Михайло Бурлака: "У співпраці - запорука успіху!"

 • Подобається1Не подобається
 • 3 Грудня 2010 р

День місцевого самоврядування – це наше спільне свято. Адже всі ми – члени громади села, міста і найактуальніші питання життя району завжди вирішуємо разом: радимося, дискутуємо, приймаємо рішення, виконуємо їх. Саме в самоврядній системі втілюються в життя закони, реалізуються політичні права громадян, надається широкий комплекс різноманітних послуг. Зі своїми турботами, питаннями пересічний громадянин звертається в першу чергу до міського, сільського голови, свого депутата.

За загальною гамою проблем, які вимагають вирішення, хочу наголосити, що поле діяльності для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування досить широке і ми його зобов’язані освоювати спільно. Звертаю увагу на те, що ми не ділимо владу, а спрямовуємо свою роботу на консолідацію всіх гілок влади заради зростання добробуту жителів Бершадщини.

Регіон сильний тоді, коли сильні всі його складові. Ось чому районна рада, рай держ адміністрація, виконую чи головне завдання – забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку, надає великого значення діяльності органів місцевого самоврядування, підвищенню їх ролі і відповідальності, створенню умов для самостійного вирішення територіальними громадами питань місцевого значення.
Адже від того, як спрацює кожен з нас на своїй посаді, залежить благополуччя наших людей.
Добре розуміючи все це, ми зосереджуємо зусилля на підвищені рівня роботи і відповідальності депутатського корпусу у вирішенні питань поліпшення життя населення нашого району.

Тут маємо певні позитивні напрацювання. Налагоджена чітка система роботи з керівниками органів місцевого самоврядування. Вона включає навчання голів та секретарів рад, їх участь в засіданнях координаційної ради, колегії, нарадах, інших ра йонних заходах, вивчення, узагальнення і поширення кращого досвіду, висвітлення цієї роботи у засобах масової інформації.

У практику роботи районної влади увійшло проведення виїзних прийомів та проведення єдиних днів інформування, участь у загальних зборах громадян.
Відверте спілкування з людьми дає змогу глибше проаналізувати соціально-економічну і суспільно-політичну ситуацію на місцях, визначити найгостріші проблеми і шляхи їх розв’язання.

Нам вдалося досягти ефективної спільної роботи на всіх рівнях влади. Ми констатуємо, що більшість керівників району знаходять шляхи і форми реалізації усіх найголовніших завдань розвитку громад. Успішно вирішують питання соціально-економічного та культурного розвитку територій міський голова Михайло Кольченко, сільські голови: Бирлівки – Іван Прудченко, Джулинки – Петро Швець, Кидрасівки – Валерій Беник, Кошаринець – Лідія Юхименко, Маньківки – Григорій Вербецький, М’якоходу – Володимир Соловей, Осіївки – Віктор Соколюк, Серебрії – Сергій Люльчак, Сумівки – Олександр Лободовський, Тирлівки – Дарія Карман.

Як голова районної ради, неодноразово наголошую на проблемі забезпечення самодостатності територіальних громад на основі формування та належного виконання бюджету.
Постійне виконання завдань дохідної частини дає змогу підтримувати на належному рівні роботу бюджетних установ, що розташовані в селах, та вирішувати нагальні питання щодо ремонту доріг, утримання закладів соціальної сфери, розвитку фізичної культури і спорту та в цілому територіальної громади.
Всі ми розуміємо, що для цього необхідна злагоджена робота представників влади, керівників підприємств, всіх виконавчих служб та депутатського корпусу рад усіх рівнів.
Вибори 31 жовтня до місцевих органів влади ще раз засвідчили бажання багатьох бути активними учасниками змін на краще. Із 58 депутатів районної ради нинішнього шостого скликання – представники восьми політичних партій та кожної територіальної громади.

Всі депутати мають вищу освіту, 34 – обрані вперше. Серед них 11 жінок, 14 – керівники і спеціалісти сільського господарства, 7 – медичні працівники, 5 – працівники галузі освіти, 24 – керівники різного рівня.

Переконаний, що незважаючи на те, що депутати мають різні політичні переконання та погляди, їх об’єднує бажання зробити все, щоб нашим виборцям жилося краще.
Депутатський корпус здатний взяти відповідальність за вирішення тих складних проблем, які існують на даний час в районі в питаннях економіки, бюджету, управління територією.
Крім того, ми розраховуємо і на плідну, конструктивну роботу з депутатами обласної ради, які представляють Бершадщину – Г.М. Заболотним, С.П. Савченком, О.М. Лехманом. Адже у співпраці – запорука успіху.

У переддень професійного свята хочеться відзначити добру, багаторічну діяльність в органах місцевого самоврядування секретарів сільських рад: Бирлівської – Ольги Баюри, Великокиріївської – Галини Подолян, Кидрасівської – Галини Лиховид, Красносільської – Людмили Медвідь, Михайлівської – Інни Вовк, Поташнянської – Валентини Гриник, Сумівської – Валентини Дзюбенко, Устянської – Раїси Рудь, Чернятської – Романа Кравця, Шляхівської – Людмили Вінклер.

Велику громадську діяльність проводять депутати всіх рівнів рад, керівники державних установ, управлінь, відділів, голови громадських організацій, директори підприємств усіх форм власності, всі працівники самоврядних структур. Велика вам вдячність за вашу невтомну працю, вашу наполегливість та бажання змінити життя на краще. А найвагоміша нагорода, безперечно, – це численні подяки наших виборців, і, звичайно, наші спільні досягнення та перемоги.
Ми розуміємо, що місцеве самоврядування досягне більш високих результатів своєї роботи тільки тоді, коли кожен без винятку житель буде брати активну участь у вирішенні долі свого села, міста, району в цілому.

На шляху до демократичних реформ є перемоги і невдачі. У нас в районі є ще немало програм по забезпеченню життєдіяльності територіальних громад, над якими потрібно щоденно працювати для того, щоб наші жителі відчули реальне покращення життєвого рівня.
Однак, незважаючи на усі протиріччя сьогодення, ми з впевненістю можемо сказати: територіальні громади району, їх посадові особи, – це справді реальна сила, яка спроможна сьогодні об’єднати нас, забезпечити потреби населення і зміцнити його добробут.

Тільки єдність, справжній патріотизм до свого рідного краю, визначена єдина стратегія розвитку та управління підвідомчою територією, взаєморозуміння та злагодже на робота буде і в подальшому сприяти благополучно му та успішному розвитку нашої Бершадщини – справж ньої перлини Поділля.
Це було, є і буде для усіх гілок влади основою нашої спільної діяльності.

І ніякі сили, спроби розхитати стабільність в районі не зможуть цього зробити, якщо ми по-справжньому будемо об’єднаними, а зусилля наші будуть спрямовані на підвищення добробуту життя наших трудолюбивих людей, на досягнення кращого результату, примноження його, що в свою чергу сприятиме підвищенню авторитету Бершадського краю.
Це і буде оцінкою діяльності наданих нам прав, прав народовладдя представникам органів місцевого самоврядування.
Нехай наша мудрість, талант, професіоналізм і уміння виходу із найскладніших життєвих ситуацій посприяє використанню усіх наших потенційних можливостей на користь кожного жителя району.

Тож прийміть мої найщиріші вітання та побажання з нагоди наступаючого свята.
Зичу усім жителям Бершадщини, депутатам, міському та сільським головам, секретарям рад та працівникам апаратів органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах, поваги від наших щирих та працьовитих людей.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина — бізнес в центрі України»</b><br />17 червня 2011 року в обласному центрі відбувся інвестиційний форум «Вінниччина &mdash; бізнес в центрі України»...
6 фото   
<b>Весняний цвіт</b><br />
2 фото   
<b>Незабутнє свято дитинства</b><br />Воно відбулося нещодавно в мальовничому селі над Південним Бугом – Берізках-Бершадських. Відзначався день народження...
2 фото   
<b>Привітали ветеранів</b><br />Війтівка Голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар побував у Олексія Красиленка, ветерана та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лугова
Андрієць Марко Петрович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Горіла земля під ногами окупантів. Група К. О. Пустовойтова спалила на залізничній станції до тисячі тонн сіна, заготовленого для коней румунських військ, група В. М. Глущенка вивела з ладу 64 трактори, знищила понад 400 тонн пального, сховала 12 розібраних тракторів, які після приходу частин Червоної Армії полагодили. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Михайло Бурлака: "У співпраці - запорука успіху!" - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення