за власні кошти). Прагнули врахувати все до дрібниць – виготовили афіші, програмки, запрошення.
Це був не просто сольний концерт Оксани, це майже двогодинна тематична програма під назвою «Моя Україно, співучий мій краю! В піснях найщиріших тебе оспіваю…».
Концерт умовно можна розділити на кілька блоків – пісні про Україну, народні, пісні про кохання, військова тема. Деякі твори виконували вихованці співачки, у тому числі згадані ансамбль та тріо. Гість концерту, акордеоніст Андрій Лавренюк, теж викладач музичної школи, не тільки був акомпаніатором деяких номерів, а й виступав як соліст.
Щоб послухати чудове сопрано Оксани Гончарук, до сільського будинку культури йшли не тільки односельчани, а й жителі навколишніх сіл – Шумилова, Красносілки, Війтівки… Приїхали друзі навіть з Бершаді та Флорино.
Звичайно ж, всі пісні виконувалися вживу, відчувалося, що Оксана закохана в пісню і цю свою любов прагне передати землякам.
Її творчий дебют засвідчив, що на мистецькому небозводі Поділля засвітився ще один талант.
Федір ШЕВЧУК.
с. Маньківка.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Є така річка в Бершадському районі</b><br />Для тих, хто ще&nbsp;не знає, нам до Ялти рукою подати. В&nbsp;селі М'якохід тече на перший погляд непримітний...
3 фото   
<b>Відкрито центр обслуговування платників податків</b><br />16 травня 2012 року при Бершадській міжрайонній державній податковій інспекції відкрито центр обслуговування...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Хмільниччина - тур другий.</b><br />Хоч надворі веселилася зима, а дорога скоріш за все нагадувала льодову ковзанку, до Хмільника добралися вчасно,...
4 фото   
<b>Пожежники з Моравіци відвідали Баланівку</b><br />На свято Івана Купала в Баланівку приїхали польські друзі з гміни Моравіца Свєнтокшиського воєводства. Вони привезли,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Мацета Трохим Матвійович (1906) 1906 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.42.

З історії Бершаді
На початку XVII ст. Бершадь була значним населеним пунктом: тут налічувалося 275 дворів і близько 1650 чоловік населення. З перших днів визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького козаки, селяни й міщани Бершаді створили селянсько-козацький загін на чолі з Трифоном, який приєднався до Уманського полку і брав участь у визволенні Брацлавщини та Поділля від... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Бенефіс Оксани Гончарук - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники