Fridge magnet wooden gears

Рятує і допомагає

  • Подобається0Не подобається
  • 19 Червня 2012, 01:29

Його трудова діяльність у районі розпочалася у жовтні 1984 року з призначенням на посаду інспектора пожежної охорони МНС. І саме тут, на Бершадщині, у Голдашівці, він знайшов собі надійного друга і дружину – Олену Дмитрівну.

Народився Олександр Гончарук у 1962 році в Оратівському районі, у селянській сім’ї. Батько працював механізатором у колгоспі, а мати – ланковою у буряківництві.

Як всі сільські діти того часу, змалечку був привчений працювати на землі. По закінченню сільської школи пішов навчатися до Боярського сільськогосподарського технікуму, а потім – працював у рідному колгоспі агрономом.

А далі – служба в армії, після повернення – знову село.

Любов до рідної землі та важка праця на ній на всі подальші часи дали змогу високо цінувати працю селянина.

Згодом його батька призначають начальником пожежно-сторожової охорони в колгоспі, адже зібрані врожаї потрібно надійно оберігати та захищати від негоди та пожежі. Пізніше Олександр Олексійович, отримавши кваліфікацію техніка протипожежного захисту, обрав своїм життєвим кредом: «Запобігти, врятувати, допомогти!».

І не тільки він. Весь його рід та родина працюють у службах МНС.

Сьогодні він підполковник служби цивільного захисту – начальник служби цивільного захисту Бершадського ра - йону Територіального управління МНС у Вінницькій області. У 2006 році отримав державну нагороду – нагрудний знак «Кращому працівнику пожежної охорони», а у 2008-му за досягнуті високі показники у роботі був занесений на районну Дошку пошани.

У день золотого ювілею, зазвичай, оглядаються на свої досягнення. Є чим пишатися О.О. Гончаруку – адже його син Ігор теж обрав професію рятувальника. По закінченню з відзнакою академії ім. Героїв Чорнобиля у Черкасах він працює у Територіальному управлінні МНС України у Вінницькій області.

Обіймаючи досить серйозну посаду та виконуючи відповідальну роботу, Олександр Олексійович залишається веселим та добродушним романтиком у душі.

«Люблю життя, люблю людей, люблю спілкування...», – завжди повторює ювіляр.

Сьогодні під його керівництвом працюють 23 рятувальники району. Він має талант доброго організатора, професіонала, надійного товариша.

А ще він любить, коли грає духовий оркестр, який дарує свято і нагадує про те, що життя прекрасне.

Тож з роси і води, шановний ювіляре!

Галина ІВАНЧЕНКО, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики РДА


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
6 фото   
<b>Із єврейської історії Бершаді</b><br />Бершадь від самого початку свого існування тривалий час була однією із стратегічних фортець на наших південних...
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Нензюк Олександр Іларіонович (1922) 1922 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.12.43.

З історії Бершаді
Широкий розмах руху підпільників та партизанів у Бершадському районі змушений був визнати префект Балтського повіту. Він зазначав у листопаді 1943 року, що тут збільшилась кількість загонів, учасники яких захоплюють зброю у жандармів та військових; зникають з фашистських обозів разом з підводами місцеві провідники. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Рятує і допомагає - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники